Çağlar Cilara'dan TV5'e gol! İslam ve aile düşmanı feminist avukatı davet ettiler

Kısa bir süre önce TV5'te program sunmaya başlayan Çağlar Cilara, İslam karşıtlığı, aile ve erkek düşmanlığıyla sosyal medyada boy gösteren Feyza Altun isimli feminist bir avukatı konuk ederek kanalı zor durumda bıraktı.

14 Ocak 2019 Pazartesi 01:01
Çağlar Cilara'dan TV5'e gol! İslam ve aile düşmanı feminist avukatı davet ettiler

Milli Görüş çizgisinde olduğu bilinen TV5'te, Çağlar Cilara ile Gündemdekiler programında şaşırtan bir isim konuk oldu.

Aile kurumunu dinamitleyenlerin başında gelen ve İslam'a olan kinini saklamayan Feyza Altun isimli feminist avukat, 'kadın hakları'nı konu alan programda konuştu. Sosyal medyadan attığı bazı skandal tweetlerde erkek düşmanlığının yanında kadınları dahi aşağılayan feminist Feyza Altun, programda başörtüsü saldırganı Deniz Çakırı savundu ve Saadet Partisi'nin önemli bir projesi olan 'Pembe Otobüs'e 'saçma' diyerek karşı çıktı.

Deniz Çakır'ı savundu

Başörtülülere yönelik saldırısını savunan Altun, Deniz Çakır olayının Kabataş olayına benzeterek kendi zihniyetinden yana kullanarak sözde savunduğu kadın haklarını rafa kaldırdı.

Pembe otobüse karşı çıktı

Saadet Partisi Kadın Kolları'nın yürüttüğü ve belirli bir aşama kaydettiği "Pembe Otobüs" projesini de eleştiren feminis avukat, projenin kabul edilemez olduğunu söyledi.

Çağlar Cilara, TV5'e gol mü attı?

İslami bir çizgide yayın yapan TV5'e Feyza Altun gibi bir ismin çağırılması "Çağlar Cilara'dan TV 5'e gol mü?" sorularını akıllara getirdi. Çağlar Cilara'nın kanala yeni transfer olmasının ardından ilk golü atmasında kanal yöneticilerinin haberi olup olmadığı tartışılırken aile ve İslam karşıtı konuğu davet eden sunucuyla yolların ayrılacağı bekleniyor.

Kim bu Feyza Altun?

Kadın dernekleriyle iş tutarak aile kurumunu hedef alan yorumlarıyla tanınan feminist avukat Feyza Altun, İslam, aile ve erkek düşmanlığı yorumlarıyla tanınıyor.

2017'den önceki tweetlerini silse de arşive takılan tweetleriyle işte Feyza Altun'un zihniyeti:

Çocuğun velayetini ahlaksız da olsa anneye verilmesini istedi. 

Sözde kadın hakları savunucusu feminist avukat, kadınların aldatılmasını meşru gördü.

Süresiz nafaka adaletsizliğinin kaldırılmasının istenmesine çıldırdı ve İYİ Partili ismin yoruma 'Kadın düşmanlığı' dedi

Altun, 'ev hanımlığı' mesleğini hakir görerek ev işlerini yapmanın görevi olduğunu söyleyen bir kadını hedef aldı.

Erkeğin toplumsal rolünden dolayı kadını düşman olarak gördüğünü ifade ederek 'erkek düşmanlığı'nı gözler önüne serdi

Hayayı ve harama karşı gözlerini kapatmayı öğreten anne-babaya hakaret eden Altun, utanan çocuğa psikolojisinin bozulduğunu söyleyerek nasıl bir zihniyet içinde olduğunu ortaya koydu

Din eğitimine karşı çıktı.

Ahlaksız tweetlerle kadına 'kaşar' ve 'fıstık' nitelemesinde bulundu.

Kadın hakları, özgürlük, eşitklik ve adelet olmadığını dile getiren Altun, asıl meselesinin reklam ve para olduğunu itirafında bulundu.

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 14 Ocak 2019 Pazartesi 01:01

