Akit, yine şarlatan Adnancıların hedefinde! Kadınları çırılçıplak soyanlar, 'iftira' palavrasına sarıldı

Kadınları türlü oyunlarla çırılçıplak soyarak zina ağı kuran şarlatan Adnan Oktar’ın henüz içeri alınmayan adamları, Akit’e saldırmaya devam ediyor. Bir video hazırlayan Adnancılar, Kedicik olarak bilinen kadınların, “namuslu Müslüman hanımlar” olduğunu savunarak akıllarınca Akit’e “iftira atmayın” çağrısı yaptı.

15 Eylül 2019 Pazar 16:47

yeniakit.com.tr özel  2018’in Temmuz ayında, yıllardır reddiye yaptığımız şarlatan Adnan Oktar hakkında başlatılan operasyon kapsamında birçok kişi gözaltına alındı. Suç örgütü lideri Adnan Oktar başta olmak üzere, örgütün ileri gelenleri ve diğer mensupları içeri alındıkça, sapkınların faaliyetleri de ortaya çıkmaya başladı. Örgütün mağdur ettiği isimlerin de konuşmasıyla, Oktar’ın sapkın fikirleri ve kadınları nasıl kullandığı da birer birer gün yüzüne çıktı. Örgütün tüm sapkınlıkları ortaya çıktıkça, gazeteniz Akit de gelişmeleri duyurdu. Örgüt içinde yükselmek için Oktar’ın genç kızları istismar etmesine yardım eden bazı ‘kedicik’lerin skandal faaliyetlerini açıklamamız da, Oktar’ın henüz içeri alınmamış adamlarını rahatsız etti. Adnancılar, yayınladıkları videolarda Akit’i hedef alarak, kediciklerin “Müslüman hanımlar” olduğunu savundu ve gazetemize akıllarınca çağrıda bulundu.

Adnan Oktar ve arkadaşları masumdur”

Söz konusu videoda, şu ifadeler kullanıldı:

Müslüman’ın, başka bir Müslüman aleyhinde iftiralar yayması dinimizce yasaklanmıştır. Yalnızca duyumlardan ibaret söylentileri yaymak, gıybettir ve haramdır. Anayasamızda düzenlenmiş masumiyet karinesine göre, aleyhlerinde kesinleşmiş hiçbir hüküm bulunmayan sayın Adnan Oktar ve arkadaşları kanun önünde masumdur. Akit grubunun hiç tanımadıkları ve gerçek hayatta hiç karşılaşmadıkları hanım arkadaşlarımız hakkında ölçülü, dikkatli, son derece titiz ve ahlaka uygun cümleler kurmaları ise çok önemlidir. Namus sahibi, bir şeyden habersiz, mü’min kadınlara zina suçu atanlar, dünyada ve ahirette lanetlenmişlerdir. Ve onlar için büyük bir azap vardır. (Nur/23) Akit TV ve Yeni Akit Gazetesi’nin yüklendikleri ağır vebalden dolayı şeytandan Allah’a sığınmalarını ve Allah’tan bağışlanma dilemelerini tavsiye ediyoruz.

 

Bu kadınlar mı namuslu?

Adnan Oktar Suç Örgütü mensuplarına yönelik operasyonlar derinleşikçe ve mağdurlar konuştukça, videodaki şahsın savunduğu ve “namuslu” diye tanımladığı kediciklerin ne kadar vicdansız, ne kadar ahlaksız, ne kadar İslam’a mugayir kişiliklere sahip oldukları da ortaya çıktı. Adnan Oktar’ın, örgüte yeni kızları katmak için söz konusu kedicikleri kullandığı ve istediğini de kendi yanına alıp ahlaksızlık yaptığı, örgüte yönelik soruşturma kapsamında alınan ifadelerle açıkça ortaya konmuştu.

Aynı zamanda örgüt içinde yükselmek isteyen kadınların, Oktar’a yaranmak için istediği her şeyi kabul ettikleri de ortaya çıkan iğrenç detaylardan biriydi. Şarlatan Adnan Oktar’a yakın olmaya çalışan kadınların, neredeyse çırılçıplak soyunup Oktar’la çektirdikleri sarmaş dolaş fotoğraflar da hafızalardaki tazeliğini koruyor.

