• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

"2028'den geldim" dedi, anlattıkları dehşete düşürdü!

2028'den geldiğini iddia eden Nikolai adlı kişi, Kızıl gezen Mars ve Mars'ta yaşayan canlılar hakkında bilgi verirken çarpıcı iddialarda bulundu.

2019-11-14 14:12:00 - 2019-11-14 14:25:12
"2028'den geldim" dedi, anlattıkları dehşete düşürdü!

Son zamanlarda çok sık karşımıza çıkan zaman yolcularına yeni bir isim daha eklendi. Bu defa yakın gelecekten geldi zaman yolcusu 2028. Gelecekten geldiğini öne süren zaman yolcusu Nikolai, Sovyetler Birliği'nde yaşadığını ve genç yaşlarda uçuş lisansını aldığını söyleyerek çok sayıda operasyonda yer aldığını belirtti.

Özel operasyonlarda yer aldığı dönemde takma adının 'Siyah karga' olduğunu belirten "zaman yolcusu", açıklamalarını Sovyetler Birliği'nin dağılmasının ardından bağımsızlığını kazanan bir ülkede yaptığını aktardı.

Çizim yaptı

Bir süre sonra eline bir kalem ve kağıt alan zaman yolcusu çizim yapmaya başladı. Galaksiler arası bir göreve katıldığını iddia eden zaman yolcusu, Sovyetler Birliği döneminde Dünya ve Mars arasındaki tanımlanamayan nesneleri araştırma görevinin 1981 yılında başladığını söyledi.

Zaman yolcusunun anlatımına göre, Sovyetler Birliği zamanında seçilen 6 kişi, 2 yıl süren bir yolculukla Mars'a gitti. Mars seyahatleri sırasında bu kişilere Kızıl Gezegen'de yaşam olduğu bilgisi verildi.

"Marsılılar insana benziyor"

Mars'ta yaşayan canlı formları bulunduğunu aktaran zaman yolcusu, Marslıların dost canlısı olduğunu, insanlara benzediklerini fakat yüz hatlarının daha farklı göründüğünü anlattı.

Sovyetler Birliği ve Marslılar arasında bir tür barış anlaşması imzalandığını öne süren zaman yolcusu, ABD'nin Mars'a olan ilgisinin artması ile uzaylıların Dünya hakkında daha fazla bilgi sahibi olduğunu söyledi.

"İnsanlar Mars ordusu karşısında bozguna uğrayacak"

Zaman yolcusunun iddiasına göre Mars ordusu, 2028 yılında Dünya'ya saldırı düzenleyecek ve Mavi Gezegen'de büyük bir tahribat yaşanacak.

Zaman yolcusu Nikolai'ye göre insanlık, Mars ordusu tarafından bozguna uğratılacak.

Nicolai'nin anlattıkları sosyal medya kullanıcıları tarafından çok fazla eleştiri alsa da en çok okunana haberler arasında oldu.

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

Oktay

Belli karizması ciddiyeti olan bir gazetesiniz abi bari siz bu deli saçması haberleri yayınlayıp milletin vaktini boşa harcamayın.
 • Yanıtla

abdrhman

anlat anlat hayallerini. 
 • Yanıtla

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23