Böyle sömürüyorlar! Siyonist İsrail homoları gelir kapısı yaptı

Siyonist dernek ve vakıfların fonlarıyla Toplumsal Cinsiyet Eşitliği adı altında eşcinsel sapkınlık yaygınlaştırılmaya çalışılırken, Siyonist İsrail ise her yıl yaza girerken düzenlediği eşcinsel etkinliklerle İsrail’e getirdiği eşcinsel turistlerden para kazanıyor. Geçtiğimiz yıl Tel Aviv’de yapılan eşcinsel yürüyüşü etkinliğinden 45 milyon dolar kazanan İsrail, bu yıl gelirini daha artırmak istiyor.

14 Haziran 2019 Cuma 15:59
Böyle sömürüyorlar! Siyonist İsrail homoları gelir kapısı yaptı

 Uğur Kağan Hanoğlu  yeniakit.com.tr  Siyonist milyarderlerin paralarıyla dünya çapında sapkın eşcinsellik hastalığı yaygınlaştırılmaya çalışılırken, terör devleti Siyonist İsrail eşcinsel turistler için etkinlik düzenleyerek turizm geliri elde ediyor.

250 bin eşcinsel Tel Aviv’de toplaşacak

Siyonist devlet İsrail, dünyanın en büyük 10 eşcinsel organizasyonundan biri olarak gösterilen Tel Aviv eşcinsel yürüyüşüne 250 bin sapkının katılmasının beklendiğini açıkladı. Önümüzdeki Pazar günü yapılacak eşcinsel etkinliğinde dünyaca ünlü eşcinsel sanatçı ve isimlerin de katılacağı duyuruldu. Siyonist devlet dünya ülkelerinde eşcinselliği yaygınlaştırmaya çalışırken, organizasyona katılacak sapkınlar için düzenleyeceği, plaj partileri ve konferanslardan kazanacağı paraların derdinde.

Geçen yıl eşcinsellerden 45 milyon dolar kazandı

Geçtiğimiz yıl Tel Aviv’de düzenlenen eşcinsel etkinlikten Siyonist devlet İsrail 45 milyon dolar gelir elde ettiğini açıkladı. İsrail Turizm Bakanlığı, geçen yıl etkinliğe 250 bin kişinin katıldığı bilgisini verirken, bu yıl katılım sayısının daha da artmasını beklediklerini açıkladı. Bakanlık açıklamasına, İsrail’de yapılan eşcinsel etkinliklerin Ortadoğu’da tek etkinlik olduğu için büyük rağbet gördüğünü de ekledi.

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 14 Haziran 2019 Cuma 15:59

YORUM YAZ

 • YusufYusuf3 ay önce
  Sovyetler birliği döneminde eşcinseller Sibirya çalışma kamplarına gönderilir,ömür boyu orada çalışırlardı.Orada ömür pek uzun olmazdı.
 • Vatansever Vatansever 3 ay önce
  Homo olunca semer vuran çok olur. Zaten onlarda durumdan gayet memnun görünüyor.
 • Samet DurmazSamet Durmaz3 ay önce
  Hain nasıl yetişir? Kimini parayla kimini kadınla kimini şöhretle kandırırsın. Sapıkları da tokmakçılarla kandırıp devşiriyor bu kurnaz siyonistler. Yahudiler yaşadıkları ülkelere değil israile sadakat hissederler. her ülkedeki Musevi toplumu potansiyel İsrail ajanıdır. israil kendi ümmetini tepe tepe kullandı. Ama artık Musevi azınlıklar yetmiyor. gönüllü ajan lazım o yüzden ibn.leri kullanıyor. Mesele bu kofiklerden gelecek üç beş kuruş değil. Ortadoğudasapıklığın özgür olduğu yegane yer diye bu dejenere ve ahlaksız müptezelleri kendisine sadık birer ajana dönüştürecek. Kendi yaradılışına inancına ve ailesine isyan edip sapıklığı benimseyen bir insan memleketine sadakat duyar mı? Duymaz tabiki. İşte fiili livata serbestliği ile ülkesine ve milletine ihanete teşne devşirilmiş homo ajanlar ordusu! Homoların israildeki bu rezil seks partisine katılan türkiyeden ne kadar şerefsiz g.t kreması varsa hepsi vatandaşlıktan çıkarılmalı!
 • MerveMerve3 ay önce
  Çok ayıp oluyor ben çok üzüldüm ama
 • Gökse mereyGökse merey3 ay önce
  Yahudi din adamları bizimkilerden daha serttir genellikle, onların tevratı kurana göre çok acımasız ve aşırı merhametsiz bir kitaptır, Yahudi olmayanlara kin ve nefret doludur, ancak Yahudi olmayanlar onlar için her zaman yolunacak kazdır.
 • hizipsavarhizipsavar3 ay önce
  oooooooooo hem siyonist hemde ibne bu kadar mı denk gelir sen nelere kadirsin yüce rabbim. bir de bizde var onlardan her iben yüürüyüşünde en önde gidiyorlaar.
 • Oktay Oktay 3 ay önce
  Vallahi kıyamet çok yakın!

Günün Özeti

Günün Karikatürü

22 Eylül 2019