YORUM YAZ

 • Tv 5 Tv 5 5 ay önce
  Bu tv 5 tam entellektüel oldu be ba sm yaaa
 • SorumluSorumlu5 ay önce
  iyi ama bunlar iktidar değilki. Mevcut aile vede ahlak düşmanı yasaların sorumlusu kim.?
 • Adem Adem 5 ay önce
  ... bırak müslümanlığından insanlığından utanıyor.
 • S kurtS kurt5 ay önce
  Temel e şeytan soldan yaklaşıyor Madımak türküsünü söyleyerek seke seke gel yanıma oy madımak
 • birimbirim5 ay önce
  insanlar konuşarak anlaşabilirler ekran denilen şey herkese açık olabilmeli akit gibi gazeteler sadece islamdan beslenir kışkırtma vb her insan kendini farklı yerlerde anlatabilmeli ama yanlışına yanlış demeli doğrusuna doğru siz istiyorsunuzki içi boş islamı pompalayalım insanlara
 • Salih YetkinSalih Yetkin5 ay önce
  Saadet ve bağlı tüm örgütler, bulaşan fetö virüsü nedeniyle Pennsylvania tarafından hacklenmiştir.
 • Elif Elif 5 ay önce
  ...Kadın attığı twitte toplumun erkek üzerine kurduğu baskıların yanlış olduğunu söylemiş, siz üstüne erkek düşmanlığı yapıyor yazmışsınız. Kadın, ev işlerinin hepsinin kadına yıkılmasının yanlış olduğunu söylemiş, siz üstüne ev işlerini hakir görmesi yazmışsınız...
 • FerhatFerhat5 ay önce
  hülya rumuzlu hanimefendye cevap: Bizi rahatsiz eden husus mevcut yasalarda esitlik söz konusu degil. Mevcut yasalari incelediginizde Kadin ve annelerin hukuken üstün konumda olduklarini tespit edebilirsiniz, zira Erkek kadin ve baba anne arasinda mevcut yasalardaesitlik söz konusu degil, aksine kadin ve anneler hukuken üstün konumdalar, zira velayet davalarinda ve ayrilik davalarin da hep üstün ve hep hakli olan kadinlar. Bu mevcut adaletsiz durumdaAKP nin istanbul sözlesmesi ni masa altindan oanylamasi ile baslamistir., zira ateist kanunlari incelediginizde görürsünüz bosanmaya davalarinda erkekler ayrilan taraf dahi olmasa hatta hic bir sucu dahi olmasa süresiz nafaka ödemeye mahkum olunduklarini. Daha aci si da velayet davalarinda tek tarafli cocuklarin velayetleri %99 annelere verilmekte. Esit ebebeynlik uygulanmamakta ve babalar sadece ziyaretci konumuna koyulmakta ve babalarin evlatlari ile aile hayati yasamasi ateist kanunlara istinaden devlet eli ile engellenmekte. Bu gücü elinde tutan anneler yeri geldiginde cocuklari babalarina dahi görtermeyebilmekte.Bunu da sözde milli iradenin savunucusu olan AKP iktidarina borcluyuz malesef. AKP sadece dis odakli masonik AB nin talimatlarina hizmet ederek aile yapimizi ve ahlak yapimizi tahrip etmekte. Bunlar milli piyangocu malesef.
 • hülyahülya5 ay önce
  peki siz kadın nasıl olmalıdır?burada dırdır edeceğinize yazın.yazanlar da nedense hep erkek.
 • ihsanihsan5 ay önce
  saadet partisi hdp ile ittifakta kanalı tv 5 de ahlaksızlarla ittifakta yuh size sahtekalar
 • mustafamustafa5 ay önce
  müslüman bir ülkede; sapkınların eşcinsellerin devlet eliyle tanrılaştırılması, her türlü haklarının güvence altına alınıp birde pozitif ayrımcılık tanınması.Hükümetin en büyük ayıbı.atın artık bu ataist, feminist derneklerin korkusunu üzerinizden.
 • fayik_67fayik_675 ay önce
  Erkeğin her yaptığı suç evde öksürmesi bile kadına hakaret sayılırken, kadına herşey serbest, hangi kafa bu, hangi ülkede yaşıyorsun sen.
 • samisami5 ay önce
  Her akşam yedi yirmidört saat devletin yönettiği kanallardan,devletin destek verdiği atv sinden tut star kanald sine acunun kanallarından etem sancağın kanalları lağım kusuyor pislik akıtıyor milleti harama teşvik ediyor gıkınız çıkmıyor,şimdi yakaladınız ya bir açık evirip çevirip yayınlarsınız artık....sizin bu yaptığınıza münafıklık denir.Önce birdefa kendi kanalınıza ve gazetenize bir bakın ne taraftasınız diye.
 • e_akare_akar5 ay önce
  6284 sayılı kanun kaldırılarak, bu ver bunun gibilerin suyu kesilmelidir. avrupadan, kadın derneklerine ve eşcinsellere gelen yardımlar ismi her ne olursa olsun kesilmelidir.
 • ceyhunceyhun5 ay önce
  Sapkınlar böyle konuşacak cesareti, bizim hükümetimizin aile bakanlarından alıyor, Aile bakanı Sema Maraşlı gibi Aile kavramını bilen biri olmalıdır.
 • birolbirol5 ay önce
