• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Başak Demirtaş’ı FOX’a boşuna çıkarmamışlar! PKK’lı Selahattin Demirtaş işaret fişeğini yaktı

PKK’lı Selahattin Demirtaş’ın eşi Başak Demirtaş’ın FOX TV’ye çıkarılıp cilalanması, ardından hakkında Cumhurbaşkanlığı Adaylığı dedikodularının ortaya atılması dikkat çekmişti. Söz konusu gelişmelerin, Başak Demirtaş’ın adaylığı için nabız yoklamak amacıyla yaşandığı netlik kazandı. Selahattin Demirtaş da, Başak Demirtaş’ın adaylığını işaret etti.

Yeniakit Publisher
2021-10-17 12:34:00 -
Başak Demirtaş’ı FOX’a boşuna çıkarmamışlar! PKK’lı Selahattin Demirtaş işaret fişeğini yaktı

6-7 Ekim olaylarından sorumlu olan, onlarca kişinin katili PKK’lı Selahattin Demirtaş, cezaevinden eşi Başak Demirtaş’ın adaylığı için işaret verdi. T24’ten Murat Sabuncu’ya konuşan Demirtaş, eşine adaylık için destek verdi.

Sabuncu’nun, “Eşiniz hedef haline getirildiğinde ne hissettiniz? Ya da Cumhurbaşkanı adayı olarak tartışıldığında?” sorusuna terörist Demirtaş şu cevabı verdi:

Tabii, Başak'ın aktif siyasete girip girmeyeceğine herkesten önce kendisi karar verir. Kararı ne olursa olsun, ben tüm gücümle yanında olur, onu desteklerim. Zaten Başak, benim gönlümün seçilmiş cumhurbaşkanı olduğu için ben gayet memnumum. Siz de onu veya bir kadını cumhurbaşkanı yapmak istiyorsanız bu hiç de zor değil. Seçmenlerin yüzde 50 + 1'i kadın zaten. Kadınlar kadın adaya oy verse erkek adaylar nal toplar. Yeter ki kadın dayanışması güçlü olsun ve kadın kadının kurdu değil, yurdu olsun. Başak dahil, milyonlarca yürekli kadının içinden illa ki ülkeyi yönetecek pırıl pırıl adaylar çıkar.

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

selim

ac kopek kendini kasapta sanir ( orjinali ac tavuk kendini bugday ambarinda sanir , tavuga benzetemedigim icin oyle yazdim :) )
 • Yanıtla

AHMET

Yikmak ıstediğiniz T.C. ne neden cumhurbaşkanı olmak istiyorsunuz. Daha kolay yıkmak içinmi? Gidin kandile orada bir başkanlik verirler zaten kardeşin Nurettin Demirtaş köpeğinin yanina
 • Yanıtla

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23