• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Birgün’ün uzun saçlı ahlaksız muhabiri haddini aştı!

Mezhepçi Birgün paçavrasının muhabiri Erk Acarer, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun sözlerinden rahatsız oldu.

2020-01-26 17:41:00 -
Birgün’ün uzun saçlı ahlaksız muhabiri haddini aştı!

 yeniakit.com.tr 

Türkiye, Elazığ depremine karşı tek yürek olup felaketin üstesinden oluşturduğu birlik tablosuyla gelmeye çalışırken, bu durum bazı kesimleri rahatsız etmeye devam ediyor. Mezhepçi Birgün paçavrasının muhabiri Erk Acarer, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun deprem sonrası provokasyonları önlemek için yaptığı açıklamadan rahatsız oldu. Soylu’nun “Başka deprem fotoğraflarını gösterip sosyal medyada paylaşıp panik havası oluşturanlar hakkında tahkikat başlatacağız” şeklindeki sözlerini paylaşan Acarer, twitter adresinden adeta bakanı tehdit ederek “İşini yap. Senin görevin yurttaşı tehdit değil kurtarmak. Haddinizi çok aştınız” hezeyanlarını kustu.

Birgün'ün saçı uzun muhabiri Erk Acarer, daha önce de bir dizi skandalla gündeme gelmişti. Mısır’ın şehit Cumhurbaşkanı Muhammed Mursi’ye de alçakça iftira atan Acarer, zalim Beşşar Esed’in Şebbihalarının avukatlığına soyunarak "Antep'i Rakka'ya çevirmek yetmediyse, Antakya'yı da Halep yaparız!" demişti.

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

Vatan Sever

Önce söze bakılır sözmü diye sonra söyleyene bakılır adammi diye
 • Yanıtla

ali

provokatorler, yarasi olanlar korksun,boyle aciga ciksin ....ki millet huzur bulsun, guvenlik gorevlilerinin isi kolaylassin.... varolsun bakanimiz
 • Yanıtla

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı