• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
 • VAV TV CANLI YAYIN

Akit düşmanları

Son dönemde şer odaklarının hedefine oturttuğu Akit Medya Grubu hakkında topyekûn saldırıya geçildi. PKK’yı ifşa eden, FETÖ’nün maskesini indiren, Türkiye düşmanlarına darbe indiren, Mor Çete’nin nasırına basan, 28 Şubatçıların peşini bırakmayan, 6284’in yanlışlığını ortaya koyan ve LGBTİ adlı sapkınlara karşı amansız mücadele veren Akit, yoğun bir iftira kampanyasına tabi tutuldu.

Yeniakit Publisher
2018-03-08 11:09:25 - 2018-03-08 11:09:24
Akit düşmanları

AHMET SELİM YILMAZ Son dönemde şer odaklarının hedefine oturttuğu Akit Medya Grubu hakkında topyekûn saldırıya geçildi. PKK’yı ifşa eden, FETÖ’nün maskesini indiren, Türkiye düşmanlarına darbe indiren, Mor Çete’nin nasırına basan, 28 Şubatçı cuntacıların peşini bırakmayan, Adnan Oktar tayfasının ipliğini pazara çıkaran, ailelerin dağılmasına neden olan 6284 gibi yanlış hukuk maddelerine vurgu yapan, LGBTİ adlı sapkın oluşumlara karşı amansız mücadele veren Akit, yoğun bir iftira kampanyasına tabi tutuldu. 

TERÖRLE AMANSIZ MÜCADELE

Karanlık odaklarca düğmesine basılan çevrelerin hedef tahtasındaki Akit, Türkiye düşmanlığında yarışan terör örgütlerini bir bir ifşa etti. Özellikle şubat ayının gündemini tek başına belirleyen Akit, 1 Şubat’ta “DEAŞ’ın mayınları PYD’den çıktı” manşetiyle okurlarının karşısına çıktı. DEAŞ’ın el-Bab’da TSK’ya karşı kullandığı mayınların aynılarının Afrin’de PKK/PYD tarafından da kullanıldığının ortaya çıkarıldığı haber, iki terör örgütünü de ABD’nin beslediğini tescilledi. Akit; “Firavun PYD zulmünü görse utanırdı”, “Nazi torunlarının PKK/PYD aşkı”, “YPG’yi silahlandıran ABD yargılanacak”, “Suriye bataklığı ABD’yi boğacak”, “Katil sürüsünün kirli ittifakı” manşetleriyle Suriye PKK’sının maskesini indirdi, ABD ve Batılı ülkelerin teröre verdiği desteği tarihe not düştü.

FETÖ ÇETESİNİN YAKASINDAN DÜŞMEDİK

Şer cephesinin rahatsız olduğu Akit gazetesi, FETÖ’ye aman vermedi. Gazetemizde çeşitli zaman dilimlerinde yayınlanan “FETÖ de 28 Şubat’ın planlayıcılarından”, “FETÖ üniversitesinden başörtülüyüz diye atıldık”, “Başörtüsü mücadelemizi Gülen kırdı”, “Gülen himmetleri kiliseye akıtmış” haberleri, eli kanlı FETÖ çetesinin hain icraatlarını ayan beyan ortaya koydu.

DARBECİLERE RAHAT YOK

Akit, 28 Şubat darbecilerinin de peşini bırakmadı. Akit, Türkiye’nin gelişimini sekteye uğratan, milli iradeyi yok sayan, Kur’an kurslarını kapatan, başörtülülere hayatı zindan eden 28 Şubatçı zalimlerin hesap vermesi için ısrarlı yayınlarını sürdürdü. Gazetemizin “Medya ayağı da hesap versin”, “28 Şubat’ın sermaye ayağı hesap vermeli” “İşte 28 Şubat’ın acı bilançosu” manşetleri cuntacıları hoplattı.

TÜRKİYE DÜŞMANLARINI KARŞIMIZA ALDIK

Akit, sözde Ermeni soykırımını parlamentoda onaylayarak tarihi bir skandala imza atan Hollanda’nın katliam şeceresini ortaya döktü. “Soykırımcıların şahı Hollanda” haberinde Akit, işlediği cinayetler dolayısıyla tarihe ve insanlığa hesap vermemiş olan Hollanda’nın katliamlarını bir bir yazdı.

KARŞILARINDA AKİT’İ BULDULAR

Alnı secdeli eğitimcileri hedefe oturtan azgın azınlık da karşısında Akit’i buldu. Türkiye ikincisi olan Cağaloğlu Anadolu Lisesi’nin mütedeyyin müdürü Necati Yener ve öğretmen ekibi hakkında sol-faşist medya üzerinden karalama kampanyası başlatan Okul Aile Birliği’ni Akit deşifre etti. Gizli whatsapp yazışmalarını yayınladığımız OAB üyesi militanlar, gazetemize hukuk yoluyla susturma tehditleri savurdu.

“AİLE” GÖZBEBEĞİMİZ

Ailelerin dağılmasına neden olan 6284 gibi yanlış hukuk maddelerine vurgu yapan gazetemiz Akit, kadın cinayetlerinin 6 yılda 4 kat artmasını “6284’ten hâlâ kan damlıyor” manşetiyle gündeme taşıdı. “6284’ün mimarı CHP”, “10 yılda 1 milyon 200 bin çift boşandı”, “Yuvası dağılan çocuklar suça karışıyor”, “Ahlaksız diziler aileyi dinamitliyor”, “Zina toplumu yaktı aileyi yıktı” manşetleriyle gazetemiz, Türkiye’nin yarınlarının teminatı olan aile birliğini çatırdatmaya yönelik tuzaklara büyük yer ayırdı. Feminazi oluşumu olan ve kamuoyunda ‘Mor Çete’ olarak anılan Mor Çatı Vakfı, aile bütünlüğünü savunarak 6284 garabetine vurgu yaptığımız haberlere ilişkin açıklama yayınlayarak Akit’in susturulmasını istedi.

OKTARCILARI DEŞİFRE ETTİK

“Kedicik” olarak tabir ettiği müstehcen kıyafetli hanımları tv programlarında pavyonda oynatır gibi oynatan, sosyal medyada ahlaki olmayan görüntülerini paylaşan, canlı yayında mason olan Adnan Oktar’ın riyakarlıkları da Akit tarafından gündeme getirildi. Haberlerimize cevap veremeyen Oktar grubu, özellikle sosyal medya üzerinden Akit hakkında kara propaganda çalışmaları yürüttü.

SAPKINLAR AKİT’TEN RAHATSIZ

Akit, LGBTİ adlı sapkın oluşumlara karşı amansız mücadele veriyor. Gazetemizde yayınlanan eşcinsel sapkınlarla ilgili haberleri derleyen Kaos GL adlı oluşumun gazetemizi hedef gösterdiğine ilişkin yayınladığımız “Sapkınlar da Akit’ten rahatsız” haberi de büyük yankı buldu. Lut kavmini hatırlatan sapkınlara karşı yayınladığı haberlerle toplumun ifsad edilmesinin önüne geçen Akit’e karşı dört koldan saldırıya geçildi.

 

 

 

Yeni Akit Gazetesi

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23