• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Aşı yaparken bu hale geldi! Yatağa bağlı bir halde yaşıyor

Şanlıurfa'da aşı yaparken ineğin attığı tekmeyle çenesi ve dişleri kırılan veteriner hekim, yaralandı. Konuya ilişkin konuşan Şanlıurfa Veteriner Hekimleri Odası Başkanı Abdullah Açıkgöz, "Gerçekten çok büyük bir kaza, biz yine de ucuz attığımızı düşünüyoruz. Çünkü çok zor şartlarda, çalışan meslektaşlarımız gerçekten bu konuda muzdaripler, daha önce de bir arkadaşım bir hayvanın tekmesinden dolayı boyundan aşağısı felçli bir şekilde kaldı. Şu anda bir veteriner hekim arkadaşım da evde yatağa bağlı bir halde yaşıyor." dedi.

Yeniakit Publisher
2021-10-15 09:51:00 - 2021-10-15 09:52:09
Aşı yaparken bu hale geldi! Yatağa bağlı bir halde yaşıyor

Viranşehir İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü'nde görevli veteriner hekim Nesip Çelik, şap hastalığına karşı aşı uygulaması sırasında, ineğin tekme atmasıyla yüzünden yaralandı. Çenesi ve dişleri kırılan Çelik, sağlık görevlilerince hemen tedaviye alındı. Şanlıurfa Veteriner Hekimleri Odası, olayı sosyal medya hesabından duyurdu. Taburcu olan ve tedavisine evde devam edilen Çelik ile ilgili Şanlıurfa Veteriner Hekimleri Odası Başkanı Abdullah Açıkgöz, açıklamada bulundu.

“Arkadaşımız ölümden döndü”

Açıkgöz açıklamasında, “Şanlıurfa ili Viranşehir ilçesinde Viranşehir Tarım İlçe Müdürlüğünde çalışan veteriner hekim arkadaşımız, hayvan sağlığını aynı zamanda insan sağlığını korumak amacıyla birine şap aşısı yaptığı sırada bir hayvanın tekmesine maruz kalmıştır. Özellikle alt ve üst dişleri, çenede kırıklar oluşmuştur. Gerçekten çok büyük bir kaza, biz yine de ucuz attığımızı düşünüyoruz. Çünkü çok zor şartlarda, çalışan meslektaşlarımız gerçekten bu konuda muzdaripler, daha önce de bir arkadaşım bir hayvanın tekmesinden dolayı boyundan aşağısı felçli bir şekilde kaldı. Şu anda bir veteriner hekim arkadaşım da evde yatağa bağlı bir halde yaşıyor. Gerçekten zor şartlar altında çalışıyoruz. Ben buradan yaralanan arkadaşımıza tekrar geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum” ifadelerini kullandı.

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

Mehmet Ali

Geçmiş olsun çok üzüldüm kardeşim.O ineği bana teslim edin. Bakın ne yapıyorum. Diş, çene kırmak neymiş kendine gösteririm.Kensisini keser, deriden etini çıkarır. Mahalledeki fakirlere dağıtırım. Ciğerini,yüreğini kebap eder,boyun etinden Beyran yaparım.Yiyenler de hem sahibine, hem de veteriner kardeşimize dua ederler.
 • Yanıtla

Sevsinler...

Başlığa bakınca , covid aşısından sandım. Meğer aşılanan inekmiş. Adamda dikkatsiz davrandığından , inek ya tekme attı yada boynuzu ile vurup ağızını dağıtmış.
 • Yanıtla

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23