Adnan Oktar operasyonunda polisimizi çelik yelek kurtardı!

Suç örgütü lideri Adnan Oktar'ın Çengelköy'deki villasına yapılan baskında Özel Harekat Polisi’ne ateş eden örgüt üyesinin kim olduğu ortaya çıktı. Operasyon sırasında polise ateş açtığı iddia edilen Mert Sucu adlı şahıs kediciklerin özel işlerinden ve finanstan sorumlu olduğu öne sürüldü. Sucu'nun Adnan Oktar’ın yayın yaptığı A9 TV’nin de eski sahibi olduğu da belirtiliyor. Operasyon sırasında Özel Harekat Polisi çelik yelek sayesinde ölümden dönmüştü.

14 Temmuz 2018 Cumartesi 10:31
Adnan Oktar operasyonunda polisimizi çelik yelek kurtardı!

Adnan Oktar suç örgütü operasyonunun detayları ortaya çıkmaya başladı. Sabah'ta yer alan habere göre, Adnan Oktar'ın Çengelköy'deki görkemli villasında Özel Harekat Polisi'ne ateş eden kişinin örgüt üyesi Mert Sucu olduğu iddia edildi. Kadın imamların özel işlerinden ve finanstan sorumlu imam olan Mert Sucu'nun Adnan Oktar'ın yayın yaptığı A9 TV'nin de eski sahibi olduğu belirtiliyor.

POLİSİ ÇELİK YELEK KURTARDI

Aynı zamanda paravan bir emlak şirketinin sahibi görünen Mert Sucu'nun İstanbul Emniyet Müdürlüğü'ndeki sorgusuna başlandı. Özel Harekat Polisi çelik yelek sayesinde ölümden dönmüştü.

SÖZDE ASLAN!

Adnan Oktar'ın göz önünde bulunan kadın müritlerine "kedicik" erkek müritlerine de "aslan" dediği biliniyor. Örgüt içinde Mert Sucu için de Adnan Oktar'ın Aslanı ifadesi kullanılıyor

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 14 Temmuz 2018 Cumartesi 10:31

YORUM YAZ

 • yasinerideckyasinerideck8 ay önce
  polisimizi öldürmek isteyen bu dibi bozuklara af olmaz takin boruyu bas havalansin acimak olmaz sen onlara acirsan onlar seni bitirir.
 • fatoşşşşşşşşşfatoşşşşşşşşş8 ay önce
  şimdi emniyette bu aslan denen ... hoş mu geldin denecek. emniyette bir hoş geldin karşılaması yapın hatta ben bile çok isterdim hoş geldin karşılamasını yapmak. bir emniyet görevlisine mukavemet ha hemde silahlı mukavemet p..ç kurusu
 • KENAN KENAN 8 ay önce
  Sayın yeniakit lütfen Belki farkinda degilsiniz ama "imam, mürit,v.b islami hatırlatan bu tip kelimeleri bunlar için kullanıp bu tip islamı kelimelerin kıymetini halkın gözünden düşürüyorsunuz .Yeşilcamda böyle yapmıştı. onlarin yerine "sorumlu, yetkili,v.b kelimeler kullansanız olmaz mı.
 • AKINCIAKINCI8 ay önce
  BUkedicik nezaman aslan olmuş bundanolsaolsakıl topuolur.
 • TÜRKOĞLUTÜRKOĞLU8 ay önce
  ONUN İÇİN BÖYLELERİNE HÖŞGÖRÜ,MÜSMAHA OLAMZ DİYE.BU TİPLERE DIŞ DEVLETLERDE NELER YAPILDIĞINI GÖRÜN.CEZA VE İNFAZ YASALARI YENİDEN ELE ALINMALI,CAYDIRICI OLMALI.OKŞAYICI DEĞİL.
 • hasanhasan8 ay önce
  Bu aslanı bizim aslan terbiyecileri eğitsinler.böyle olmazki efendim.koboyculukmu oynuyorsun denmeli.diyilmezse yüreğimiz kan ağlar.

Günün Özeti

Günün Karikatürü

24 Mart 2019