• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Ahmet Hakan'dan Hilal Kaplan açıklaması: Hakkınız değil, bir şey derim

Ahmet Hakan, sorduğu soru nedeniyle ABD Başkanı Trump'ın hedef aldığı Hilal Kaplan'a destek verdi. Hakan, "Hilal Kaplan’ı sevmeyebilirsiniz, hakkınızdır, bir şey demem. Ama Trump’ın laf sokmasına yaslanarak… Hilal Kaplan’a yüklenmek, hakkınız değildir, bir şey derim" ifadelerini kullandı.

2019-11-15 11:14:00 -
Ahmet Hakan'dan Hilal Kaplan açıklaması: Hakkınız değil, bir şey derim

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile ABD Başkanı Donald Trump’ın gerçekleştirdiği basın toplantısına, Sabah Gazetesi yazarı Hilal Kaplan’ın terörist Mazlum Kobani sorusu damga vurmuştu. Konuyu köşesine taşıyan Hürriyet Gazetesi Genel Yayın yönetmeni Ahmet Hakan, Hilal Kaplan’ı desteklediğini açıkladı.

Kaplan’ın sorusunun gazetecilik olduğunun altını çizen Hakan, “HİLAL Kaplan’ın Trump’a sorduğu 'Mazlum Kobani’yi Beyaz Saray’da ağırlayacak mısınız?' sorusu, dört dörtlük bir gazeteci sorusudur.” ifadelerini kullandı.

"Trump’ın sorulan soruya cevap vermek yerine..."

Trump’ın o soruya net bir cevap veremediğini de belirten Hakan, “Trump’ın sorulan soruya cevap vermek yerine Hilal Kaplan’a laf sokması ise buz gibi bir sorudan kaçıştır.” dedi.

Ahmet Hakan, sözlerini şöyle sürdürdü:

Hilal Kaplan’ı sevmeyebilirsiniz, hakkınızdır, bir şey demem. Ama Trump’ın laf sokmasına yaslanarak… Hilal Kaplan’a yüklenmek, hakkınız değildir, bir şey derim.

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

Geç bunlari

Aynı hilal kaplan erdoğana bir çok nitelikli üniversite mezun7 asgari ücretle iş bulamazken senin oglum yakınların dolar milyonları olması normal mi sorusunu sorabilirmiydi???
 • Yanıtla

ERSİN

HALAL SANA AHMET HAKAN
 • Yanıtla

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23