Amerikalı parlamenter LGBTİ'ye sert ifadelerle bindirdi, linç yedi

ABD’li siyasetçi Eric Porterfield, LGBTİ’nin siyasi terörist olduğunu söyledi. Kendi çocuklarının ileride eşcinsel olma ihtimali sorulan Porterfield, çocuklarını suda boğma imasında bulundu. Porterfield’a bu sözlerinin ardından sosyal medyada büyük tepki gösterildi.

06 Temmuz 2019 Cumartesi 17:12

 yeniakit.com.tr Amerika’nın Cumhuriyetçi temsilcisi Eric Porterfield,LGBTİ’nin özgürlük isteyen değil özgürlük bastıran çok tehlikeli bir grup olduğunu söyledi. Ancak Amerikalı siyasetçi, bu sözlerine mukabil yazlı ve sosyal medyada linç yedi.

“LGBTİ siyasi teröristtir” dedi, çocukları öyle olsa boğma imasında bulundu

Söylediklerim anti-gay ifadeler değil, LGBTİ karşıtı ifadelerdir zira onlar siyasi teröristtirler. Muhtemelen modern siyasi dönemde Ku Klux Klan’a da en yakın şey onlardır.

Katıldığı programda sunucu kadının kendisine bir kızı ve oğlu olduğunu hatırlatıp, birkaç yıla bunlar lezbiyen ve gay olarak gelip karşısına çıksalar ne yapacaklarını sordu. Porterfield’in cevabı şu şekilde oldu:

“Önce kızıma hitap eder, evvela onu pedikür için götürür, tırnaklarını yaptırır ve yüzebiliyor mu onu görürdüm. Eğer oğlum söz konusuysa, muhtemelen onu avlanmaya götürür, balık tutmaya çıkarır ve yüzebiliyor mu onu görürdüm.”

Sunucu: “Yüzebiliyorlar mı onu görürdüm’ demekle ne demek istiyorsunuz?

Porterfield: “Sadece yüzebildiklerinden emin olmak istiyorum.

Sunucu: (Gülerek) “Ne demek istiyorsunuz bununla?

Porterfield: (Gülerek) “Bu kadar. Onları aktivitelere götürürdüm yani.

Porterfield’ın bu sözleri boğma imasında bulunduğu yorumlarına yol açtı.

“LGBTİ En Nefret Dolu, En Kötülük Saçan, Siyasi Terörizme En Yakın Gruptur”

Porterfield konu hakkında devamla şu ifadeleri kullandı: “LGBT bu ülkedeki en sosyalist gruptur. Onlar gayları korumuyorlar... LGBTİ bana korku saçıp ve tehdit ediyor, tıpkı Ku Klux Klan’ın yaptığı gibi... LGBTİ özgürlük aramıyor.  LGBTİ kendilerini onaylamayan insanların özgürlüklerini bastırıyor... Kesinlikle kötülük ve nefret saçıyorlar. Onlar bu ülkedeki en nefret dolu ve en çok kötülük saçan gruptur. Amerika’daki siyasi terörizme en yakın şeydirler.

Amerikan medyasında tıpkı İsrail hakkında olduğu gibi LGBTİ hakkında son derece hassasiyet bulunup aleyhte konuşanlara derhal linç yapıldığı biliniyor. Nitekim Porterfield da derhal lince tâbi tutuldu.

Ayrıca sosyal medyada binlerle insan mesajlar yağdırıp Porterfield’a iğrenç hakaret ve aşağılamalarda bulundular.

Öte yandan bir kısım siyasiler de derhal kendisine cevaplar verdi. Porterfield’ın sözlerinin ve kendisine lincin görüldüğü 1 Temmuz gününün sabahında ise, yaklaşan Amerika başkanlık seçimleri için Demokrat Parti namzedi olmaya çalışan Demokrat adaylardan Kamala Harris, LGBTİ yürüyüşündeydi. Büyük yürüyüşte sapkınlar gibi giyinen Amerikalı siyasetçi, zırt pırt kucaklaşmalar yapıp sosyal medya hesaplarından kendilerine karşı sevgi ve destek gösterilmesi için paylaşım üzerine paylaşım yaptı.

