• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Ahmet Hakan’dan Ekrem İmamoğlu’na ağır bombardıman

Hürriyet yazarı Ahmet Hakan, CHP’li Ekrem İmamoğlu’nu topa tuttu. Hakan, ‘salgının yaygınlaşmasına olağanüstü katkı sunan şu toplu ulaşım işine bir el atabilirsin’ dedi.

Yeniakit Publisher
2020-11-24 09:47:00 -
Ahmet Hakan’dan Ekrem İmamoğlu’na ağır bombardıman

Hürriyet yazarı Ahmet Hakan, bugünkü köşe yazısında Ekrem İmamoğlu’nun önceki gün sadece İstanbul’da 186 kişinin “bulaşıcı hastalık” dolayısıyla öldüğüne yönelik yaptığı açıklamayı hatırlattı.

Ahmet Hakan şu ifadeleri kullandı:

İstanbul'da bulaşıcı hastalıktan ölenlerin sayısı bir günde 186 olmuş. İstanbul Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu şöyle demiş: “Uyuyamadım. Ne yapayım? Susayım mı? Yutkunayım mı?”

Susma Ekrem Başkan! Yutkunma! Kalk ve lütfen bir şeyler yap. Çözümün paydaşı ol. Sen artık yakınma, şikâyet etme, üzülme, vah vah deme, “Elimden bir şey gelmiyor” edası takınma, sadece var olan vahim tabloyu ifşa etme makamında değilsin ki.

Bir şeyler yapabilirsin mutlaka. Mesela... Salgının yaygınlaşmasına olağanüstü katkı sunan şu toplu ulaşım işine bir el atabilirsin. Metrobüs, otobüs sayısını arttırabilirsin. Minibüsleri denetleyebilirsin.

Yani ne bileyim işte. Vardır yapabileceğin şeyler. En azından ben öyle zannediyorum.

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

Cevdet

Bende İmamoğlu kazanınca biraz düşüncelere dalmıştım. Ya Erdoğan gibi Belediye Başkanlığından sonra Başkanlığıda alırsa? Büyürk ihtimal böyle olmayacak işallah, çünki tam bir fiyasko çıktı. Eh ne de olsa aynı güruh. Boşverin böyle devam etsin. AK Partiye ufak tefek şeylerden dolayı kızıp buna oy verenler pişmanmılar acaba?
 • Yanıtla

sizofren savar

KORONA VİRUS EKREM SAYESİNDE YAYILIYOR VE EKREM BUNU BİLEREK YAPIYOR..GİDİN METROBUSLERE, OTOBUSLERE BAKIN HEPSİ TIKLIM TIKLIM..ULKESİNİ BATIYA SİKAYET EDEN EKREM HİCBİR ONLEM ALMIYOR VE BUNU BİLEREK YAPIYOR..EKREM HAKKINDA SORUSTURMA ACİLMALİDİR.
 • Yanıtla

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23