• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Ali Babacan'ın ekibinde yer alan isimle ilgili flaş iddia! Eski bakan AK Parti'den istifa etti

Eski Ekonomi Bakanı Ali Babacan ile hareket eden eski Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakan Nihat Ergün'ün AK Parti'den istifa ettiği öne sürüldü.

Yeniakit Publisher
2019-10-08 11:33:00 -
Ali Babacan'ın ekibinde yer alan isimle ilgili flaş iddia! Eski bakan AK Parti'den istifa etti

AK Parti'den ayrılan Ali Babacan'ın yeni parti kurma çalışmalarına katıldığı belirtilen eski bakan Nihat Ergün'ün AK Parti'den istifa ettiği iddia edildi.

Eski bakanlardan Kocaeli milletvekili Nihat Ergün’ün yeni partiye geçmek için AK Parti’den istifa edeceği uzun süredir konuşuluyordu. Hatta Ergün’ün yeni partinin Kocaeli il başkanı olacağı söyleniyordu. Kulislerde dolaşan son haberlere göre, eski Sanayi Bakanı Nihat Ergün AK Parti ile yollarını resmen ayırdı.

Babacan ile hareket ediyordu

Babacan ile beraber hareket eden AK Parti Kocaeli eski milletvekili ve eski Sanayi ve Teknoloji Bakanı Nihat Ergün, Kocaeli'nin Gebze ilçesinde AK Partili eski milletvekili ve teşkilat mensuplarıyla bir araya gelmişti.

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

Göçmen kuşu

Göçmenlerden Babacan'a oy yok. Babacan kılıfıyla Oğul Gül'e parti hazırlığı yapılıyor. Veliahtlık sistemi. Alacağı oy %0.3'ü geçmez. Muhacirler veliahtlığa karşıdır. Neden Muhacirler, Gül'ün oğlunun geleceği için Babacan a oy versin? Aklından zoru mu var?
 • Yanıtla

Abdulcabbar

.. Megerse güvendiğiniz ne kadar müna... varmış bu mahl....lar yüzünden cuma namazına gitmez oldum... sahi kıyamet mi geldi ne?
 • Yanıtla

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı