AK Parti'li Jülide Sarıeroğlu Erdoğan'ı telefonuna bakın nasıl kaydetmiş

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Jülide Sarıeroğlu'nun, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı telefonuna nasıl kaydettiği ortaya çıktı.

13 Ağustos 2019 Salı 00:32
AK Parti'li Jülide Sarıeroğlu Erdoğan'ı telefonuna bakın nasıl kaydetmiş

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Jülide Sarıeroğlu'nun, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı telefonuna "Reis" diye kaydettiği ortaya çıktı.

Bugün, Kurban bayramı dolayısıyla AK Parti Genel Merkezi'nde parti teşkilatı ile bayramlaşma töreni düzenlendi. Törene Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan telefon bağlantısıyla katıldı.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Jülide Sarıeroğlu, törene katılamayan Erdoğan'ı aradı ve telefon konuşmasına mikrofon tuttu. Erdoğan'ın partililere seslendiği sırada bir ayrıntı dikkat çekti. Erdoğan'ı telefonla arayan Jülide Sarıeroğlu'nun, Erdoğan'ı telefonuna "Reis" diye kaydettiği görüldü.

Binali Yıldırım 'RTE' diye kaydetmişti

Daha önce de AK Parti İzmir Milletvekili Binali Yıldırım'ın, Erdoğan'I telefonuna "RTE" diye kaydettiği gündeme gelmişti.

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 13 Ağustos 2019 Salı 00:32

YORUM YAZ

 • Mehmet ÇANKAL Mehmet ÇANKAL 3 gün önce
  Ne var bunda, bari böyle durumları siz ifşa etmeyin...
 • KenanozdemirKenanozdemir4 gün önce
  BenAkpatınin18 yıldan beri uyesiyim uçyıldan beri durumumçok vahim intihar durumundayımbana bir yardım eli uzatmanızı rica ediyorumcimere de dörtkez yazdımbir sonuç alamadımegerki bir insanı yaşatmak istiyor sanızacıl yardımınızaçok itiyacımvarsagılarımlat elefon 05377274561
 • Kenan ozdemirKenan ozdemir4 gün önce
  Julidesarıerogluna acıl ulaşabilmemgerek vahim bir durum için
 • hacıhacı5 gün önce
  bu ülkenin başka sorunu yokmu..
 • İbrahim Alkılıçİbrahim Alkılıç5 gün önce
  Ben bu haberi sevdim.Bazı yanlışları ortaya çıkarmış oldu.O kadın senelerdir Reis'in ekmeğini yemiş, makamlar alıp paralar kazanmış. O kadın Allah'ın(cc) bir nimeti olarak, bir imtihan olarak oralara gelmiş. Ondan bin kat daha üstün vefakar, cefakar, Allah rızası için canını dahi feda edecek kızlarımız,annelerimiz var. Üstelikte gayet tesettürlüler. Netice de bu kadının da bir oyu var, annelerimizin de bir oyu var.Bu kadın her dürüst insanın yapması gerekeni yapmış. Demek oluyor ki; "bu memlekette dürüst insan olmak artık flaş haber!"Ne kadar ayıp!Şimdi soruyorum;Bizsade insanlar üstelik paralar harcayarakhiçbir çıkar, makam, mevki para kazanmadan, ve bunun beklentisi içinde olmadan sadece vatan, din, iman, Allah rızası için Reis'i seviyor, Ak Partiye çalışıyorsak bu çok mu basit oluyor?
 • Ali veliAli veli5 gün önce
  Yerli cep telefonu neden kullanmıyor? Halk yerli kullansın kemeri halk sıksın bir hırka bir lokma mavalı yani.. ilk önce devleti yönetenler tasarruf etsin sonra halka desinler. Bu kafayla giderlerse 2023 Te CHP ye teslim edecekler devleti.. olacağı da o demedi demeyin... adamlar eğer çok kuvvetli bir plan yapmadılarsa.. dindarlardan çok oy alır. Jülide hanım ve arkasında seçim kaybetmiş il başkanı ve ihale kovalayan ben yapmazsam başkası yapacak diyen şürekası düşünsün..
 • AlperAlper5 gün önce
  Rte ve reis ten sonraki kaydetme haberini merakla bekliyorum. Bakalım sıradaki nasıl bir çıta belirleyecek. Bu iş galaksiler arası başkomutan reis e kadar gider.
 • OsmanKurbanÖzen OsmanKurbanÖzen 5 gün önce
  Reis zaten hanımefedide doğru olanı yazmış kanaatimce
 • AydınAydın5 gün önce
  Ortalık yağcılık kokuyor
 • Emre BayındırEmre Bayındır5 gün önce
  Ne büyük marifet. Yeni bir payeyi daha hakkeder artık. Gözleri doymaz bunların zira. Ne verirsen alırlar.
 • AsiAsi5 gün önce
  Iyi kaydetmis iyi ki... diye kaydetmemis sukur bunadasukur
 • OmerOmer5 gün önce
  Allah askina buda haber mi yani nasil kaydetti bize sunmakla ekonomi mi duzelir aile mi kurtulur egiti mi duzelir hukuk mu saglanir terorizim biter mi

Günün Özeti

Günün Karikatürü

18 Ağustos 2019