• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

AK Parti’den 3 eski milletvekili istifa etti!

AK Parti’den istifa eden eski başbakan Ahmet Davutoğlu’nun ardından eski milletvekillerinden Cemalettin Kani Torun, Ömer Ünal ve Cesim Gökçe de AK Parti’den istifa ettiğini duyurdu.

Yeniakit Publisher
2019-09-14 00:55:00 - 2019-09-14 23:35:33
AK Parti’den 3 eski milletvekili istifa etti!

 Sezai Erhan  yeniakit.com.tr 

AK Parti'den kesin ihraç istemiyle disiplin kuluna sevk edilen eski Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun istifasının ardından bir bir istifa haberleri gelmeye devam ediyor. İstifa eden AK Parti eski Konya milletvekili Ömer Ünal, “İlçe başkanı, milletvekili, teşkilat başkan yardımcısı olmanın dışında en önemlisi uzun yıllar gönüllü bir nefer olarak çalıştığım, hizmet ettiğim Ak Parti’den, kuruluş ilkelerinden uzaklaşması, bu ilkelere yabancılaşması nedeniyle istifa ediyorum” dedi. AK Parti eski Bursa milletvekili Cemalettin Kani Torun ile AK Parti eski Ağrı milletvekili Cesim Gökçe de AK Parti’den istifa etti.

2 eski İl başkanı istifa etti

Ayrıca AK Parti eski Tekirdağ İl Başkanı Ahmed Akçay, AK Parti eski Diyarbakır İl Başkanı Aydın Altaç, AK Parti eski Ümraniye İlçe Başkanı Enver Sedat Çakıroğlu, AK Parti eski Genel Merkez Gençlik Kolları MKYK üyesi Tarık Güneş, AK Parti eski Tekirdağ il başkan yardımcısı Recep Nişancı, AK Parti İstanbul eski İl Başkan Yardımcısı Cihan Öztunç ta AK Parti'den istifa ettiğini sosyal medya hesaplarından açıkladı. Ahmet Davutoğlu ile birlikte eski milletvekillerinden Abdullah Başçı, Ayhan Sefer Üstün, Selçuk Özdağ, Feramuz Üstün ile eski il başkanlarından Nedim Yamalı ve Selim Temurci, ihracı beklemeden AK Parti’den istifa ettiklerini açıklamıştı.

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

Yasin

İstanbul il Başkanı Temurci çalışmadını söyledimizde doğru konuş sen kararlıyorsun diyenlere Şimdi bir bir küfür edesim geliyor..
 • Yanıtla

Gerçek

Ak parti duzelsin artık.
 • Yanıtla

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı