AK Parti'den Kılıçdaroğlu'na sert tepki

AK Parti Sözcüsü Mahir Ünal "Bugün yaşananlara ve açıklamalara bakıldığında dolar kuru ile ilgili dalgalanmanın manipülatif olduğu ve ekonomik gerçeklerle bağdaşmadığı apaçık ortadayken Kılıçdaroğlu, aldığı pozisyon ile Türkiye karşıtlarının safında yer almıştır" dedi

11 Ağustos 2018 Cumartesi 18:42
AK Parti'den Kılıçdaroğlu'na sert tepki

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Mahir Ünal, "Bugün yaşananlara ve açıklamalara bakıldığında dolar kuru ile ilgili dalgalanmanın manipülatif olduğu ve ekonomik gerçeklerle bağdaşmadığı apaçık ortadayken Kılıçdaroğlu, aldığı pozisyon ile Türkiye karşıtlarının safında yer almıştır" değerlendirmesinde bulundu.

"ŞAŞIRMADIK"

Ünal, Twitter hesabından yaptığı açıklamada, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun, Türkiye'ye yönelik kur manipülasyonu destekli uluslararası operasyon düzenlenirken operasyonun sözcülüğünü üstlenmesine şaşırmadıklarını belirtti.

Ünal, açıklamasında şunları kaydetti:

"Hükümete yönelik 'yaptırım paketi' adı altında yalan, yanlış, iftira dolu tüm argümanlarını bu pakete doldurması, tam anlamıyla bir siyasi karaborsacılıktır. Bugün yaşananlara ve açıklamalara bakıldığında dolar kuru ile ilgili dalgalanmanın manipülatif olduğu ve ekonomik gerçeklerle bağdaşmadığı apaçık ortadayken Kılıçdaroğlu, aldığı pozisyon ile Türkiye karşıtlarının safında yer almıştır.

"TARTIŞMALI GENEL BAŞKANDIR"

Kılıçdaroğlu bilmelidir ki Türkiye, bugüne kadar kendisinin de sözcülük görevini üstlendiği onlarca hamleyi, Cumhurbaşkanımızın dik duruşu, milletimizin kenetlenmesi ile aşmıştır. Bu sebeple Recep Tayyip Erdoğan lider, Kılıçdaroğlu ise meşruiyeti tartışmalı bir genel başkandır."

Haber Tarihi: 11 Ağustos 2018 Cumartesi 18:42

YORUM YAZ

 • Barboros YükselBarboros Yüksel4 ay önce
  ... Dün Kılıctaroglubu davada bizi desdekliyor diye yaglıyordunuz.Bugün Kılıctaroglubaşka konuştudiye...
 • TemelTemel4 ay önce
  Yahu ne geri zekalı bir durum.beyniniz yok mu sizin yahu. Ülke ekonomisini betona gömün sonra trump delisi ordan yellensin bizde ekonomide fırtına oluşsun ve bunu da biri eleştirsin çok haklı olarak onuda vatan haini ilan edin. 16 yıldır övünülen ekonomimizin gücü trump mendeburunun bir tweeti ile sarsılıyorsa siz külahıma.....
 • MilletMillet4 ay önce
  KK bunu hep yapıyor. Bundan ötesi onu o koltuğa oturtanlara vefa borcunu ödüyor ,vazifesini yapıyor
 • DARMONOSDARMONOS4 ay önce
  BU KILICDAROGLU DENILEN SEREFSIZ DIKTATÖR TÜRKIYEYE KARSI PISLIK YAPMAKTAN VAZ GECMEZ BUNU DIRI DIRI DOLARIN ICINE GÖMECEKSIN NAMERDI BU NAMERDIN ARKASINDA DURANLAR BU SEREFSIZ KILICDAROGLUNDAN DAHA NAMERTTIRLER BU CHP DENILEN HAINLERIN PARTISINI SANKI MASONLAR YÖNETIYOR .

Günün Karikatürü

10 Aralık 2018