• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Çok Güzel Hareketler'de tepki çeken sahne!

 Yeniakit.com.tr 

Hazırladıkları skeçlerde verdikleri mesajlarla toplum ahlak yapısına adeta dinamit döşeyen Çok Güzel Hareketler ekibi, yayımladığı son bölümü ile de tepki çekti.

Karma yurt propogandası!

Kız ve erkek yurtlarının konu edildiği skeçte, Türk gençliğine yakışmayacak ahlak dışı diyaloglar gerçekleşti. Erkek bir oyuncunun kadın kılığına sokulması ile eşcinsel sapkınlık propogandasının da yapıldığı bölümün sonunda, erkek öğrencilerin odasına gelen yurt müdürü ile kız yurdunun müdiresi, hazırlıklarını tamamladığını ve öğrencilerin kız-erkek karışık kalacağını söyledi.

Ayetlerle alay mı ediyorlar?

Sapkın fikirlerin aşılandığı skeçte, eşcinsel görünümündeki karakter için kullanılan isim de tepki çekti. Kadın kılığına girmiş erkek, Feleknaz olan adını Feleknas şeklinde ifade edince, kamuoyunda bazı kişiler Yüce Kur'an'daki surelerle alay edildiği değerlendirmesini yaptı. Öte yandan reyting seviyesi yerlerde olan tiyatro yapımının, Kanal D yönetimi tarafından ısrarla yayından kaldırılmaması, kamuoyundaki 'skeç adı altında propoganda yapılması' fikrini daha da güçlendiriyor.

1 Yorum
Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Genel yorumcu

Ne ÇGH oyuncularını ne de yapımcılarını severim. Fakat haber zorlama olmuş. Kadın oyuncu olmayınca ya da erkek temaslı oyun oynayacaklarsa, erkek oyuncuyu kadın kılığına sokuyorlar. Bu tiplemeler de seyircilerin hoşuna gidiyor. Arz talep meselesi. İsim konusu üzücü olmuş.
 • 1 Yıl Önce

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23