Alpay Özalan'dan bomba Davutoğlu çıkışı! Tepkimi bu yüzden gösterdim

AK Parti'den kesin ihraç istemiyle disiplin kuluna sevk edilen eski Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun istifasına en sert tepki AK Parti İzmir Milletvekili Alpay Özalan’dan geldi.

13 Eylül 2019 Cuma 16:47
Alpay Özalan'dan bomba Davutoğlu çıkışı! Tepkimi bu yüzden gösterdim

 SEZAİ ERHAN  YENİAKİT 

YeniAkit’e konuşan AK Parti İzmir Milletvekili Alpay Özalan, AK Parti’den istifa eden eski Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun vefasız biri olduğunu söyledi.

Özalan,”Ahmet Davutoğlu en büyük vefasızlığı kendisini her türlü makama getiren başta Sayın Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a yapmıştır. Bende Davutoğlu’nun duruşuyla, konuşmasıyla Cumhurbaşkanımıza yanlış yaptığı için gerekli tepkimi gösterdim.” dedi.

Milletimiz her şeyi çok iyi görüyor

Davutoğlu’nun kuracağı partinin toplumunda karşılığı olup olmayacağı sorusuna ise Özalan,”Milletimiz her şeyi çok iyi görüyor. İnanıyorum ki bunlarada gereken dersi verecek. Çünkü AK Parti’den de zamanında ayrılanlar olmuştu,şuanda bunların esameleri dahi okunmuyor” diye konuştu.

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 13 Eylül 2019 Cuma 16:47

YORUM YAZ

 • II.MuratII.Murat7 gün önce
  Bu gibi yetersiz insanlari Milletvekili yapan güc,gün gelecek bunun cezasini secim veya oy kaybi olarak görecektir.Türkiyede baska insanmi kalmadi?
 • Hasan FehmiHasan Fehmi7 gün önce
  Bravo alpay,en sert açıklamayı sen yapmakla göze girdin, gelecek dönem kesin seni bakan yaparlar biz de millet olarak daha, daha da mesut oluruz , çok lazımsın da ondan...
 • Murat gözükaraMurat gözükara7 gün önce
  AZ BİLE TEPKİ GÖSTERMİŞ.... Davutoğlu durdun... Durdun... BU ne ayak... Az bişe saygınlığın vardı.. ONUDA gömdürdün..
 • AKP Milli Görüş'ün sırtından iktidar olmuştur.AKP Milli Görüş'ün sırtından iktidar olmuştur.7 gün önce
  AKP, Erbakan'ın sırtından iktidar olmuştur. Yoksa kim tanırdı AKP ve AKP kurucularını? 2015 yılında AKP bitmişti. 2015 yılından sonra ise iktidarınıDavutoğlu'na borçludur.
 • İzmit Martısıİzmit Martısı7 gün önce
  AKP'yi bitirenlerden biri de bunun gibilerin milletvekili yapılmasıdır. Bir milyonbunun gibi topçular,bir tane Ahmet Bey etmez.
 • SOKAĞIN SESİSOKAĞIN SESİ7 gün önce
  ALPAY I TAKDİR İLE DESTEKLİYORUZ.
 • ArdaArda7 gün önce
  Milli takımdaki bütün futbolcular milletvekili yapılsın.
 • OkurOkur7 gün önce
  Terbiyesiz adam senin eşemem okunmaz; hiç kimse biz anadolu insanını getiremez ; ancak ve ancak biz Allah'ın yardımıyla inayetiyle geçmişizdir
 • istanbulluistanbullu7 gün önce
  yağdı yağmur çaktı şimşek

Günün Özeti

Günün Karikatürü

21 Eylül 2019