• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Saadet Partili Birol Aydın’a hodri meydan!

105 Yorum
Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Ahmet Faruk

Milli görüşün adamları herşeyin en doğrusunu kendilerinin bildiğini savunan insanlardır. O yüzden ne Temel nede Birol laftan anlar.
 • 4 Ay Önce

BAYBURT SEVDALISI

Kalemine sağlık versin mevlam
 • 4 Ay Önce

Şenol

Hocam çok güzel yazmışsınız. Demokrasi ferdin özgür iradesi ile düşündüğü kişiye oy vermekle yol alan bir kültürdür. Siz şimdi dinsel olarak, yada tinsel olarak baskı kurarsanız o kişinin özgür iradesi olmuyor. Diyeceksiniz ki PKK gelecek ama. Bazen hayrın gelmesi için şerrin önce gelmesi gerekebilir. Misal Filistin. İnsanlar çok şirazeden çıktı. Bırakın şeytanı iktidar yapsınlar. Anlamaları için belki bu gerekiyor.
 • 4 Ay Önce

Şansa bak sen

Kahta'da 17 tane deprem evi yapiliyor. Şansa bak ki 7 tanesi menzil şeyhlerine çıkıyor. Sırtına binilen garibanlar çadirda, konteynerda kalsınlar ki sevap kazansinlar diye galiba.
 • 4 Ay Önce

İTTİHATÇİ KEMAL

SİSTEMDEN BESLENENLER SİSTEMİ DEĞİŞTİREMEZLER.
 • 4 Ay Önce

ittihatçı kemal

en büyük akp
 • 4 Ay Önce

İTTİHATÇİ KEMAL

BİR ÇİÇEKLE BAHAR OLMAZ AMA HER BAHAR BİR ÇİÇEKLE BAŞLAR...
 • 4 Ay Önce

Kul

Bir ülkede bir dünya sorun varken o ülkenin medyası sürekli muhalefetle ugrasiyorsa o ülkenin medyasına ne denir.
 • 4 Ay Önce

Kemal Ayyıldız

Tayyibin çıkışı da Fatih'in çıkışı da gayr-ı meşru dur. Millî Görüş hareketi Hakkın hakim olması için oluşmuş ve yola çıkmış bir harekettir. Meşru zemin burasıdır. Bu hareketten kopanlar gayr-ı meşru zemine düşmüşlerdir.
 • 4 Ay Önce

Geredeli

Kılıçdaroğlu nun elini kaldırıp işte bizim Cumhurbaşkanımız demek Milli görüş oluyor Sadetcilerin milli görüş anlayışı Yesinler sizin milli gorusculugunuzu
 • 4 Ay Önce

Nedim

Atatürkçü solcu ne kadar adam varsa yorumlarını yayınlıyosunuz.dostlarini uzak tutup düşmanları yakinlaştiranlar düşmanları tarafından yok edilirken ne yazık ki dostları kusturdukleri için yardım edemeyenler o hatırlatayım ama nafile
 • 4 Ay Önce

Umut

Uzulme Nedim seninkini de yayinlarlar, zaten olani da kirpiyorlar bi yerlere dokununca, o yuzden cok da dert etme.

kani

korkma bu kadar karahasanoglu akp mhp hudapar bbp dsp imamoglu tek basina hodri meydan
 • 4 Ay Önce

AVCI

Esenyurtta Kemalist , laikçi CHP'liler olarak; DEM'im (Kandil'in) adayina mi oy vereceksiniz şampiyon.. Haber kanallarinda DEM'li yoldaşlarınızla anlaştığımız söyleniyor...

Nefer

HAHAHAHAHAHA...Kani; bu nedir yanı.. Yoldaşınız müteahit Ekrem'i; CHP, HDP, IYI Parti, TKP, TIP...vs hep beraber seçmediniz mi..

