Akşener'den FETÖ açıklaması: Lüzumsuz yere...

İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener, 24 Haziran seçim sürecinde, konuları lüzumsuz yere FETÖ üzerinden ele aldığını, bunun hata olduğunu söyledi.

13 Ekim 2018 Cumartesi 08:59
Akşener'den FETÖ açıklaması: Lüzumsuz yere...

HaberTürk'te yayınlanan "Gerçek Fikri Ne?" programına katılan İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener, 24 Haziran seçimleriyle ilgili açıklamalarda bulundu.

"Çekilmek istenilen yere çekilmişim"

"24 Haziran seçimlerinde 'Şurada da hata yaptık veya hata yaptım'" sorusunun yöneltilmesi üzerine Akşaner şunları söyledi:

 "Çok haksız bir biçimde FETÖ üzerinden konuları lüzumsuz yere gündeme almışım. Bunda arkadaşlarımın da etkisi oldu. Meydan okumuşum, tutuklamayan şerefsiz demişim. Bunları doğru bulmadım. Bu bir hatadır. Çekilmek istenilen yere çekilmişim. Bunu doğru bulmadım."

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 13 Ekim 2018 Cumartesi 08:59

YORUM YAZ

  • vatandaşvatandaş5 ay önce
    iyi partililer , dikkat feto iti gebereli 1 sene oldu .o hainden medet ummayın derim.
  • sonları can dündar gibi olacaksonları can dündar gibi olacak5 ay önce
    bu uğur dündarı can dündar gibi dili dışarıda götünden fetö kanı aka aka koşturamadılar ona zülüyorum.

Günün Özeti

Günün Karikatürü

24 Mart 2019