Başkan ve yeni kabine cumayı Hacıbayram Camii'nde kıldı

Başkan Erdoğan, kabinesini açıklamasının ardından kabinesiyle birlikte cuma namazını Hacıbayram Camii'nde ilk Cuma namazını kıldı.

13 Temmuz 2018 Cuma 14:19
Başkan ve yeni kabine cumayı Hacıbayram Camii'nde kıldı

Türkiye yeni sisteminin ilk kabine toplantısını bugün gerçekleştirecek. Başkan Erdoğan tarafından açıklanan kabine, toplantı öncesinde Cuma namazını birlikte Hacıbayram Camii'nde kıldı.

YENİ KABİNE HACIBAYRAM'DA

Cuma namazını başkan Erdoğan ile birlikte kılan yeni kabine buraya da birlikte geldi. Burada namazı kılan kabine, birinci mecliste düzenlenecek törene geçmek üzere yola koyuldu. Başkan ve bakanlara vatandaşların ilgisi yoğun oldu.

İLK BAKANLAR KURULU

Yeni sistemin hayata geçişinden hemen sonra ilk kez bir araya gelecek olan bakanlar kurulu bugün Başkanlık Külliyesi'nde Başkan Erdoğan ile bir araya gelecekler.

Kritik öneme sahip olan toplantıda yönetim, ekonomi ve idari alanlarda kararların alınması ile kısa ve orta ölçekli yol haritasının belirlenmesi bekleniyor.

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 13 Temmuz 2018 Cuma 14:19

YORUM YAZ

  • AkpartiliAkpartili9 ay önce
    evrimci kemalist düşünceler paylaşan Milli Eğitim bakanı Zİya Selçuk da cumaya gitti mi acaba!

Günün Özeti

Günün Karikatürü

26 Nisan 2019