Ahmet Hakan, İnce'ye teşekkür etti!

Hürriyet yazarı Ahmet Hakan, bugünkü köşesinde Muharrem İnce'ye teşekkür etti. Hakan, İnce'nin Barış Atay açıklaması için 'şahane' yorumunda bulundu.

18 Mayıs 2018 Cuma 12:43
Ahmet Hakan, İnce'ye teşekkür etti!

Ahmet Hakan'ın köşe yazısının ilgili kısmı şu şekilde;

"Barış Atay olayıyla ilgili olarak Muharrem İnce enfes bir açıklama yaptı.

Dediği şu:

Barış Atay’ın gözaltına alınması yanlıştır. Bu ülkede herkes görüşlerini özgürce dile getirebilmeli. İnsanların tweet attılar diye apar topar gözaltına alınmaları demokrasi iddiasındaki bir ülkeye yakışmıyor. Ama ben Barış Atay gibi düşünmüyorum. Ben siyasetçiyim. Yapmam gereken mevcut siyasetçileri tehdit etmek değil. Adil bir yargı düzeni kurmaktır. O yargı gerekirse eskiden görev yapanları, gerekirse beni yargılar.”

Şahane açıklama!

Benim çağrım da tam da işte böyle bir açıklamanın yapılması içindi.

Teşekkürler Muharrem İnce!"

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 18 Mayıs 2018 Cuma 12:43

YORUM YAZ

  • Hakkı çavdarHakkı çavdar8 ay önce
    Ya öyle mi bay Hakan doğrulara ters bakan bu özgürlük menemen şeyki herkes istediği herşeyi söyliyebilmelimi bunun bir sınırı yokmuş, eğer yok diyorsan fermuarı açıp anandan başlıyayımmı.haşa(anan bacımdır kızkardeşimdir öldülerse Allah rahmet eylesin.dedimya doğrulara ters bakansın oğlum sen nezaman adam olacak.
  • egemenegemen8 ay önce
    sen çok kıvrak çıktın be a hakan , daha düne kadar şu adama birisi haddini bildirsin diye bağıran sen değilmiydin ? gerçekten sen ne kıvırtkan çıktın yaw

Günün Özeti

Günün Karikatürü

19 Ocak 2019