ABD'den Rusya'ya yaptırım kararı!

Amerika Birleşik Devletleri, üç Rus vatandaşına ve 9 şirkete yaptırım uyguladığını açıkladı.

08 Kasım 2018 Perşembe 21:14
ABD'den Rusya'ya yaptırım kararı!

ABD Dışişleri Bakanlığı Ukrayna Özel Temsilcisi Kurt Volker, Washington’un 3 Rus vatandaşına ve 9 şirkete Kırım ve Donbass bölgesindeki durum nedeniyle yaptırım uyguladığını açıkladı.

Volker, konuyla ilgili açıklamasında ABD'nin yaptırımlarının, kişi ve şirketlerin Rusya'nın Kırım'ı özel yatırım ve özelleştirme projeleri üzerinden entegre etmeye yönelik girişimlerini destekledikleri, ayrıca ciddi insan hakları ihlali olaylarına karıştıkları gerekçesiyle uygulamaya konduğunu belirtti.

 

Haber Tarihi: 08 Kasım 2018 Perşembe 21:14

YORUM YAZ

 • nostalji nostalji 7 gün önce
  Evet bunca yıl barış artık yeter dünyamıza artık ACTION lazım ACTION(ekşın okunurmuş !)
 • halil45halil457 gün önce
  armagedonu getirecekler, israil altyapiyi hazirladi amerikanin bütün önemli makamlari yahudilerin elinde, istediklerini yapabilirler, bunu alman WOLFGANG EGGERT söylüyor, almanca bilen bu adamin israil ile ilgili gerceklerini dinlesinler
 • saddisaddi7 gün önce
  kahrolsun adb yaşasın rusya
 • saddisaddi7 gün önce
  la bu ABD iyice efelendi. Gözünü seveyim. İlimle meşgul olmanın neticesi, Artık güçlü ülke demek, ilimde ileri olan ülke demek. Bizimkiler daha, yan yatarsam abdestim bozulur mu diye soruyor. 4 sanatçı adı say deyince 4 saniyede sayıyorlar, 4 halife deyince, NE GİBİ diye soruyorlar. Offff of. Allah'ım.

Günün Karikatürü

16 Kasım 2018