Nedim

İskam
 • 4 Ay Önce

Mehmet pehlivan

Milli Görüş deyince aklıma Ayasofya geliyor sadetin millî görüş sembolide Müslümanların namazgahi seccadesine Ayakkabıları ile basan Kılıçdaroğlu nu Bunak Temelin İşte bizim CUMHURBASKANİMİZ deyip elini kaldırması Sadetin millî görüş sembolüdür.
 • 4 Ay Önce

Nedim

Esenyurt ta chp yok neden acaba.kimin lehine aday çıkarmayacak.
 • 4 Ay Önce

AVCI

Sayın editör böyle olmaz...Sen dediğimi çok iyi anladın..
 • 4 Ay Önce

Nedim

Yazar çok haklı.yerel seçimlere hiçbir ittifak adına cikmamuşsa gerçekten İstanbul'da saadetin oy oranı ortaya çıkacak demektir tabiki yazarın da dediği gibi İmamoğlu kazansın diye gizli tezgah kurulmamişsa .saadetin adayı toplam bin iki bin 50 bin alsa anlaşılır ki saadetin oyu o kadar olamayacağına göre bir tezgah var ve CHP adayına İslam adına çarşaflı sakallı nineler dedeler den oy gittiğini..yazar kısaca bunu söylüyor.nasreddin hoca nin kedi ile ciğer fıkrası yani...saadetliler insanlara zinayı serbest bırakan faiz sistemini savunan İstanbul sözleşmesi mi savunan vb söylemlerle insanları davet ediyorlar.esasen son seçimde Kılıçdaroğlu ve ittifakın bileşenleri açıkça İstanbul sözleşmesini geri geturecez zina faiz devam edecek hatta irticaci akp laikliğe aykırı olduğundan onlara haddini bildirecez diyenlerle beraber yürüdüler oy verdiler kaçamaz kimse bu gerçeklerden
 • 4 Ay Önce

Taksiciler

Hadi gene iyisiniz, taksiciler de Murat Kurumu destekleyeceklermiş. Neden acaba.
 • 4 Ay Önce

Yasin

Oylarınızı bölmeyin
 • 4 Ay Önce

okuyucu

TKP İLE AYNI ZİHNİYETTEKİ ADAM .. SAADET TE BU AKIL TUTULMASI ...
 • 4 Ay Önce

Aslan parçası

unutma unutulanlar unutanları asla unutmaz Ali...
 • 4 Ay Önce

Bilgin

“Eğer 31 Mart seçimlerinde 270 bin ve üzeri oy alırsanız, siz dürüst bir siyasetçisiniz demektir.. Hem milletvekilliğini hakkederek almışsınız, hem de İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığına aday olurken, seçmeni aldatmıyorsunuz demektir..“ Demişsiniz. Kabul. Ancak, Birol Aydın o rakamı geçerse sen de son köşe yzında, özür dileyip gazeteden ayrılmaya var mısın?
 • 4 Ay Önce

Beberuhi

Neee duymamış olalım...

aydın

çok doğru yahudi kardeşım

valeri demirBAŞ

ekonomi uçurumda 
 • 4 Ay Önce

Çok şükür

Bugün de birilerine saldirdik.
 • 4 Ay Önce

Cihangir

Tabiki secmen encumende kendi partisine,belediye baskanliginda kazanacak adaya oy verecek.
 • 4 Ay Önce

HÜSEYİN

SAYIN ALİ İHSAN KARAHASANOĞLU BEY! GEÇEN GÜN, SAYIN SABRİ ŞAHSUVARIN PROĞRAMI,TERS KUTUPLAR'DA. KONUK OLARAK GELEN,MİLLİ GAZETE YAZARI AK SAÇLI,İSMİ ŞU AN AKLIMA GELMİYOR, ÖNEMLİ DEYİL. ADAM ÇOK CİDDİ ŞEKİL DE,SAYIN TEMEL KARAMOLLAOĞ'LUNU SAVUNUYOR. YOK EFENDİM AİLESİNE SALDIRIYORLARMIŞ VESAİRE VESAİRE. BENİM ANLAMADIĞIM,BÖYLE İNSANLAR NEDEN KONUK OLARAK,DAVET EDİLİYOR. ORDAKİ DİĞER KONUKLAR,ADALET VE KALKINMA PARTİSİNİ SAVUNSALAR LİNÇEDİLİRLER. SAYIN SABRİ ŞAHSUVAR VE DEĞERLİ KONUKLARI ,DÜRÜST VE OBJEKTİF KONUŞUYORLAR. YANİ DOĞRUYA DOĞRU,EĞRİYE EĞRİ DİYEBİLİYORLAR. ADAM BİR DE UTANMADAN,KALKAR GİDERİM DİYOR. AKP'YE DÜŞMAN GİBİ DAVRANIYORLAR. AKİT GURUSU OLARAK SİZİ ÇOK SEVİYORUZ. SAYGILAR, KOLAY GELSİN.
 • 4 Ay Önce

