• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Bebek katili Netanyahu’nun destek twitine bir Türk'ten müthiş gönderme! Eşeğin sırtında domuz...

Bir sosyal medya kullanıcısı vatandaş, terör devleti İsrail Başbakanı Netanyahu’nun dün paylaştığı destek twitine müthiş bir resimle cevap verdi.

Yeniakit Publisher
2021-05-17 23:58:00 - 2021-05-18 14:28:44
Bebek katili Netanyahu’nun destek twitine bir Türk'ten müthiş gönderme! Eşeğin sırtında domuz...

 yeniakit.com.tr 

Terör devleti İsrail Başbakanı Netanyahu’nun dün paylaştığı mesajda ABD, Arnavutluk, Avustralya, Avusturya, Bosna Hersek, Brezilya, Bulgaristan, Kanada, Kolombiya, Güney Kıbrıs, Çekya, Gürcistan, Almanya, Guatemala, Honduras, Macaristan, İtalya, Litvanya, Moldova, Hollanda, Makedonya, Paraguay, Slovenya, Ukrayna ve Uruguay’a ait bayraklar yer almış; terör devleti İsrail’in Filistin'e saldırıları süresince 'İsrail’in yanında kararlılıkla durdukları' için bayrakları yer alan ülkelere teşekkür edilmişti.

"ABD eşeği" Demokratlar ile müthiş cevap

Teröristbaşı Netanyahu’nun bu paylaşımına bir Türk vatandaşı tarafından müthiş bir cevap verildi. Katliama sessiz kalmak şöyle dursun, terör devleti İsrail’e destek açıklayan ülkelerin bayrakları, domuza benzetilen Netanyahu’nun bindiği,  Biden'ın da mensubu olduğu Demokrat Parti'nin 'eşek' sembolünün üzerinde resmedildi. Resimde, 'domuz'un elindeki tırpan ve yerdeki kan gölü dikkat çekti.

“Sadece katliamlarına ortak olacak eşekler bulacaksın”

Terör devleti İsrail’in yanında yer alan devletlerin, döktüğü kanlarda boğulması kaçınılmaz olan İsrail için üzerine binilen eşekten farksız olduğu vurgulandı.

Sosyal medya kullanıcısı vatandaş, paylaşımına "Sadece katliamlarına ortak olacak eşekler bulacaksın" notunu düştü.

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

Lanetli kavim

Neden lanetlenmiş olduklarını her fırsatta belli ediyorlar da bu kadar şerefsizi satın almaya yetecek parayı nasıl buldular incelenmeli...
 • Yanıtla

deniz

NETANYAHUUU KENDİ DAHA ÇOK BENZİYOR DOMUZDAN DAHA ÇOK LAĞIM FARESİNE BENZİYOR ÇÜNKÜ YERİ VE ZAMANI GELİNCE KORKULARINDAN KANALİZASYONLARA KAÇACAKLAR LAĞIM FARELERİ SİYONİSTLER MASONLAR ÜLKEMDEN DEFOLUNNNNNNNNNNNNNNNN KANALİZASYON FARELERİ BEN ONLARI ONLARA BENZETİYORUM NEDEN BİZ TÜRKLER DÜNYAYA SAHİP OLDUĞUMUZ GÜN ONLAR KORKULARINDAN ORALARDA YAŞAYACAKKKK
 • Yanıtla

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23