• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Bilim Kurulu'nu eleştirdi, "aşısızların pandemisi" diyerek günah keçisi arayanlara tepki gösterdi: Aşıyı üreten ve yapan bile...

Melih Altınok, "Aşısızların pandemisiymiş" başlıklı yazısında pandeminin tüm günahının 22 milyon aşı olmak istemeyen ve mevcut aşıları sorgulayan vatandaşlara yüklenmek istediğini yazdı. Altınok, "Bugünlerde de üretici firmanın kefil olmadığı, yapanın da "Ben bilmem" dediği bir aşının sonuçlarını görmek için bekleyenleri "aşı karşıtı" diye hedef tahtasına oturtuyorlar" ifadelerini kullandı.

Yeniakit Publisher
2021-07-28 22:20:00 -
Bilim Kurulu'nu eleştirdi, "aşısızların pandemisi" diyerek günah keçisi arayanlara tepki gösterdi: Aşıyı üreten ve yapan bile...

 yeniakit.com.tr 

Sabah gazetesi yazarı, "Aşısızların pandemisiymiş" başlığıyla yazdığı yazıda, ağız birliği malum kesimlerin aşı olmak istemeyen vatandaşları hedef göstermesine tepki gösterdi.

Altınok yazısında, "Bugünlerde de üretici firmanın kefil olmadığı, yapanın da "Ben bilmem" dediği bir aşının sonuçlarını görmek için bekleyenleri "aşı karşıtı" diye hedef tahtasına oturtuyorlar" tepkisinde bulundu. 

Aşıların yapıldığı bulaşmanın önlenmediğine vurgu yapan Altınok, "Pandeminin tüm yükünü, Sağlık Bakanı'nın kabaca sayısını verdiği 22 milyon aşısız vatandaşın sırtına yüklemeye çalışıyorlar." dedi.

İşte Melih Altınok'un o yazısı:

Önce Vuhan'da yarasa çorbası içtiğini söyledikleri kimliği belirsiz bir Çinliyi bütün dünyaya korona bulaştırmakla suçladılar.

Sonra Nobelli aerosol bilimcileri dinleyip açık havada maske takmanın işlevsiz olduğunu düşünenleri...

Bugünlerde de üretici firmanın kefil olmadığı, yapanın da "Ben bilmem" dediği bir aşının sonuçlarını görmek için bekleyenleri "aşı karşıtı" diye hedef tahtasına oturtuyorlar.

Sosyal ve konvansiyonel medyada "aşısızların pandemisi" diye bir slogan bulmuşlar...

Pandeminin tüm yükünü, Sağlık Bakanı'nın kabaca sayısını verdiği 22 milyon aşısız vatandaşın sırtına yüklemeye çalışıyorlar.

Aşıyı bulan bilim adamları bile yalnızca yaptıranı koruyan aşıların bulaşmayı engellediğini iddia etmiyor ama dert değil...

PCR'ı aşılılara değil aşısızlara şart koştuktan sonra "Testi pozitif çıkanların büyük çoğunluğu aşısızlar" demeleri de...

İslamcısı, solcusu, liberali, Ahmet Hakan'ı, Habertürk'ün küfürbazı otuz iki kısım tekmili birden gazeteci, yazar zorunlu aşı uygulamasını savunmuyor mu?

Siyaset bilimci Deniz Ülke Arıboğan, "Aşılılarla aşısızların zihin dünyaları zaten ayrıydı; şimdi fiziksel mekânları da birbirinden ayrılacak gibi görünüyor" demiyor mu?

Youtuber Cüneyt, "Bütün ünlüler aşı olun diyor, niye olmuyorsunuz" diye çıkışmıyor mu?

Doktor Şirin Payzın, Sağlık Bakanı'na aşı karnesi uygulamasına geçilmesini tavsiye etmiyor mu?

HDP'nin cezaevindeki ex başkanı Selahattin Demirtaş, daha önce "hendek kazın" dediği Kürt halkını bu kez aşıya çağırmıyor mu?

"Vahşi hayvanlar gibi aşılayacaksın bunları" diye "espri" yapan magazin yazarlarında fıkrasına gülünmeyen adamın naifliğinden eser var mı?

Daha ne tutturuyorsunuz bilim diye ey aşısızlar...

Oğuz Atay'ın sorduğu gibi soralım, niye ikna olmuyorsun, aydınlanmıyorsun ey halkım?

Sonrasında başına ne mi geleceğini bilmiyorsun?

Zamanın MGK'sından hallice Bilim Kurulu'nun "tavsiyelerine" bakılırsa menzil belli...

Sonbaharda vatandaşı yeniden eve kapattıracaklar... Kontrollü hayatı yeniden başlattıracaklar... Yazın biraz soluk alan esnafa, geçimini günlük sağlayan milyonlara "Bu kadar hava sana yeter" dedirtecekler...

Tüm dünyanın küresel merkez medya propagandasıyla itildiği güzergâh bu.

Enseyi karartmayın...

Planların üstünde bir plan da vardır mutlaka.

 

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

BK

sayın metin altunok iyide aşıyı üretende aşıyı yapanda hiç bir zaman sorumluluk almaz bu bir hangi ameliyat operasyonu olursa olsun ameliyatı yapan doktorda hastanede hiç bir zaman sorumluluk almaz buda iki bu işlemleri yapan doktorda hastaneside ameliyat olacak hastadan yada yakınlarından imzalı belge alır risk almadıklarına yada ölüm riski olursa sorumluluk almıyoruz diye bu aşı meseleside aynı kimse sorumluluk risk almıyoruz diyebiliyor insanlara korku pompalamayı bırakın lütfen
 • Yanıtla

Ada

Helal olsun
 • Yanıtla

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23