 

Soruşturma kapsamında müşteki olan D. A. örgütle 6-7 yaşlarında tanıştığını söylemişti. Müşteki, annesi Z. Y.’nin kendisine, “Didem Ürer senin teyzen aramızdaki en imanlımız odur, onun sözünden çıkma” şeklinde öğüt verdiğini belirtmişti. Oktar’a yakın kediciklerden Didem Ürer’in sözünden çıkmayan müşteki, Oktar’ın kendisine “nabzına bakma” bahanesiyle kucağına oturtup taciz ettiğini itiraf etmişti.

E. H. K. isimli bir kadınsa, “Oktar benden birçok defa okuldan yaşları fark etmeksizin kız getirmemi istedi. Genelde 17-19 yaşında isterdi.” demişti.

Etkin pişmanlıktan yararlanarak itirafçı olan kedicik B. B. ise, “Oktar turnike sistemi hakkında, 'Kızların nefisleri ezilip itaat etmeleri için bu şart. Burunlarının sürtmesi gerek. Cinsel ilişkiye doyup akılları kalmasın diye yapmaları gerek' derdi. Kadınları tehdit eder ve birçok kişi ile ilişkiye sokardı. Ben ilk aylarda çok sayıda turnike denen rezalete maruz kaldım.” ifadelerini kullanmıştı.

Akit’i hedef alan videoda, turnike sistemi kurarak kadınlara zina ettiren ve çırılçıplak soyan Oktar ile, ona yaranmak için türlü ahlaksızlıklar yapan kediciklerin namuslu ve masum olarak gösterilmesi, örgütün halen insanların aklıyla alay etmeye çalıştığını gözler önüne serdi!..

