• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

AK Parti’den 'Abdulhamit Gül' açıklaması!

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, Adalet Bakanı Abdulhamit Gül'ün Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın talimatları doğrultusunda FETÖ ile güçlü şekilde mücadele ettiğini söyledi.

2019-09-18 23:44:00 -
AK Parti’den 'Abdulhamit Gül' açıklaması!

 Sezai Erhan  yeniakit.com.tr 

Yargıya yönelik bazı eleştirilere zehir zemberek cevap veren Adalet Bakanı Abdulhamit Gül ile ilgili AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik konuştu. Bakan Gül'ün, "Daha düne kadar aynı maklubeye kaşık sallayanların bizi eleştirmeye hakkı yok." açıklaması yaptığı ifade edilerek, hedefinde kimlerin olduğunun sorulmasına karşılık Çelik, “Sosyal medya veya başka yerlerde Sayın Bakanın, Adalet Bakanlığının tasarruflarıyla ilgili FETÖ ile mücadele konusunda bir zaaf varmış gibi yorumlar söz konusu olunca Sayın Bakan da buna cevap vermiş” dedi.

FETÖ ile güçlü şekilde mücadele ediyor

Çelik, Adalet Bakanlığının FETÖ ile mücadele konusunda kilit bakanlıklardan olduğunu, çünkü FETÖ'nün en çok orada yapılandığını ve oradan Türkiye'deki pek çok yanlış işi gerçekleştirdiğini, Bakan Gül'ün ve Bakanlık personelinin de Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın talimatları doğrultusunda FETÖ ile güçlü şekilde mücadele ettiklerini söyledi. Bakan Gül’e AK Parti Gaziantep Milletvekilleri ile Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin de tam destek verdi.

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

Perde Arkasında ne olabilir?

Bu olayın arkasını anlamak için Melih Gökçek bu konuda ne diyor ona bakmak gerekir. Bunlar hep Gaziantep'li. Sabah'ta Barlas, Bakan, Oğul Barlas, Melih Gökçek ve Oğlu. Bakanla karşı karşıya gelecek kadar önemli olduğuna göre, üstelik hemşerileri, arkasında mutlaka bir şey olmalı. Bir plan, bir strateji olmalı. Benim aklıma gelen biran önce AKP'yi iktidardan indirmek istiyor olmalılar. AKP'yi iyice zayıflattıktan sonra başına Melih'in oğlunu getirmek. İlerde ise iktidar yapmak. Yanlış mı düşünüyorum?
 • Yanıtla

taka

FETÖ ile mücadele ne bitmez veya nasıl bir naylon mücadeleymiş? 17-25 Aralık sürecinde FETÖ, AKP'nin altında dinamitleri patlattı, AKP'nin sesi soluğu çıkmadı. Sonra 15 Temmuz'da FETÖ TBMM'nin ve vatandaşlarımızın üstüne, bizim vergilerimizle alınan uçak, helikopter ve tanklarla bomba ve mermi yağdırdı. Ülkemizi yıkmaya yönelik bu hain FETÖ girişiminden sonra AKP göstermelik FETÖ operasyonlarına başladı. 15 Temmuz 2016'dan beri geçen 3 yıl iki ay sonunda AKP tek bir FETÖ'cü politikacıyı yakalayıp adalete teslim etmedi. Adalet Bakanı FETÖ ile güçlü bir şekilde mücadele ediyormuş!! Milleti geri zekalı yerine koyduğunuz için, Haziran 2019 İstanbul seçimlerinde en güzel cevabı size bu kadim millet verdi. Bence millet daha fazla uyanmadan erken seçime gidin de seçim barajının altında kalmaktan kurtulun.
 • Yanıtla

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23