• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Camiye ayakkabı ile girmişti! CHP’li Başkan’dan ‘gülünç’ savunma

İzmit’e bağlı Fethiye Köy Camii’ni ziyareti sırasında içeriye beraberindeki heyetle birlikte ayakkabılarıyla giren CHP’li İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet, hiçbir kutsala saygısının olmadığını gözler önüne serdi. Kamuoyunda büyük rahatsızlığa yol açan görüntülerin yayılması üzerine bir açıklama yapan CHP’li Başkan, adeta milleti aptal yerine koymaya kalkışarak, ayakkabıyla girdiği yerin cami değil, ardiye olduğunu iddia etti.

Yeniakit Publisher
2019-12-08 10:08:00 -
Camiye ayakkabı ile girmişti! CHP’li Başkan’dan ‘gülünç’ savunma

 Haber Merkezi 

CHP’li İzmit Belediye Başkanı Fatma Kaplan Hürriyet’in, Fethiye Köy Camii’ne ayakkabılarıyla girmesi kamuoyunda infiale neden oldu. İslam literatüründe Allah’ın evi olarak geçen kutsal bir mekana en ufak bir saygı kırıntısı taşımadan ayakkabılarıyla giren Hürriyet’in beraberindeki heyet de aynı pervasızlığı sergiledi. Skandal görüntüler sonrası açıklama yapmak zorunda kalan CHP’li Başkan, ayakkabıyla bastığı yerin ardiye olduğu yönünde savunma yapması, gülünç karşılandı. Çoğu zaman yoğunluktan dolayı tercih edilen caminin ön bölümüne ayakkabılarıyla giren CHP’li Hürriyet, yaptığı açıklamada, “Orası şu anda işçilerin kaldığı, ardiye olarak kullandığı bizim de burayı köy evine dönüştürmek için adım attığımız bir yer. Biz girmeden ayakkabıyla girip girmeyeceğimizi sorduk ‘girebilirsiniz’ dediler” ifadelerini kullandı.


Yeni Akit Gazetesi
Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

Ahmet Faruk Çarıkcıoğlu

CHP'de din, iman ne gezer.
 • Yanıtla

oflu baba

KESIN AYAKLARI KOKUYORDUR MILLET KUSMASIN DIYE CIKARMAMISTIR KENDISINE SAYGISI OLMAYAN BIR ACUZE DINIMIZIN VECIBELERINE SAYGISIMI OLUR
 • Yanıtla

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23