Çerkezköy Endüstriyel Fuarı’nda prestijli yenilik

Tekirdağ’ın Çerkezköy ilçesinde Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası (Çerkezköy TSO) tarafından bu yıl 3’üncüsü düzenlenecek olan Çerkezköy Endüstriyel Fuarı, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Yurtiçi Fuar Takvimi’nde yer alma hakkı kazandı.

19 Haziran 2019 Çarşamba 14:26
Çerkezköy Endüstriyel Fuarı’nda prestijli yenilik

Tekirdağ’ın Çerkezköy ilçesinde Çerkezköy Ticaret ve Sanayi Odası (Çerkezköy TSO) tarafından bu yıl 3’üncüsü düzenlenecek olan Çerkezköy Endüstriyel Fuarı, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Yurtiçi Fuar Takvimi’nde yer alma hakkı kazandı.Çerkezköy TSO Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Kozuva, konu hakkında yaptığı açıklamada şu sözleri kaydetti: “Trakya Bölgesinde bir ilk olarak 2017 yılında 40 katılımcı firma ile kapılarını açan ve bu yıl 3.’sünü düzenleyeceğimiz Çerkezköy Endüstriyel Fuarımız, TOBB Yurtiçi Fuar Takvimine girmiş bulunmaktadır. Bu prestijli yenilikle birlikte hem fuarımız ulusal ve uluslararası arenada bilinirlik kazanacak hem de fuarımızda ağırlayacağımız konuklarımıza bölgemizi ve üretim alanlarımızı tanıtma fırsatı bulacağız. Bölgede bulunan küçük ve orta ölçekli KOBİ’lerin, büyük ölçekli firmalar ile iş birliği içerisinde olmaları ve büyük firmaların bölgede bulunan yan sanayi sektörlerini tanımaları, böylelikle bölgesel tedarik zincirinin oluşması amacıyla düzenlemeye başladığımız fuarımızın, TOBB Yurtiçi Fuar Takvimine girmesiyle ulusal ve uluslararası tedarik zinciri oluşturma noktasında önemli bir fuar haline gelmesi en büyük hedefimiz. Bu vesileyle 25-28 Eylül 2019 tarihleri arasında Çerkezköy Kapalı Pazar Alanında düzenlenecek olan fuarımıza üyelerimizi davet ediyorum. Bölgemizin fark oluşturması için birlik içerisinde çalışmanın gerekliliğine inanıyor, bu başarıda emeği geçen herkesi tebrik ediyorum.”

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 19 Haziran 2019 Çarşamba 14:26

YORUM YAZ

    Günün Özeti

    Günün Karikatürü

    21 Temmuz 2019