Berkay'dan Arda Turan açıklaması! '2 şartım var'

Başakşehirli futbolcu Arda Turan ile bir gece kulübünde ettikleri kavga sonrası burnu kırılan şarkıcı Berkay Şahin, sosyal medyadan bir açıklama yayınladı.

13 Ekim 2018 Cumartesi 16:20
Berkay'dan Arda Turan açıklaması! '2 şartım var'

Daha önce avukatı konuşan Berkay konu hakkında ilk kez bir açıklama yapmış oldu. Yaşananlar için kendi eşi ve Aslıhan Turan'dan özür dileyen Berkay, "Adalete güvenim tam. Arda Turan cezasını çekecektir" ifadelerini kullandı.

Arda Turan ile bir gece kulübünde ettikleri kavga sonrası burnu kırılan Berkay Şahin sosyal medyadan bir açıklama yayınladı. Daha önce avukatı konuşan Berkay konu hakkında ilk kez bir açıklama yapmış oldu. Yaşananlar için kendi eşi ve Aslıhan Turan'dan özür dileyen Berkay, "Adalete güvenim tam. Arda Turan cezasını çekecektir" ifadelerini kullandı.

Berkay Instagram hesabından yayınladığı mesajda şu sözleri dile getirdi: "Yaşanan bu süreçte önemli olan Berkay ve Arda değil; biri anne diğeri inşallah sağlıkla anne olmak üzere olan iki kadının maruz kaldığı hassa, kırıcı ve üzücü durumdur. Bu nedenle ilk olarak, karşı tarafın yapamadığını yapıp eşimden ve Aslıhan Turan'dan özür dilerim. Herkesin bilmesini istediğim konu; erkek adam kavga da eder ve kavgada yumruk sayılmaz. Ancak yanına gelerek "Eşimi eve bırakıp yarım saate geleceğim" diyen bir kişiye kafasını çevirip başka bir kişiyle konuştuğu sırada habersizce ve yandan yapılan saldırı aciz ve korkak bir saldırıdır.

Kendisine de arkadaşlarına da ve oraya girmek isteyen herkese şunu söyledim:

'Şikayetçi olmamamı istiyorsunuz tamam olmayayım ancak 2 şartım var.

1- Eşimden, kendi eşinden benden ve kamuoyundan bu davranış ve hareketleri için utanç duyduğunu söyleyerek özür dileyecek.

2-Sözle tacizin utancını duyduğunu söyleyecek ve ondan sonra biz onunla erkek erkeğe konuşacağız. Bunları söylerse davadan vazgeçebilirim'

Tüm bu yaklaşımıma rağmen karşı taraf konuyu saptırmaya çalışarak saçma sapan açıklamalar yapıp hala dürüstçe davranmadığı için davayı açmaya karar verdim ve davamın sonuna kadar arkasındayım.

Adalete güvenim tam. Burası Türkiye Cumhuriyeti Hukuk Devleti, cezasını çekecektir."

İşte açıklamanın tam metni...

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 13 Ekim 2018 Cumartesi 16:20

YORUM YAZ

  • Ankaralı AhmetAnkaralı Ahmet5 ay önce
    Bu arda ne kadar ahlaksız ve namus yoksunu imiş ya. Demek ki millet onu adam sandı destekledi, parayı görünce kudurdu. Başka birşey demiyorum çünkü olayı tam olarak bilmiyorum.
  • uyan tcuyan tc5 ay önce
    adaleşe hiç güvenmiyoruz ailece. adaleş mülkün paranın temelidir. haaa paran varsa sıkı sıkı sarıl güven adaleşe
  • halil45halil455 ay önce
    güya adamlikmis, tam berbat komediye dönüstü.

Günün Özeti

Günün Karikatürü

24 Mart 2019