okur

Ne anlatmaya çalıştın Hüseyin bir daha yazarmısın....

Asım,ın nesli

Şimdi biri çıkıp chp artık misyonunu tamamladı deyip, chpnin ismini değiştirerek aynı binada başka bir parti kurduğunda sıfırdan bir partimi kurmuş olacak, bu nasıl bir mantıktır, bugün ayyıldızlı Türk bayrağı 180 yaşında, yine ziraat bankası, PTT, Türk polisi teşkilatı, jandarma teşkilatı gibi kurumlar 1850 li yıllarda kurulmuş, Türkiye cumhuriyeti devletinin kuruluşunu esas alarak, osmanlıyı yok sayarak hatta redderek, Türk milletinin bu topraklardaki tarihini 1923 ile başladığını iddaa etmek, komik hatta trajikomik bir ruh hastalığıdır.
 • 4 Ay Önce

Asım a

Türk milletinin tarihinş bu topraklarda 1923 yılında başladı demedik sadece işgal edilmiş toprakların (herhalde bu işgalde yalan tarih denilemez)1923 de yeniden kurulduğunu yazdım. Ki Osmanlı'nın yıkılacağınun işaretleri taa 1800 li yılların başından beri var sinyal veriyordu bazı padişahlar da bunun farkında bazıları ise farkında bile değillerdi Sonuç olarak Osmanlı yıkıldı ve yerine genç Türkiye kuruldu Biz şu anda Türkiye cumhuriyetinde yaşıyoruz burası çok önemli Cumhuriyet.

VATANDAŞ

Asım emekeliler havalara zıpladı yine 8000 tl vereceklermiş AKİT gazetesi yazdı.Bu konuda düşüncelerinizi bekliyorum....

Demir

Bunların derdi para ne ERBAKAN ne İSLAM ha birde ERDOĞAN kindarlığı 
 • 4 Ay Önce

VATANDAŞ

senin derdin ne acaba......

Birisi:))

Erbakanın Yoluna, dümen suyuna kırmaktalar
 • 4 Ay Önce

a.d.

Cumhuriyet kadını na cevap; Bu devleti ve milleti Atatürk diye diye (bilhassa kadınları cumhuriyet kadını payesini vere vere) 80 sene kandırdılar. Son 20 senedir bu millet kendi öz kaynaklarını kullanmaya başladı. Yaşın kaç bilmiyorum cumhuriyet kadını ama senden ricam objektif bir gözle son 20 sene ve öncesini bir karşılaştır. Öyle kulaktan dolma dogmalarla kıyaslama ama. Gerçek bilgileri karşılaştır. Ha gene cumhuriyet kadını ol ama hakkaniyetli ol. Çünkü en azından adını yazamazsan ve 2x2 =4 olduğunu bilmezsen 1. sınıftan 2. sınıfa geçemiyorsun. Bu dünyaya boşuna gelmedin.(Eğer inanıyorsan.) Kime değer veriyorsan onu yanına gidersin bunu unutma..........
 • 4 Ay Önce

Nedim

Bu nerdeyse 100. defa kapak, hatta rezil rusva oldum :-( Amaaan ne yapalim yani, Turkce'de baska isim mi yok, yarin baska isimlerle ayni yalan dolan iftiralara durmak yok, yazmaya devam.

