• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Aşı yaptıran Alişan vatan haini Can Dündar'a ateş püskürdü

Koronavirüs aşısına gönüllü olarak katılan şarkıcı Alişan, firari vatan haini Can Dündar'ın kendisiyle ilgili sözleri sonrası ateş püskürdü. Bugüne kadar hep devletinin yanında olduğunu ve bundan sonra da devletinin yanında olacağını belirten Alişan, firari Dündar'a "Ama sen her zaman Hain olarak kalacaksın!!! Hain." dedi.

Yeniakit Publisher
2021-01-14 15:47:00 -
Aşı yaptıran Alişan vatan haini Can Dündar'a ateş püskürdü

Almanya'ya firar eden vatan haini Can Dündar, Alişan'ın koronavirüs aşısına gönüllü olarak katılmasıyla ilgili açıklama yaptı. Alişan, firari Can Dündar'ın kendisiyle ilgili sözlerine ateş püskürdü.

Dündar "Aşıyı benimsetebilmek için Alişan gibi bir modele sığınıyorlar. Zavallı Alişan, Zeytin Dalı Harekâtına mı yetişsin, Covid aşı kampanyasına mı? Yazık değil mi?" demişti.

"Sen her zaman Hain olarak kalacaksın"

Alişan Can Dündar'ın bu sözlerini duyunca kendini tutamadı ve tepki gösterdi. Alişan bir paylaşım yaparak şunları söyledi:

"Zavallı Can Dündar... Almanya’ya kaçıp, vatanına ihanet edip, ülken aleyhine propagandalara mı yetişeceksin, yoksa Fetö'nün sözcülüğüne mi? Ben 10 bin gönüllü Faz 3 çalışmasına katılanlardan birisiyim ama sen aşı üzerinden bile ülkene karşı propoganda yapacak kadar HAİNsin.. HAİN...

Ben askerimiz cephedeyken askerimizin yanında oldum. Bundan da her zaman gurur duyacağım. Ve sonuna kadar devletimin yanında olacağım... Ama sen her zaman Hain olarak kalacaksın!!! HAİN."

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

Yakut

Alişan ı da hiç sevmem al birini vur ötekine
 • Yanıtla

Putsavar

alişan bu ülkenin yetiştirdiği en büyük sanatçıdır.en büyük vatan sever SANATÇIDIR.ses desen 6 OKTAV var Kİ BU İBRAHİM TATLISESTEN BİLE FAZLADIR. fizik desen var zeka desen var hem yerli hem milli.REİSİM İNŞALLLAH ONU KÜLTÜR BAKANI YAPACAKTIR.
 • Yanıtla

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23