Burhan Kuzu'dan Demet Akalın'a destek

İstanbul-İzmir Otoyolu ile ilgili yaptığı paylaşımı nedeniyle CHP ve yandaşları tarafından hedef alınan Demet Akalın'a eski AK Parti Milletvekili Burhan Kuzu'dan destek geldi.

17 Ağustos 2019 Cumartesi 14:38
Burhan Kuzu'dan Demet Akalın'a destek

Şarkıcı Demet Akalın, açılışını Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın yaptığı İstanbul-İzmir otoyolundan geçti.

Akalın, yoldan bir fotoğraf paylaşarak çok beğendiğini söyleyince Erdoğan arayarak teşekkür etti.

Paylaşımından dolayı CHP ve yandaşları tarafından hedef alınan Akalın'a Burhan Kuzu'dan destek mesajı geldi.

"Sıkma canını Demet kardeşim"

Eski AK Parti Milletvekili Burhan Kuzu, Demet Akalın'a Twitter hesabından şöyle seslendi:

"Değerli sanatçı Demet Akalın, İstanbul-İzmir otoyolu hakkında 'Yapanlardan Allah razı olsun' dediği için birileri tarafından bilinçli olarak linç ediliyor.Bu tür saldırılara ben çok alışkın bir insanım. Sıkma canını Demet kardeşim. Sizin bu asil davranışınızı alkışlayanlar da çok."

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 17 Ağustos 2019 Cumartesi 14:38

YORUM YAZ

  • RamazanRamazan1 ay önce
    Demet hanımı destekliyoruz; yetmez ama evet.bizim paralı yollar, italyaya göre çok ucuz;zam yapmalı...bizim vatandaşın geliri italyan vatandaşa göre az ama olsun. artık bizim yollardan italyanlar geçer.bizde italyaya mülteci gideriz.
  • mustafamustafa1 ay önce
    kendisi için gece-gündüz fedakarca çalışan insanlara teşekkür etmesini bilmeyen Allaha da şükretmez...bu nasıl bir psipkopatlıktır, hem en çok kullan hem teşekkür edip minnet duyma...sonra da medeniyetten, çağdaşlıktan, eğitimli olmaktan vs bahset... ASGARİ İNSAN OLAMAYANA, VİCDAN VE MİNNET DUYGUSUNDAN YOKSUN OLANADİPLOMA NEYLESİN? Faydasız ilimden sana sığınırız Rabbimiz!

Günün Özeti

Günün Karikatürü

17 Eylul 2019