Zeynep

Nedim trolu, ne var kendi resmini bastirdiysa, usulden degil mi de yobazlarin agiznda surekli sakiz oluyor bu konu? Senin taptigin padisahlarin tahta ciktigi ilk gun kendi sikklerini bastirmiyormuyudu? Ne yapmis Inonu, siz yobazlarin yikmak icin deli divane oldugu heykellerini mi yikmaya calsimis Ataturk'un?

Cumhuriyet kadını

Üstelik Sevr’de payi % 62.5 iken Lozan’da %40’a dusurulen Osmanli’nin o zamanki bütcesinin 8,5 katı olan borclarını oderken (Son taksit 1953'de odenmistir), üstelik dünya tarihinin en büyük ekonomik YIKIMI olan 1929 krizine ragmen, üstelik savasa girmese de 1939-1945 arası milli gelirinin en az yarısını askeri harcamalara ayırmasına ragmen % 9 okuma yazma oranli, onyillardir saysiziz cephede suren savaslarla genc-orta yas erkek nufusunun %50’sini yitirmis Turkiye 1923'de toplu igne bile uretmekten acizken 27 yil icinde milli gelirini doviz bazinda 27 kat artirip Kore, Romanya ve Tayvan'i geride birakmis, tum demir, celik, cimento, seker, ayakkabi, basmasini, hatta tum silah ve muhimmatini kendisi uretirken tum dunyaya aşı, Avrupa'ya ucak ihrac eder hale gelmistir.

Nedim

Zeynep hanım a İsmet İnönü bile m.kemal öldüğünde paranın üstündeki fotoğraf lari kaldırıp kendi fotoğrafları ni koyduğunu hatirlatsam... İnönü yu bile aşan bir bağlılık hanfendi de ne diyeyim

Zeynep

Ölene kadar Mustafa Kemal ATATÜRK

Cumhuriyet kadını 1950 oncesini ve sonrasini bilmsel verilerle karşılaştırdı

Insanlik tarihinin acik ara en buyuk Fanisi Yuce Turk Milletine nasip olmus ve onun onderliginde Cambridge'in Gec Osmanli, Erken Turkiye Tarihi isimli 4 ciltlik kitabinda yazdigi gibi TC EKONOMIK bir MUCIZE GERCEKLESTIRMISTIR. 

XXL

Birol beyi canlı yayına çıkarın bire bir görüşün tabii yüreğiniz var ise!!
 • 4 Ay Önce

KUVVACI

Yıllardır rahmetli Erbakan Hocaya, , Milli görüş mebsuplarina ve bütün Müslümanlara yapmadik hakaret bırakmayan CHP zihniyeti; Kandil devrimcileri, mezhepçi laikçi solaklar, Atatürk simsarları; işlerine gelince siyasi çıkarları için adeta birer mucahit kesilip "Milli görüşe saygimiz var" numaralari çekiyorlar...Rahmetli Erbakan Hoca'nin tabiri ile söylemek gerekirse; "Sizi gidi uyanıklar sizi..."

nurettin

Yok XXL kardes sagol ama yapamayiz. Biz ancak boyle korkaca klavye pehlivanligi yapariz, fitratimizda var, kapasitemiz bu kadarcik.

Bahattin Yeşiloğlu

Erbakan'a dayanmak Saadetlileri vurmak... Atatürk'e dayanmak CHP yi vurmak bizim kesimde bayağı adetten oldu... Erbakan CHP ile iktidar olmuştu... Erbakan Atatürk yaşasa milli görüşçü olur demişti... Kimler neler neler demiştik... Atatürk batıya dayanarak bu ülkeyi kurmuştu
 • 4 Ay Önce

