Seçim 2019 Sayfası

ABD'den Rusya'ya yaptırım kararı!

Amerika Birleşik Devletleri, üç Rus vatandaşına ve 9 şirkete yaptırım uyguladığını açıkladı.

08 Kasım 2018 Perşembe 21:14
ABD'den Rusya'ya yaptırım kararı!

ABD Dışişleri Bakanlığı Ukrayna Özel Temsilcisi Kurt Volker, Washington’un 3 Rus vatandaşına ve 9 şirkete Kırım ve Donbass bölgesindeki durum nedeniyle yaptırım uyguladığını açıkladı.

Volker, konuyla ilgili açıklamasında ABD'nin yaptırımlarının, kişi ve şirketlerin Rusya'nın Kırım'ı özel yatırım ve özelleştirme projeleri üzerinden entegre etmeye yönelik girişimlerini destekledikleri, ayrıca ciddi insan hakları ihlali olaylarına karıştıkları gerekçesiyle uygulamaya konduğunu belirtti.

 

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 08 Kasım 2018 Perşembe 21:14

YORUM YAZ

 • nostalji nostalji 5 ay önce
  Evet bunca yıl barış artık yeter dünyamıza artık ACTION lazım ACTION(ekşın okunurmuş !)
 • halil45halil455 ay önce
  armagedonu getirecekler, israil altyapiyi hazirladi amerikanin bütün önemli makamlari yahudilerin elinde, istediklerini yapabilirler, bunu alman WOLFGANG EGGERT söylüyor, almanca bilen bu adamin israil ile ilgili gerceklerini dinlesinler
 • saddisaddi5 ay önce
  kahrolsun adb yaşasın rusya
 • saddisaddi5 ay önce
  la bu ABD iyice efelendi. Gözünü seveyim. İlimle meşgul olmanın neticesi, Artık güçlü ülke demek, ilimde ileri olan ülke demek. Bizimkiler daha, yan yatarsam abdestim bozulur mu diye soruyor. 4 sanatçı adı say deyince 4 saniyede sayıyorlar, 4 halife deyince, NE GİBİ diye soruyorlar. Offff of. Allah'ım.

Günün Özeti

Günün Karikatürü

20 Nisan 2019