Seçim 2019 Sayfası

Bu nasıl müdür? Öğrenciyi bu hale getirdi!

Kahramanmaraş'ta bir okul müdürü, 12 yaşındaki öğrencisini okuldan kaçtığı gerekçesiyle dövdü. Öğrencinin yediği dayak dolayısıyla bir parmağı kırılırken bileklerinde çatlaklar meydana geldi.

10 Kasım 2018 Cumartesi 11:20
Bu nasıl müdür? Öğrenciyi bu hale getirdi!

Olay, Kahramanmaraş'ın Tombak köyünde meydana geldi. İddiaya göre, 12 yaşındaki Ömer Koca okuldan kaçtığı gerekçesiyle okul müdürü M.Y. tarafından bir saat dövüldü. Okul müdürü, elindeki sopayı ıslatıp ıslatıp yeniden vurdu. Yediği dayak nedeniyle öğrencinin bir parmağı kırıldı, bilekleri çatladı.
Hastaneye giden aile müdüre müdahale etmeyen diğer öğretmenlere de tepki gösterdi.

Müdür hakkında jandarma karakoluna gidip şikayette bulunan Koca ailesi, savcılığa da suç duyurusunda bulunacak.

Bakanlık harekete geçti

Dayak iddiaları üzerine harekete geçen Milli Eğitim Bakanlığı soruşturma başlatarak okul müdürünü görevden aldı.

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 10 Kasım 2018 Cumartesi 11:20

YORUM YAZ

  • Şeref KazanŞeref Kazan5 ay önce
    12 Yaşında okuldan kaçan .... 15 yaşında babasını ..... ettirmeye kaçar salarsın sorun Öğretmenleri müdürleri sevmem ammai...ri istedikleri gibi haraeket etmelerine müsaade edersen okulda birbirlerini d...... çok görürsün
  • AbdullahAbdullah5 ay önce
    Böyle caniler heryerde afişe edilmelidir. Çocuklarımızı bu canilere emanet ediyoruz. Emekliliği mutlaka yakılmalı ve cezaevine atılmalıdır bu hastalıklı şeyler.

Günün Özeti

Günün Karikatürü

25 Nisan 2019