• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Alperen Ocakları’ndan sert açıklama: Kahpeliğe geçit vermedik, vermeyeceğiz

Yeniakit Publisher
2020-06-30 13:16:00 -
Alperen Ocakları’ndan sert açıklama: Kahpeliğe geçit vermedik, vermeyeceğiz

İstanbul Alperen Ocakları İl Başkanı Nail Gün, ülkemizde ve dünya çapında ‘özgürlük’ adı altında meşrulaştırılmaya çalışılan sapkınlığa tepki gösterdi.

Küresel çapta "özgürlük" adı altında meşrulaştırılmaya çalışılan sapkın ve ahlaksız bir akım olan LGBT hareketine, İstanbul Alperen Ocakları'ndan sert tepki geldi.

İstanbul Alperen Ocakları İl Başkanı Nail Gün, konuya ilişkin yaptığı açıklamada, "LGBT adı altında ahlak ve şeref yoksunluğu Lut Kavmi’nin lanetli uygulamasına müsaade etmeyeceğiz" dedi.

İşte Nail Gün'ün açıklamalarının tamamı:

Müslüman Türk Milletinin sesi Alperen Ocakları olarak “LGBT” adı altında ahlak ve şeref yoksunluğu Lut Kavmi’nin lanetli uygulamasına müsaade etmeyeceğiz. Aziz Türk Milletine empoze edilmeye çalışılan bu rezaletin sorumlularını ve buna göz yuman, gerekeni yapmayan yetkilileri (Hükümeti) nefretle, şiddetle kınıyor, uyarıyor, ikaz ediyoruz. Vatanımız sapıklar ülkesi gibi gösterilemez, buna Alperen Türk Gençliği olarak müsaade etmeyiz. LGBT sapkınlarının sözde yaşam biçimi sapkınlığın adı, ahlaksızlığın adı özgürlük olamaz. Bunun kişi hak ve hürriyetiyle alakası yoktur. Şehit kanlarıyla sulanmış Türk Yurdunda LGBT ve buna benzer sapıklıklara, hainliklere, kahpeliklere geçit vermedik, vermeyiz de. LGBT denilen pislik her yönüyle lanetlenmiştir. LGBT’ye bilip bilmeden hangi yönüyle kim destek verirse versin ALLAH (c.c) ve Resulü’nün(s.a.v) laneti üzerinedir. Son zamanlarda LGBT onur(ONURSUZ) yürüyüşü adı altında diziler de, filmler de, reklamlar da ve hatta ünlü markaların görsellerinde yaygınlaştırılması, yayınlanması, özendirilmesi, meşru gösterilmesinin altında Türk Milletini alıştırıp normal gösterip kabullendirilmesi amaçlanmaktadır. Bu firmalara ve yapımcılara sesleniyoruz; bu sinsi planınızı bozar, başınıza geçiririz. Hükümetin İstanbul sözleşmesi kapsamında sizlere göz yumarak önemsememesi ve gerekeni yapmaması sizi cesaretlendirse de Alperen Ocakları olarak cesaretinizi kırar, hayallerinizi yıkarız. Bu hususta bedel ödemeye, ödetmeye hazırız. Bu böyle biline. Ne pahasına olursa olsun Türk Milleti ve devleti olarak bunlara fırsat vermemeliyiz.
ÖNE ÇIKAN VİDEO

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

fatih

ya bu işler devlet eliyle yapılıyor alperen ocakları neyin kafasını yaşıyorsunuz. bir araştırın istanbul sözleşmesi, 6284, kadın beyanı esas, lgbt, zina, süresiz nafaka nedir kimler getirmiş. 

BAYRAM KARAASLAN

Eğer bu sapkınlığa sessiz kalırsak bizlerinde bunlardan bir farkı kalmaz.Unutmayalımki HZ Lut Kavminde bu sapkınlığı yapan sayılıydı.Ancak toplumu bu iğrençliğe ses çıkarmamıştı ve helak olmuştu.Bu sapkınlıklara Elmizden geldiğince tepki koymalıyız.Bu iğrenç çağda Allaha ve Resulüne Harp Etme çıplak gezmek küffara benzemek hertürlü günahı açıktan işleyip bunu toplumun gözüne sokmak hertürlü cinayet cinnet fazicilik fuhuş ecdada küfür çağdaşlığın uygarlığın medeni olmanın birer nişanesi haline gelmiştir.Rabbim Sen Bizleri ve neslimizi nefsizimiz hayırla ıslah eyle
x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23