  kaleminden, klavyesinden irin damlayanlar, belki bu dünyada birileri size söz hakkı tanıyor, ama ilahi adaletin geleceği gün çeneleriniz sonsuza dek kapanacaktır.
 • cavit sağlamcavit sağlam5 ay önce
  Bu tür sapkın düşüncelere sahip olanların amacı, Önce aileyi bitirip sonrada toplumu parçalamak, devlet bu konuda uynaık olmak yerine , bunların emir eri gibi davranıyor. 6284 sayılı yasanın çıkması bunun en büyük delili.
 • FerhatFerhat5 ay önce
  Tabi bütün olanlarin sorumlusu tv 5 ve sunucusu, zira Bütün LGBT lileri ve feministleri AB reformlari kapsaminda yasal koruma altina alan tv 5 degilmi? Bu olan bitenlerin müsebbibi sadece sözde milli iradeci suyasi iktidar, zira AB nin ateist ve masonik hatta erkek ve baba düsmani yasalarini AKP istanbul sözlesmesi ile onayladi. Sucu ikide bir tv kanallarina yada sahislara atmak hic dogru degil. Tabiki tv 5 de böyle asagilik ve ahlaksiz kadinlaracyil vermemeli.
 • Uh-1Uh-15 ay önce
  Bu tipler toplum icin birer ur!
 • Ferhat Ferhat 5 ay önce
  Bir zamanlar onuru ve izzeti olan bir toplumduk, malesef simdilerde onuru, izzetini vexahlakini kaybetmis bir toplum olduk. Bu ülkeyi yöneten devrismeler tanzimat döneminden bu yana bu halkin milli ve manevi degerlerini icini bosalttilar.Bunuda siyinistlerden aldiklari yüksek faizli krediler karsiliginda yaptilar. Iktidar ve meclisteki gayri milli partilerin bizi getirmis oldugu noktayi görüyormusunuz. Ayrilik ve velayet davalarinda zaten baba ve erkegin AB ve Türkiye nezdindeki hic bir hukiki güvencesi bulunmamakta. Devletin AB reformlari kapsaminda uygulamaya soktugu yasalar erkegi ve babalari asalamakta. Bu Akp iktidarinin kabullendigi masonik yasalar sayesinde erkek ve baba düsmani devletimiz oldu. Bu isbirlikci zihniyet kadinlarin ahlaksizlasip her türlü ahlaksizligi ve saygisizligi dahi yapsa kadin üstündür ve haklidir gibi anlayisi türkiye de kemiklestirdi. Böyle ahlaksiz kadinlardan ne iffetli bir ana nede vijdanli bir ana olur. Bu kirli oyunun tek sorumlusu all zira bu ateist ve masonik ideolojilerin sahibi ab nin reforlarini iktidar masa altindan halka reformlari aciklamadan onayladi
 • İhsan açıksaçık' ı da bekleriz tv5' e; karpuz da keseriz hem..İhsan açıksaçık' ı da bekleriz tv5' e; karpuz da keseriz hem..5 ay önce
  Bu ahakan özentili ibne daha kimleri çıkaracak o kanalizasyona, bekleyin..
 • Kanalı zor durumda mı bıraktı?Kanalı zor durumda mı bıraktı?5 ay önce
  Dilara' nın dinsiz olduğunu bile bile onu oraya koyan kim; Temel değil mi? KRT' de bir yığın dinsiz gavurla progıram yapmıyor muydu bu oğlan görünümlü kişi? Onlara dinsiz densiz sorular sormuyor muydu? Temelin haberi yok mu bundan? Vardı; ama yeni bir ahmet hakan yaratma(!) planları var. Ahmethakan onların i-dölü.
 • mustafamustafa5 ay önce
  eeeeee milli görüş artık GENEL GÖRÜŞ olduktan sonra gelen giriyor gidien giriyor TV5 e.yıllardır millete pilli görüş diyenlerin kendileri şimdi GENELGÖRÜŞ oldular farkında değiller.CeHaPe ve P.KAKA lı şerefsizler yatıp kalkmanın bedelidir bu.
 • Yaşar Guzel Yaşar Guzel 5 ay önce
  Tv5 e milli gazeteye agd ne ve saadet partisi ne dikkat bu piyonlar feto hainlerinden daha tehlikeli
 • HanxoHanxo5 ay önce
  bunun gibi döl israflariyla ayni gezegeni paylasmak bile adami daraltiyor. Ensestci sapik tayfa iste.
 • hasanhasan5 ay önce
  evli değil herhalde, evliyse de kocası çok geniş olmalı ya da aptal...
 • halil45halil455 ay önce
  TV5 kanalin gercek yüzü ortaya ciksin
 • KamilKamil5 ay önce
  Bu o..... yu gündeme taşıyıp reklam yapmaya değmez sonra biz p....... konumuna düşeriz.
 • FerhatFerhat5 ay önce
  Memleketi ne hale getirdi bu alcak Ab sevici ve isbirlikci siyasiler. Bunlar suriye ye falan girmesinler, zira orayada AB ve ateist masonlarin yasalarini yayginlastirip zinayi, kumari ve hertürlü ahlaksizligi oraya bulastirirlar. ALLAH AB nin bozgun ve ahlaksiz degerlerini halkimiza zorbalik ile uygulayan meclisi de meclisin icindekilerin basina yiksin insallah.

Günün Özeti

Günün Karikatürü

16 Haziran 2019