Cumhuriyet kadını

ATATÜRK MADENLERİ YABANCILARDAN ALIP MİLLİLESTİRMİSTİ. BUGÜN BAKIYORUZ MADENLERİN COGU ABD Lİ KANADALI SIRKETLERE VERILMİŞ KANADALI SIRKET 39 TON ALTIN CIKARIYOR 1 TON BİZE 38 TON KANADAYA ZEHIRLENEN SİYANÜRLÜ TOPRAK NEHIR GÖL DAĞ BİZE HEDIYE. YERLİ VE MİLLİ HE !!!!???
 • 4 Ay Önce

Alkan

Ömer Sakarya bu kadar safsın kendi ağzınla çıkarılan altını merkezbankası satın alıyorsa o altınların parası Döviz olarak kanadalı şirketin kasasına giriyor yani kendi topraklarımızda çıkan altını para vererek alıyoruz sefayı kanamalı şirket sürerken bize siyanürlü topraklarımız elimizde kalıyor.bu zehirli toprağı depolanması bilmediğimizden 9 insanımız toprak altında kaldı

ömer sakarya

sen öyle zannat

.....

Ömer kardeş bu chp zihniyetine anlatamazsın bunları, 80 yıldır heykelden başka birşey yapmayanlar bunları an la ya maz!

CEO'nun videsou var internette

Isteyen herkes bulur, 100 Milyon $ yatirim yaptik, 24 Milyar $ kar ettik diye. Bu nasil oluyo o zaman?

GERÇEK AVCISI

Lozan anlaşması bitti ya madenlerimizi işlete miyorduk ya.Şimdi artık yabancılarla beraber işletmeye açıldı DUYDUK DUYMADIK DEMEYİN LOZANCILAR....

Algılara doyduk artık

Ömercik, parası neyse kuzu kuzu kanadalıya ödeyip kendi altınını satın alıp topraklarını kanadalıya zehirletiyorsun

Ömer Sakarya

Çıkarılan altını sadece Merkez Bankası satın alıyor.. Yani hepsi bize.. Kanada'ya giden yok.Sana yalan söylemişler. Yerli, yabancı kim çıkarırsa çıkarsın çıkan altının şufa hakkı TCMB'nındır..

Osman

Ankarada ego otobüslerinin içini  götürüyor.en son 6 ay önce yıkanmış görüntüsü veriyor siyah elbiyseyle bin inerken beyaz olur o toz inene kadar genizime doluyor oksure oksure iniyorum 153 e defalarca yazdım günlük temizleniyor diyor incekhattinda resim çektim çekirdek kabuklu çamuru 15 gün sonra aynı bizim köydeki traktörün remorku daha temiz bide bura başkent. Ulaşımı düşürecegim dedi ondan önce 5 tl ve aktarma bedava idi aktarma paralı oldu 50 tl ye çıktı gitgel.tek vaadi bedava internetti çoğunda yok yürüten merdivenler otobüslerden ekranlar duraklardan ekranlar metrolardaki tabelalar hatta saatler bile bozuk.bırakın yeni yapmayı olanları bile isletemiyor.60 km metroydu hani nerde. 100 vaadi vardı haninerde .bişey yapmadimama calmadim diyor. 11 katrilyon borca soktu.adam hem yapıyor hem çalıyor hemde 11 katrilyon borcu yoksa sen hem yapmadınhem calmadim bu paralarla bide 11 katrilyonu ne yaptı.?ne varsa gokcekte var.ankara suanda kasaba hep luksu sanatcilara para yedirmek..bunun bide öteki tarafı var
 • 4 Ay Önce

Osman

Kanimisin elarabasimi burada eleştiri yapıyoruz dedikodu değil.sizin bu tahammülsüz kibirli zihniyetiniz asla başa gelemeyecek ne olduğumuz biliniyor

Osman

Cimere gerek yok 1 ay sonra gider

kani

cimere basvur burada dedikodu yapma

Mustafa Kenal'in Nefer'i

Bundan sonra CHP ve DEM'e oy moy yok...Oylar; AKP, MHP, BBP gibi yerli, vatansever ve milli partilere
 • 4 Ay Önce

Nefer

Ekrem'i yeniden başkan yapacağız.. Yalniz bir tatil sitesine veya yazlık bir siteye:)))
 • 4 Ay Önce

Gömlek 

Çok sular aktı o köprünün altından
 • 4 Ay Önce

a.d.

