• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Abdülhamid'in torunu Orhan Osmanoğlu'na 'salça' oldular

Sultan 2. Abdülhamid'in torunu Orhan Osmanoğlu'nun Twitter'dan 'salça' satışına dair yaptığı paylaşım Osmanlı düşmanları tarafından hedef gösterildi. 'Şehzedeler ne duruma düştü' yorumları yapılırken Osmanoğlu'nun, paylaşımı yardım amacıyla yaptığı ortaya çıktı.

Yeniakit Publisher
2020-11-27 21:47:00 -
Abdülhamid'in torunu Orhan Osmanoğlu'na 'salça' oldular

Sultan 2. Abdülhamid'in torunu Orhan Osmanoğlu sosyal medya hesabından satılık ev yapımı salça paylaşımında bulundu. Twitter'da gündeme oturan Osmanoğlu'nun bu paylaşımı art niyetli sosyal medya kullanıcıları tarafından "şehzadeler ne hale düştü" yorumlarına sebep oldu. Ancak Osmanoğlu'nun paylaşımındaki gerçek bambaşka çıktı...

Abdülhamid'in torununa alçak saldırı

2. Abdülhamid'in torunu Orhan Osmanoğlu sosyal medya hesabından "Ev yapımı salça" duyurusu yaptı. Osmanoğlu, aynı tweette ikinci el bilgisayarlara ilişkin duyuru da yaptı.

Osmanoğlu'nun bu paylaşımı üzerine Osmanlı düşmanları Osmanoğlu'nu linç etti. Sosyal medyadan "şehzadeler ne hale düştü" yorumları yaparak Abdülhami'in torununu küçük düşürmek istediler.

Ancak paylaşımın aslı bambaşka çıktı. Osmanoğlu, bu paylaşımını ihtiyaç sahibi bir kişiye yardım amacıyla yaptığını açıkladı.

İşte Osmanoğlu'nun o paylaşımı:

 

 

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

Vatansever Gurbetçi

Salça satmak suç mu? Namusu ile hile haram karıştırmadan salça satanlara ne mutlu. Şehzade 'yi güya küçük düşüreceğini zanneden alçak, düşük, kimin çocuğu olmayan ş... sizler, namus yoksunu yaratıklar bu vatana, milletine ve dinine düşmandırlar. Köpekler bile bunlardan şerefli ve sadıktırlar. Bu suç bozuk bir eğitimin sonucudur.
 • Yanıtla

kayserili

osmanli hanedanina mecliste ozel oturma tahsis edilmeli
 • Yanıtla

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23