Bakan Çavuşoğlu'ndan Cemal Kaşıkçı açıklaması! 'Suudiler, bizimle işbirliği yapmalı'

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu Cemal Kaşıkçı'nın kaybolmasıyla ilgili açıklamada, "Suudi Arabistan bizimle işbirliği yapmalı" dedi.

11 Ekim 2018 Perşembe 16:26
Bakan Çavuşoğlu'ndan Cemal Kaşıkçı açıklaması! 'Suudiler, bizimle işbirliği yapmalı'

Irak'ta temaslarda bulunan Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, İstanbul'daki Suudi Arabistan Başkonsolosluğu'nda kaybolan gazeteci Cemal Kaşıkçı ile ilgili açıklamalarda bulundu.

Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu, "Başsavcılık yoğun ve kapsamlı bir soruşturma başlattı. Emniyet ve ilgili birimler soruşturmayı yürütüyor. Bu olay Suudi Arabistan Başkonsolosluğu'nda gerçekleştiği için Suudi Arabistan ile yakın işbirliği içinde çalışmak istiyoruz. Suudi Arabistan bizimle işbirliği yapmalı" şeklinde konuştu.

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 11 Ekim 2018 Perşembe 16:26

YORUM YAZ

    Günün Özeti

    Günün Karikatürü

    24 Mart 2019