'ABD ve İsrail'in ölümüne şahit olacaksınız'

ABD ve İran arasında yaşanan gerilim her gün artarak devam ederken gençlere hitap eden İran'ın Dini Lideri Ayetullah Ali Hamaney 'ABD ve İsrail'in ölümüne şahit olacaksınız' dedi.

23 Mayıs 2019 Perşembe 13:26
'ABD ve İsrail'in ölümüne şahit olacaksınız'

İran'ın Dini Lideri Ayetullah Ali Hamaney, İsrail ve Amerikan medeniyetinin bir nesilden fazla sürmeyeceğini söyleyerek İranlı gençlere, iki ülkeyi parçlayacaklarının sözünü verdi. Hamaney gençlere, kendilerinin de bu sona şahitlik edeceği vaadinde bulundu.

Hamaeney gençlere, ''Siz gençler yozlaşmış Amerikan medeniyeti ve İsrail'in ölümüne şahit olacağınıza emin olabilirsiniz.'' şeklinde seslendi.

Hamaney, daha önce de ABD ve İsrail ''kıyamaeti'' ile ilgili çeşitli tezler savunan Hamaney, ''Önümüzdeki 25 yıl içinde siyonist rejim yıkılacak'' demişti.

Öte yandan neredeyse kimse Washington ile Tahran arasında son günlerde tırmanan gerilim ile ilgili savaş öngörüsünde bulunmuyor. Ancak her iki ülkenin karşılıklı tehdit içeren adımları devam ediyor.

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 23 Mayıs 2019 Perşembe 13:26

YORUM YAZ

  • güncegünce1 ay önce
    tez zamanda inşallah fFilistini cümle müslümanları kurtar YARABBİM
  • günce günce 1 ay önce
    inşallah tez zamanda

Günün Özeti

Günün Karikatürü

27 Haziran 2019