• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Biden’dan üçlü memoranduma ilişkin açıklama: Harika bir başlangıç!

Türkiye-İsveç-Finlandiya-NATO dörtlü görüşmesinde alınan kararı değerlendiren ABD Başkanı Joe Biden, "Finlandiya ve İsveç’in NATO’ya davetine yönelik kritik bir adım ve zirveye harika bir başlangıç” ifadelerini kullandı.

Yeniakit Publisher
2022-06-29 00:28:00 -
Biden’dan üçlü memoranduma ilişkin açıklama: Harika bir başlangıç!

ABD Başkanı Joe Biden, Türkiye-İsveç-Finlandiya-NATO dörtlü görüşmesine ilişkin, "Finlandiya ve İsveç’in NATO’ya davetine yönelik kritik bir adım ve zirveye harika bir başlangıç” dedi.

ABD Başkanı Joe Biden, İspanya’nın başkenti Madrid’de Türkiye-İsveç-Finlandiya-NATO dörtlü görüşmesinin ardından sosyal medya hesabından açıklama yaptı.

"Zirveye harika bir başlangıç"

 

“Varılan memorandum nedeniyle Türkiye, İsveç ve Finlandiya’yı kutluyorum” diyen Biden, “NATO’yu güçlendirecek ve müşterek güvenliğimizi destekleyecek Finlandiya ve İsveç’in NATO’ya davetine yönelik kritik bir adım ve zirveye harika bir başlangıç” dedi.

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

Hilmi Tuna

Aynı konu kapsamında, Joe Biden'la da ikili harika bir başkanğıç yapmak istiyoruz.

itlerin saldırısı

Dünya lideri REİS bir zamanlar bu şerefsiz teröristleri koruyup kollamayın biz bunların nasıl bir vahşi katiller sürüsü olduğunu 40 yıldır biliyoruz zaman gelir sizide yakarlar demişti bu antlaşmadan sonra bu  oğlu itler bütün Avrupada nasıl teröristlik yapacaklar bütün Avrupa görecek
x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23