• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
 • VAV TV CANLI YAYIN

Altun: Cumhurbaşkanımız üzerinden milletimizi tehdit ediyorlar

CHP milletvekili Aykut Erdoğdu'nun Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan hakkındaki sözlerine İletişim Başkanı Fahrettin Altun, sert tepki gösterdi. Altun, “Sayın Cumhurbaşkanımız üzerinden milletimizi tehdit ediyorlar" dedi.

Yeniakit Publisher
2021-05-05 02:13:00 -
Altun: Cumhurbaşkanımız üzerinden milletimizi tehdit ediyorlar

İletişim Başkanı Altun, CHP'li Erdoğdu'nun Cumhurbaşkanı Erdoğan'a yönelik açıklamalarına Twitter hesabından cevap verdi. Altun, yaptığı açıklamada "Yıllardır yaptıkları tek şey, aziz milletimizin temsilcilerini idam sehpasıyla tehdit etmek olan zihniyetin mensubu olan bir siyasetçi bugün, Cumhurbaşkanımıza, yol arkadaşlarına ve devletimize hizmet eden bürokratlarımıza hezeyan dolu ifadelerle saldırmış. Siyasi hayatı boyunca aziz milletimize hizmetkar olmayı kendine şiar edinen, Türkiye'yi muasır medeniyetler seviyesine çıkaran, ekonomiden eğitime, sağlıktan tarıma kadar her alanda ülkemize çağ atlatan Recep Tayyip Erdoğan, sizin hadsiz ve ahlaksız tehditlerinize prim vermez" ifadelerini kullandı.

'Milletimizi tehdit ediyorlar'

Altun, "Recep Tayyip Erdoğan, yıllardır sizin tehditlerinize ve engellemelerinize rağmen aziz milletimizin desteğiyle memleketimize hizmet etmektedir. Aziz milletimiz bu zihniyete hiçbir zaman destur vermediği için aslında sayın Cumhurbaşkanımız üzerinden milletimizi tehdit ediyorlar. Yıllardan beri söylediğiniz her söz, attığınız her iftira, uydurduğunuz her yalan, yaratmaya çalıştığınız her 'sahte mağduriyet' belli bir planın parçası. Hakikat yüzünüze her çarptığında daha da hırçınlaşıyorsunuz. Hakikati her duyduğunuzda şirazeniz biraz daha kayıyor" dedi.

'Tehditlerinize rağmen hizmet etmeye devam edecektir

'Altun, açıklamasının devamında ise şunları kaydetti:

"Millete hizmet yolculuğuna 'kefeniyle' çıktığını her fırsatta söyleyen bir lideri idam sehpasıyla, devletimize hizmet eden kamu görevlilerimizi ise yüce divanla tehdit etmek ve devlet organizasyonunu bir çeteye benzetmek gerçekte neye hizmet ettiğinizi apaçık göstermektedir. Aziz milletimiz kendisine hizmet eden evlatlarını dün olduğu gibi bugün ve yarın da bağrına basacaktır. Milletin öz evlatları da sizin tüm ahlaksız tehditlerinize, yalanlarınıza, iftiralarınıza ve 5. kol faaliyetlerinize rağmen milletimize hizmet etmeye devam edecektir."

 

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

BU MÌLLET 15 TEMMUZDA TERÖRÍST FETÖNÜN TERÖRÌSTLERÌNÌN KÌTAPLARINI NASIL DÜRDÜYSE EVVELALLAH REÌSÌN ÜZERÌNDEN BU MÌLLETÌ TEHTÌT EDENLER BU SEFER SOKAKLARA ÌNDÌKLERÌ AN CANLARINI DAHÌ KURTARAMAYACAKLAR

KAÇACAK DELÌK ARAYACAKLAR BU SEFER SOKAKTA VE SOKAGA ÌNMEK ÌSTÌYENLERÌ ÖYLE KAZMA KÜREK SOPALARLA DEGÌL BU SEFERKÌ SOKAK DAHA BASKA BÌTECEKTÌR BU SEFER KURTULMALARI PEK MÜMKÜN DEGÌLDÌR ÇÜNKÌ ARTIK GIRTLAGA KADAR ÇIKTI BU HALKIN ARTIK SÌNÌR UÇLARINA ÌYÌCE DOKUNMAYA BASLADILAR INSANINDA BÌR YERE KADAR SABRI VAR YETER ARTIK SATILMIS KIRALIK HAÌNLER TERÖRÌSTLER
 • Yanıtla

Turan ÇAKAR

Fahrettin ALTUN.DİLİNE YÜREGİNE SAĞLIK KARDEŞİM.BU HAÇLI MAŞALARI TÜRK İSLAM DÜŞMANI PİSLİK YARATIKLARIN.TÜRK MİLLET ELBETTE CEZASINI VERECEKTİR.BUNLAR CHPKK ÇATISI ALTINDA TOPLANMIŞ.TÜRK İSLAM DÜŞMANI AMON TAPINAKÇILARIDIR.BUNLAR ALLAH DÜŞMANLARIDIR.BUNLAR TÜRK İSLAM DÜŞMANLARIDIR.TÜRK MİLLET BUNLARDAN TİKSİNMİŞ NEFERET ETMİŞTİR.TÜRK MİLLETİNDEN OLMAYAN BU AMON TAPINAKÇILARININ TÜRK MİLLETİ ÇOK YAKINDAN İZİLİYOR OLUP GEREKTİGİ ZAMAN GERGİNİ YAPACAKTIR.BUNLAR ALLAH DÜŞMANI BUNLAR TÜRK İSLAM DÜŞMANI.BUNLAR TÜRKİYE DÜŞMANIDIR.SIRTLAN SÜRÜLERİDİR.TÜRK MİLLETİ BUNLARI YAKINDAN İZLEMEKTEDİR.TÜRK MİLLETİ HİÇ BİR ZAMAN BUNLARA MÜSHAMA GÖSTERMEYECEKTİR.BUNLARI ASLA AFFETMEYECEKTİR..
 • Yanıtla

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23