Hacı amcalar,acı anneler bu heriflere inanmayacaklar Allahın onlara kullansınlar diye verdiği beyinlerini kullanacaklar. Verdikleri oyların vebali olduğunu bilecekler. Kimlere destek olduklarını bilecekler. Bilecekler ki ölüm var ve bilmiyordum demek onları kurtarmayacak....
 • 4 Ay Önce

Okur-yazar

Adama meydan okuyorsunuz ama ortaya birşey koymuyorsunuz. Örneğin "eğer 270 bin ve üzeri oy alırsanız, İmamoğlu için çalışmadığınızı kanıtlamış olursunuz, almasanız, ben CHP işbirlikçisi hainim diyebilecek misiniz" Diyorsunuz. Peki birinci şık gerçekleşirse yani 270 bin ve üzeri oy alınırsa siz ne yapacaksınız?
 • 4 Ay Önce

Yakup Soner

Bizler ne yapıyorsak Allahın rızası ve milletimizin yararına işler yapıyoruz. Biz ne yaptıgımızı ne yapacagımızı gayet iyi biliyoruz telaşlanmayın sakin olun saadet partisi sıradan bir parti degil saadet partisi bu milletin tarihi özü gelecegidir çimentosudur.şu narkozdan bir uyansanız ahh neler göreceksiniz nelerr.bizi chp ye muhtaç haline getiren sistem.
 • 4 Ay Önce

Can

biz acaba YSK nin suc duyurusunda bulundugu ayni secim kurullar ile devam mi edecegiz? 
 • 4 Ay Önce

Beberuhi

Heee ne olmuş ki.

Mechul

Bu günde yine farklı gündem,  Vatandasın gündemi emekli ve ekonomi.
 • 4 Ay Önce

Hacı

CHP ve DEM'in siyasi birlikteliğini ve dostluğunu durduramayacaksınız..
 • 4 Ay Önce

Davaro

Tirollll

Hasan

Artık oyumuz yeniden refah a
 • 4 Ay Önce

Nefer

CHP'li yoldaslarimiz oylari bölmeyelim.. DEM'de birleşelim..

Bir Dost

Dedem Suleyman Sefik Paşa komutasindaki Kuvvay-i Inzibatiye saflarinda Kuvvay-i Milliye'ye cephe gerisinden tekbir ve salavatlarla saldirirken rahmetli olmus. Madalya icin muracaat ettim ama sehid degil dediler. Bu nasil is anlamadim bir turlu.
 • 4 Ay Önce

Kripto'ya

Meshur binbir surat Yahudi, PKK, DHKP-C çomari kripto kılıç artığı Nusayri yobazi @Nefer; deden Netenyahu'nun yanina gitsene..

Kripto Nefer'e

Başkalarımın rumuzu ile yazan Yahudi, PKK, DHKP-C çomari meşhur binbir surat kripto @Nefer; önce tövbe et, imana gel, Türk devletine bağlılığını ilan et; abdest al ondan sonra "Kuvayi Milliye" lafını ağzına al kılıç artığı...

AVCI

DEDEN ÇOK MUHTEREM BİR ZATMIŞ....EN YAKIN ZAMANDA SANADA MADALYA VERECEKLERMİŞ MUHTEREM...

nurettin

* iktidar ülke için halk için en iyi işi yapsa desteklemeyiz * imza c h p başkan vekili engin altay bu zihniyete oy verenleri de vatandaş görülüyor anlayamıyorum

Hayta

Hocam siyaset bu .adı üstünde.her türlü anlaşma yapılır .adam CHP listesinden vekil olduysa şimdide o partiye kıyak için aday olur oy böler...
 • 4 Ay Önce