Bir önceki seçim kampanyasında Trump ile yarışan Hillary Clinton’ın da LGBTİ destekçiliğini yüksek düzeyde gösterdiğine şahit olunmuştu.

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 06 Temmuz 2019 Cumartesi 17:12

YORUM YAZ

 • ..........2 ay önce
  Bu tipleri konuşturan ...nelerin kendileri. Ters piskoloji yapyorlar. Homolar pedofilizmin önünü açan öncü birlikler.
 • anaaa, len!anaaa, len!2 ay önce
  Bu dozeri var ya, lgbt' lerin üzerine bi salacan yokuştan aşağı döne döne; hepsini pastırma gibi dümdüz düzeltir, (düzülmek istiyorlar zaten de ya!)
 • Fatma BalcıFatma Balcı2 ay önce
  Porterfield'i bu cesur söyleminden dolayı tebrik ediyorum.
 • Yasalar taviz vermemeliYasalar taviz vermemeli2 ay önce
  Ahlaksızlığa izin verildikçe derinleşiyor dipsiz bir kuyu gibi.LGBTler ve propagandacıları cezalandırılsın!
 • Doğru söylemişDoğru söylemiş2 ay önce
  LGBTler sırf ahlaksızlık adına bu sapkınlığı tercih ediyorlar karşı cins yetişkinler varken meşru dairede.Sadece kendileri sapıtmak,ahlaken yozlaşmak ve herkesi de kendileri gibi yoz yapmak istiyorlar.Bu toplumsal terördür,yaradılış kanunlarına isyandır!Dünya’nın düzenine terstir.
 • Doğru söylemişDoğru söylemiş2 ay önce
  LGBTler sırf ahlaksızlık adına bu sapkınlığı tercih ediyorlar karşı cins yetişkinler varken meşru dairede.Sadece kendileri sapıtmak,ahlaken yozlaşmak ve herkesi de kendileri gibi yoz yapmak istiyorlar.Bu toplumsal terördür,yaradılış kanunlarına isyandır!Dünya’nın düzenine terstir.
 • VatancıVatancı2 ay önce
  Aynı linç sistemini türkiyede de yapmaya çalışıyorlar
 • Abdullah MuratAbdullah Murat2 ay önce
  O eski ehli kitap nerde. hristiyan ve yahudiler yoldan çıkmışlardır Önemli olan Allahın kitabı ve onun hükümleridir Allahın taraftarı olmayan müslüman olamaz. Kadınada erkeğede o bu imtihan dünya hayatında bir fıtrat biçti . ve Şeytanı ise bir düşman kıldı Şeytanın peşinden gideni ise onunla birlikte cehenneme atacaktır. Öncekilerin başına gelenleri bir kitap ile bize öğüt kıldı. Bu öylece söylenip geçen bir öğüt değildir bu bir tehdittir ve müslümanın ise Adaleti ve arzdaki düzeni bu hüküm ihtiva eden kitap ile yapması zorunludur Allahın hükümlerini istemeyen müslüman değildir İslamın şartları vardır Kuranda Allahın hükümlerine boyun eğmek namaz ve zekattır. Eskiden papa mayoya bile karışırdı ve onlarda artık iyice kötülükleri engellemeyi ve iyilikleri emretmeyi bırakmaktalar Ama doğru yolu bulamazlar çünkü kuranu inkar ediyorlar Allah bütün ehli kitabı kurana imana çağırmaktadır İnkar edenler islamı seçmeyip bu peygambere ve kurana iman etmeyenler kafir olmaktadırlar Bu sebeple artık şeytanın ordusunun bir parçalarıdırlar. ve doğru düzgün tutunacakları bir ahlaki değerleri yoktur Ellerindeki kitap ise koruyamadıkları sebebiyle tahribata uğramış orjinal olan ise kaybolmuş gitmiştir incilde tevratta Ama esas kitabı korumak onunla amel etmek ve hüküm vermektir Kitabın koruyucusu hakimlerdir Ama bu ülkedede korunmamakta namus ve şereflerine yüzçevirmekteler.

Günün Özeti

Günün Karikatürü

22 Eylül 2019