Adnan Oktar şimdi yandı! En yakın adamı itirafçı oldu

Polis tarafından düzenlenen dev operasyonla tutuklanan Adnan Oktar’ın 30 yıldır en yakınındaki isimlerden biri olan Serdar Dayanık, Etkin Pişmanlık Yasası’ndan yararlanarak itirafçı oldu. 90 sayfa ifade veren Serdar Dayanık’ın suç örgütünü çökertecek yeni itiraflarda bulunduğu bildirildi.

13 Ekim 2018 Cumartesi 12:59
Adnan Oktar şimdi yandı! En yakın adamı itirafçı oldu

Kendisi ve yapılanmasına düzenlenen dev operasyonla tutuklanan şarlatan Adnan Oktar'ın 30 yıldır en yakınında bulunan Serdar Dayanık, itirafçı oldu. 

Sabah gazetesinde yer alan habere göre, 90 sayfa itirafta bulunan Serdar Dayanık 1987 yılından bu yana Adnan Oktar yapılanması içerisinde olduğunu ve büyük miktarda maddi yardımda bulunduğunu söyledi.

30 yıldır Adnan Oktar'ın müridi olduğunu belirten Serdar Dayanık, yapılanmaya maddi yardımda bulunan 1000 kişilik sempatizan grubu yönettiğini anlattı. Anadolu'da ve Avrupa'da faaliyet gösteren bu sempatizan grubun para ve sömürü kaynağı olduğunun altını çizdi.

3 önemli isim daha başvurdu

Örgüt içerisindeki cinsel istismar, yaşı küçük kız çocukları, turnike sistemi, tehdit, şantaj ve dolandırıcılık konularında çarpıcı itiraflarda bulunan Serdar Dayanık İzmir Aliağa F Tipi Cezaevi'nden tahliye edildi. Serdar Dayanık'ın ardından 3 önemli ismin daha itirafçı olmak için başvuruda bulunduğu öğrenildi.

Haber Tarihi: 13 Ekim 2018 Cumartesi 12:59

YORUM YAZ

  • turkturk2 ay önce
    NE YANACAKPAPAZI SALDINIZ SIMID ONUDA SAACAKSINIZ AZ MILLETIN AKLINI KARISTIRIN YANDI OLDU BITTI SONRA HALK IKNA OLDUKTAN SONRA SALIN GITSIN ..... BU HALK HERSEYI BILIYOR YAZIYOR ZAMANINI BEKLIYOR
  • AHMETAHMET2 ay önce
    Başka insanları haber yaparken en çirkin resmini koyuyorsunuz. Ama Adnan soytarısının en yakışıklı resmini koymuşsunuz. Dikkatinizden mi kaçtı.?
  • AKSOUAKSOU2 ay önce
    MAHKEME SONUÇUNU BİLİYORUMTUTUKSUZYARGILANMAK ÜZERE SERBRST

Günün Karikatürü

14 Aralık 2018