Asım,ın nesli

Chpnin siyaset anlayışı milleti aldatmak üzerine kuruludur, işte o yüzdendir ki bu ülkede chpye ait tek bir dikili ağaç dahi yoktur, chpnin siyaset vizyonu chpye oy verenleri oturdukları yerden devlet dairelerinde iş sahibi yapmak ve onlara yetimin yetamnın hakkı olan beytülmalden maaş bağlamaktan öteye geçmez, Birol Aydın ve Bülent Kaya da chp kontenjanından milletvekili yapılarak beytülmalden maaşa bağlanarak satın alınan satılmış tiplerdir, ali ihsan bey siz saadet partisinin İstanbul da 270 bin oy almasını bekliyorsunuz lakin saadet partisinin tüm Türkiye de daha doğrusu Türkiye genelinde böyle bir oyu olduğunu sanmıyorum, öyle olsaydı saadetçiler fatih erbakanın akparti ile yaptığı ittifak gibi chp ile ittifak yapar 10 milletvekilini baraja takılmadan o şekilde çıkarırlardı, saadet partili, gelecek partili, deva partili milletvekillerinin yetimin yetamnın hakkı olan beytülmalden aldıkları maaş son kuruşuna kadar haramdır zıkkımdır, bu ülke için 18 ay askerlik yapmış biri olarak benden 1 kuruş bile kesilip bu satılmışlara maaş ödeniyorsae eğer, ben bu devlete hakkımı helal etmiyorum arkadaş, eyy Bülent Kaya ve Birol Aydın gibi satılmış tipler, haketmeyerek aldığınız o miietvekili maaşları haram zıkkım olsun, burnunuzdan fitil fitil gelsin inşallah, bizim vergilerimizden maaş alan saadet partili bir milletvekilinin israele giden gemiler konusunu çarpıtarak başkan Erdoğan ve ona oy veren insanlara Allahın gazabı üzerinize olsun deme hakkı varsa, benim de maaşını ödediğim saadet partili bu sözde milletvekillerine bu bedduayı yapma hakkım var sanırım, son olarak saadet partisini hala erbakan hocamızın partisi olduğunu zanneden saadet partisine oy veren bir avuç insana sesleniyorum, cennet mekan erbakan hocamızın, chpye aldanma ey Müslüman, chpye aldanırsın dövecek dövünecek bir diz dahi bulamazsın sözünü hatırlayın, yolumuz erbakan hocanın yoludur, milli görüş gömleğininin üstüne chp bikinisi giyen tiplerin yolu değildir.
 • 4 Ay Önce

Beberuhi

Milli görüş gömleğini çıkaranlara Erbakan sağken parti kuranlara desene bişey asımın nesli efendi...

GERÇEK AVCISI

ASIMMMMM yine döktürmüşssün sanada yakışıyor ama....

Asım a

CHP bin tek bir dikili taşı yokmudur? İçinde yaşadığın Türkiye Cumhuriyeti Devletini kuranların Partisidir..

Hacı Şakirt

Zafer Partisi, son genel seçimde İstanbul'da 300 bin civarında oy aldı. O zaman Zafer Partisi'nin Istanbul büyükşehir belediye başkanı adayı Azmi Karamahmutoğlu da seçimden çekilsin, meydan MHP-AKP birlikteliğine, yani Murat Kurum'a kalsın. Öyle mi diyelim.?
 • 4 Ay Önce

İşte Gerçek

Anlaşılan Ali Bey, boylu boyunca uzattığı mevtanın duasını 1 Nisana ertelemiş.
 • 4 Ay Önce

Nur

Saadet Partisi algı yaparak oy alma derdinde  varoş mahallelere pkk ile ittifak yaptığını ne çabuk unuttu eli kanlı katiller kimlerin maşası bilmiyoruz mu siyaset çok kirlendi meclis inanılmaz bir halde bunlara ülkemi teslim edilir .
 • 4 Ay Önce

