• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Canlı yayında ortalık karıştı

Demokrat Partisi Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt ve gazeteci Latif Şimşek canlı yayında gerginlik oldu.

Yeniakit Publisher
2022-08-07 00:13:00 -

TV 100'de Pınar Ardor'un sunduğu Gündeme Dair programında gergin anlar yaşandı. Programın bugünkü konukları arasında Demokrat Parti Genel Başkan Yardımcısı Cemal Enginyurt, gazeteci Barış Yarkadaş, Latif Şimşek ve yazar Doğan Çağlar vardı.

"Bırak bu işleri"

Gazeteci Latif Şimşek'in Selahattin Demirtaş ve Kavala'nın yargılanmaları hakkında "Herkes verilen karara saygı duyacak. Kimse bu ülkenin hakimini, savcısını, polisini küçümseyemez" sözlerinin ardından Cemal Enginyurt'un "Bırak bu savunuculuğu, bırak bu işleri" diye cevap vermesiyle birlikte ortalık bir anda gerildi. Şimşek'in de "Sen bırak bu işleri" şeklinde tepki göstermesinin ardından iki isim canlı yayında burun buruna geldi.

Stüdyodakiler ne yapacağını bilemedi

Yaşananlar karşısında stüdyodakiler de panikledi. İlk olarak ikiliden uzaklaşan sunucu Pınar Ardor daha sonra Enginyurt ve Şimşek'in yanına gelerek ayrılmalarını sağladı.

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

Mehmet

Bu adamı canlı yayınlara çıkarmayın! Sokak ağzıyla konuşmakta ve mafya varı hareketlerde bulunmaktadır.

Bu ne savrulma...

Cemal Enginyurt şimdi milliyetçi mi oluyor ? Yazıklar olsun. Adamların Demirtaş , Kavala aşkları ne olduklarını gösteriyor. Ama ne yazık Cemal Enginyurt ' un MHP ' den milletvekili seçilmiş olmasıdır. Umarım , 10 ay sonra bir daha seçilmemek üzere kenara atılır. Ayrıca bu programı biraz baktım. Konuşmalar boştu. Zaten konuşmacılar da boştu. Bence insanlar bu kadrolu boş konuşmacıları seyretmesin.
x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23