Bahçeli'den ekonomik operasyonlara tepki

MHP lideri Devlet Bahçeli, sosyal medya hesabı Twitter üzerinden ekonomik operasyonlara tepki gösterdi. Bahçeli, "Bir papazı bahane ederek ekonomide terör estiriliyor, 15 Temmuz’da yarım kalan ihanetin tamamlanması kurgulanıyor" dedi.

10 Ağustos 2018 Cuma 19:05
Bahçeli'den ekonomik operasyonlara tepki

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli'nin açıklamaları şöyle;

"Vicdan sahibi her insanımız, vatan ve milliyet hislerine haiz her kardeşimiz şu anda karanlık ve kahredici bir kumpasla temellendirilmiş ekonomik operasyona maruz kaldığımızı itiraf ve ifade edecektir. Türkiye’yi sanal ve sahte oyunlarla savurmak, hatta sindirmek çabasındalar.

Dövizdeki tırmanış tehlike sınırı geçmiş durumda! Gelişmeler doğrultusunda ekonomi alarm veren bir eşiğe dayanmış halde! makroekonomik parametreler bozulma işareti veriyor. Türkiye istikrarsızlığın batağına gömülmek isteniyor. Ekonomide dış kaynaklı bir komplo devreye alınıyor!

Dövizi zalim tahakkümlerle, zorba yaptırım tehditleriyle yükselterek Türkiye’nin düşmesi hedefleniyor. Ekonomik suikastçılar tembihlenip kışkırtılıyor. Bir papazı bahane ederek ekonomide terör estiriliyor, 15 Temmuz’da yarım kalan ihanetin tamamlanması kurgulanıyor."

Haber Tarihi: 10 Ağustos 2018 Cuma 19:05

YORUM YAZ

 • Vakur abdiVakur abdi4 ay önce
  Bizim siyasetcilerimizde usturub ön planda.bir savaşvar ortada. Bu papaz bahane edilecekti zaten sarı şalgam bunu kullanamadan teslim edilseydi turpun oyunu bozulduğundan bir müddet zaman kazanılabilirdi.bu papazı çok iyi korumak lâzım gelir Rusya ajan zehirlenmesine benzetip bizi iyice presleyebilirler.dertleri papaz olmadığı aşikar.
 • GAZETECIGAZETECI4 ay önce
  Bir ekonomik savas durumunda oldugumuzdan dolayi dolarla ilgili haber, yazi, vs yazilmasi ve speculasyon yapilmasi yasaklansin!Kim koruyacak bu milleti bu serefsizlerden? Bu milletin bir yargisi olmali!
 • HakanHakan4 ay önce
  Allah senden razi olsun Devletlum. Oyum bu dunyada bir AK olacak bir de MHP. Hep yuceleceksiniz, hainlerin saldirilari karsisinda!
 • MilletMillet4 ay önce
  Ak sakalı Türkmen beyim iyi ki varsın
 • bahauddinbahauddin4 ay önce
  Adın komünist ama emperyalizm savunuculuğumu yapacaksın.
 • R.I.R.I.4 ay önce
  Ben ABD ye kızamıyorum SUUDİ ler gibi münafıklar bir hamlede 370 milyar dolarlık silah alımı yaparsa ABD nin böyle hareket etmesi normal.ABD ekonomik krizle çökecekti yine suudiler kurtardı.Hacca gidenlerin paraları dahi ABD ye kayıyor.Biz kendimizi düzeltmeliyiz biz düzelmeden ABD bize dost olamaz
 • DEMOKNASIDEMOKNASI4 ay önce
  KOMUNIST DENILEN HAIN SATILMIS SENIN GIBI SEREFSIZLER KOMUNISTIM DERLERKAPITALISTLERINKINI YERLER KOMUNISTO.SEN KIMNLE OYNUYORSUN SENIN BILGIN BASKASININKINDE YALNIZ UCUNDA VAR NAMERT SOYSUZ.
 • KomünistKomünist4 ay önce
  Çok biliyordun da güvendiklerin ne işe yarıyor bahçeli

Günün Karikatürü

14 Aralık 2018