Nefer

CHPli yoldaşlarımız; oylarımızı bölmeyelim..
 • 4 Ay Önce

Nurettin

Saadet ve Yeniden Refah partililer büyük kitleyi tefrikaya düşürme görevini almış böyük böyük adamlar amaçları c h p lileri sevindirmek Erbakanın ulaşamadığı belki ömrü yetmediği bütün hedeflere Allahın yardımı ile ulaşan Recep Tayyip Erdoğan ak partililerin yaptıklarını görmeyen arkadaşlar dün bunu saadetliler başardı kişiler hangi zihniyet sevindiriyorsa onunla olurlar
 • 4 Ay Önce

Yavuz

ELİNE SAĞLIK, KALEMİNE KUVVET Ali AĞABEY. ...... ŞU MÜBAREK GÜNDE ÜMMETİ MUAHMMED'in (SAV) BİRLİĞİNE VESİLE OLMASINI YÜCE RABBIM'den (CC) DİLERİM AMİN....... NE MUTLU BIZLERE KI DEM'LI VEKILE DEVLET PROTOKULUNDE GENELKURMAY BASKANI'NIN BILE ONUNDE YER VERIR VE BASKAN VEKILI OLARAK MECLISTE OTURUM YONETTIRIRKEN BIR YANDAN DA CHP=DEM=PKK DERIZ. ...... ELHAMDULILLAH BIZ BUYUZ, BOYLEYIZ, KENDI GOZUMUZDEKI MERTEGI ASLA GORMEZ, MASUM INSANLAR VE PARTILERE BOYLE IFTIRALAR ATARIZ ISTE!
 • 4 Ay Önce

okur

633 kişi büyük rakam Yavuz rekor kırıyorsun okunmakta.

GERÇEK AVCISI

YAVUZ sen başka bir partiyi oluşumu anlatıyorsun.Yasaklayın gitsin DEM partiyi bu kadar basit seçimlere sokmayın...

Sarıçalı

Hodri meydan tamamen korkunun eseri. CHP ile yanyana koymak acaba saf dindarları etkileyebilirmiyim düşüncesi. ibadet zaten müslümanın görevi,ancak hayatta yapılan icraatlar hakka,hakikata,adalete uygunmu. Korkunun ecele faydası yok,sağ cenahın aldığı oylar hayal dünyanızı yıkacak. Bekleyelim görelim.
 • 4 Ay Önce

nurettin

müslüman saf olamaz şuurlu olur bir delikten iki kere ısırılmaz

şüayıp

Lafla milli görüşcü olmaz uygulama esasdır rahmetli Erbakan düşmanlarıyla beraber olmakla hic de olunmaz
 • 4 Ay Önce

MUZAFFER.

ELİNE SAĞLIK TESBITLERIN GÜZEL OLMUŞ, BERABER HAŞROLUN SAHTEKAR LAR MÜNAFIKLAR LAR KATİL SEVİCİLER YALANCI LAR,HAŞA ALLAH CC TANIMAYAN LAR BELİ VATAN HAİNİ LERİ BELİ DİR = c h p liler, İKİ GÜN LUK DÜNYADA FIRILDAK OLMAYA GEREK YOKTUR, MÜSLÜMAN MEZARDA MI UYANACAKSIN MÜSLÜMAN, KAFİRLERİN OYUNUNA GELMEYİN ARTIK, KİBİRLİ LER ŞEYTANIN OYUNCAKLARI DIRLAR = c h p ....HEDEF TÜRKİYE CUMHURİYETİ DEVLETİNİN, PARÇA LAMAK, YARGI MEDYA SERMAYE PROJE ADAMLARI = c h p .......DİR......
 • 4 Ay Önce

Gerçek

Allah razı olsun Ali Bey, Ne günlere kaldık yarabbi. At izi ile, it izi karışmış. Hala akıllanmıyorlar. Nefis, Şeytan,Bencillik Gözlerini Kör Etmiş.
 • 4 Ay Önce

okur

O sözü damat Berat bey söylemişti kimleri kast etti acaba...

Osman

Bunlar rantiyeci.
 • 4 Ay Önce

Nejat Türkmenoğlu

Ağacın kurdu içindedir.
 • 4 Ay Önce

Mehmet Aydın

Ali abi çok uyanıksın. 
 • 4 Ay Önce
x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23