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 15 Eylül 2019 Pazar 16:47

YORUM YAZ

 • Seda Seda 27 gün önce
  Henüz mahkemeye çıkmamış bir kişi hakkında böyle yazılar yazmanız hiç doğru değil.
 • SedefSedef27 gün önce
  Benim merak ettiğim delilsiz olduğunuz halde bu kadar emin haber yapmanız. Yani o kadar görüntü var denildi hiç bir şey göremedik kafam karıştı biraz.Delil olmadığı sürece suçlama yapamayız hem dinen günah diye biliyorum. Hepimiz göreceğiz artık, bakalım nasıl olacak.
 • EflinEflin28 gün önce
  Arkadaşlar Herkes kendi özgür iradesi ile yaparlar herşeyi.
 • Deniz KalenderDeniz Kalender28 gün önce
  Bence bayan arkadaşlar suçsuz çünkü hepsi ...
 • SamedSamed28 gün önce
  Abi bence videodaki adam doğru söylüyor. Medya öyle bir hal aldı ki sürekli delilsiz, belgesiz bir şekilde, somut bir suç delili olmadan masuminsanlara medyada rahat bir şekilde iftira atılıyor. Neticesinde ise masum insanların itibarı karalanmış oluyor.
 • NasriNasri28 gün önce
  Bu görüntüleri koymayı akite yakıştıramıyoruz.. herşey ayan beyan ortada .. güvenerek baktığımız siz varsınız lütfen dikkat....
 • Sena denizgoren Sena denizgoren 28 gün önce
  İste böyle bu işler ...
 • AliAli28 gün önce
  Adnan Oktar Devleti'ni milletini seven u yüzden komploya maruz kalan bu ülkenin yetiştirdiği en nadir en Mümtaz en Aydın kişilerden biridir Ve büyük bir komploya maruz kaldı 
 • AliAli28 gün önce
  Masumiyet karinesi diye bir şey var Adnan Oktar aleyhinde tek bir tane suç delili bulamadınız. Neden Adnan Oktar'la bu kadar çok uğraşıyorsunuz manidar!!!
 • ÖmerÖmer28 gün önce
  Bu da haber sitenize son girişim olsun...
 • SELCUKSELCUK28 gün önce
  O zaman size göre tüm deniz kenarında ki cıpıldak kadınlarda .....? öylemi 
 • Tata TongaTata Tonga28 gün önce
  Ya öyle mi? Şikayet edin Adnan Oktar şarlatanlarını... elinizdeki tutan mı var. 
 • Abdullah Abdullah 28 gün önce
  Yahu Yeni Akit! Haber Sitemi kirletmeye ne hakkınız var? Hiç yakışıyormu bu çıplak cehennemlikleri?Yapmayın etmeyin bu vücut teşhiri nedir? Cehenneme kadar yolları var. Illa fotogaleri yüklemek şartmı ? Herkes ne olduklarını biliyor zaten..
 • ImamImam28 gün önce
  Ne buluyoruz bu haberde
 • MehdiMehdi28 gün önce
  Son zamanlarda bir çok islamdan nasibini almayan yobazlar mehndi turkiyede çıkacak diye yazıyorlar çok isimler yazıyorlar onlardan biriside adnan oktardir. Bu kediciklerle mehdinin ne alakası var. Yalanciler yalanciler yalancılar.
 • hercaihercai28 gün önce
  Bunu iddia edenlerin kizkardesleri, kuzenleri, yegenleri, teyzeleri ve halalari da oyle soyunsunlar, o zaman belki namuslu kadinlar deriz!
 • ÖmerÖmer28 gün önce
  Bu resimler yüzünden akitdan sogmaya basladim bildigniz dindar gazete varsa yazin yorumlara. bu akit artik sapitmaya basladi onu söyleyim her yerden abuk subuk acik sacik reklam cikiyor . Birde bu resimler ne bu ne bicim sansür heryeri belli oluyor kadinin. Bunu yayinlarken utanmiyormusunuz size karsi güvenim gitti artik
 • fetösavarfetösavar28 gün önce
  kardeşlerim resimin yayınlanması tabii ki gerekir. böylece sapıkların sapıklıkları sadece söz ile anlatılmamış olur. et pazarı gibi, ya da sizin de bildiğiniz genelev görünümlü bir durum söz konusu. hala iftira dedikleri için akit net bir yayın yapmış ve buğulamış... bu arada adamlara da bir iki laf söylersiniz.. böyle bir sapıklık sabbah dan beri görülmedi. bu kadar aşağılık ve dengesizlik hiç mi suçlu değil. resmen kerhane sermayesi yapıyor kızları siz hım mım....
 • ahmetahmet28 gün önce
  Bu sapkın güruhun dışardaki sapkın kuyrukları eski günlerde zannediyor kendini hala... şantajla, davayla, tehditle bu sapkın CİNSELLİK TARİKATI nı kurtaracaklarını zannediyor. mail adresime Kişisel Verileri Koruma Kanuna da aykırı olarak MAİL BOMBARDIMANIyapılıp MELİS SÖNMEZ kod adıyla devamlı paylaşımlarda bulunup propagandaya devam ediyorlar hala.polise ihbar ettim ...sahi diyanet ve diğer hoca, tarikat vs ler nerede neden ses çıkarmıyor bu şarlatanlarla ilgili....böyle gözönünde ve büyümüş habis bir ur varken
 • Edep yahuEdep yahu28 gün önce
  Sayın akit temsilcileri resimleri koymadanda haber yapabilirsiniz.
 • CanerCaner28 gün önce
  Bunlar içerde değilmi içerde olduklarını biliyorum.ey zevat her kimsen müslümanmısın değilmisin önce kendini tanıt inandırıcılığını ona göre değerlendirelim. Bunların kanalında bunları çok seyrettik bunlar kendilerini sex objesi olarak tanıttılar (kedicikler) kendilerini hiç birinde haya edep yok.şimdi kalkmış diyorsinki YENİ AKİT BUNLARA İFTİRA ATMA. TÜRKİYE ŞAHİT YAHU EDEP EDEP HAYA HAYAKALMAMIŞ BUNLARDA.
 • MisafirMisafir28 gün önce
  Resimlere buğu yapinca sıkınti yok galiba. Birakin sizde boyle resimleri yayinlanaktan hoşlaniyorsunuz
 • Mustafa masatMustafa masat28 gün önce
  Akit gibi bir gazeteye bu şekildeki kadınların resimlerini sansürlü dahi olsa yayınlamak yakışıyo mu?. Ayıp ya hu...
 • ismime luzum yokismime luzum yok28 gün önce
  ulan akit yatacak yerin yok,  adnan da sizi kandirmistir
 • HakamHakam28 gün önce
  Bu resmi siz dini gazete olarak neden yayinliyorsunuz. Bizi burda günaha sokmayin
 • MücahitMücahit28 gün önce
  Allah’ın laneti üstünüze olsun
 • Serdar ŞimşekSerdar Şimşek28 gün önce
  Ya bunlar kendileri gibi herkesi geri zekalı sanıyor herhalde ulan şerefsiz münafıklar gözümüze mi inanak sizemi.Masada şarap şişeleri,her tarafları açık kadınlar adam vaaz veriyor Allah sizin belanızı versin
 • HaticeHatice28 gün önce
  Ey akit tayyip beyle beraber sizide bitirmek istiyorlar hatta tayyip beyi destekleyen butun medyayi bitirmek istiyorlar dikkat

Günün Özeti

Günün Karikatürü

13 Ekim 2019