• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

İyi Parti’de yeni yol haritası

14 Yorum
Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

H.S.

Sen boş ver iyi partideki yeni yol haritasını.derdi sanamı kaldı ,Senin güya silah arkadaşının (kalem arkadaşının)yarın mahkemesi var,adamlığın varsa yarın git yanında ol ve ona dava açanların hangi yolun yolcusu olduğunu kendi gözünle analiz et,bu yorumuda biliyorum yayınlamazsınız,önemli değil ben bunların hepsini arşivliyorum,günü geldiğinde kim ne yazmış neyi görmüş neyi görmezden gelmiş hepsi bir bir suratınıza çarpılacak,virgülü bilerek attım sanmayın bu işler böyle kolay örf pas edilir
 • 2 Yıl Önce

Muneccim

Sn. Yazar, su tarihi lutfen bir koseye not ediniz, 2024-2025 tarihleri arasinda IYI Parti'nin YOL haritasinin nihai varis yeri Karacaahmet Siyasi Partiler Mezarligidir veya en iyimser sekli ile TABELA sinirlari icinde ismi cismi unutulan bir parti olacaktir, aklimdayken bugun de 120 parti icinde bir ANAP var ama Ozal yok..sonra ne olacak derseniz saclari renkli hanim evinde kahvaltiya dahi kimse kapisini calmayacak ve gun boyu aksam icin guzel guzel yemekler yapacak, sonra ESKI gunleri yad edecek.. iste boyle birsey yani BIR SEKILDE, BIR SEKILDE.. aklinizda bulunsun, gun gelir hatirlarsiniz belki..
 • 2 Yıl Önce

Ali Uygur

Asena Merai Ablaya duyurulur.Elinin hamuruyla bu işlere kalkışma,bu senin boyunu aşar.Yüzme de bilmiyorsun sonra boğulursun. Bak demedi deme !!
 • 2 Yıl Önce

Hacı ve donanım

150 sene önce dedesinin Mekke'ye uçak ile gittiğini söyleyen birinde nasıl bir donanım bekliyorsunuz? Söyleyin de biz de gülelim. Pardon bilelim.
 • 2 Yıl Önce

Sami

Bah Hele sen, o kadin, bu kadin, edepsiz diye basliklar attiginiz Aksener bi anda sayin Aksener olmus. 
 • 2 Yıl Önce

ooo aslan hacı

Ben de bir kaç gündür sana bakıyorum, gelse de gülsek diye.
 • 2 Yıl Önce

Yavuz

DEVŞİRME SOLYANDANÇARKLITAIFE. ...OLMAZ..OLMAZ..İP. .DEN..SAADETTİN. .BİR. .HALT..OLMAZ.. 
 • 2 Yıl Önce

Nihal

İyi partinin ikircikli iki yüzlü çok yüzlü eylemlerinden bıktık usandık kendilerinimi kandırıyorlar halkımı kandırıyorlar yoksa sadece avanelerinimi belli değil kesinlikle güven vermiyor sözleri ve eylemleri o kadar zıt ki artık bunlar haşa Allah birdir deseler şüphe duyulacak noktadalar o kadar güvenilmezki ne söyledikleri ne durdukları nokta doğru orantılı değil istemem yan cebime koy hesabındalar bunlar ne ayak böyle anlamadık gitti anlayana aşk olsun derim vesselam!CHP ye tavır alır kıçından ayrılmaz PKK ya tavır alır oylarını ister sözde İslamı savunur ama Afet İnanın atesitlik kitabını okutmaya kalkar sözde milliyetçi olur ama şehit yakınlarına küfür eder yetmez HDP özerklik prosedürünün içinde kendini bulur .... vs....
 • 2 Yıl Önce

hamit

Hacı bey,ya televizyonda tartışma proğramlarına çıkma yada konular üzerinde biraz hazırlık yaparak çık.Çok zor durumlara düşüyorsun.Üzülüyoruz senin adına.
 • 2 Yıl Önce

can

secimlerde ekonomi belirleyici olacak görünüm asla iyi degil. ayrica gencler akp ye niye oy vermedigini arastir önce öyle z kusagi yok demek ile isler yürümüyor. akp genclik kollari kiz binlerce yarali var 4 otobüste diyorsa egitimde de agir eksiklikler var. yalan iftira bilgisizlik diz boyu böyle mi cag atlayacagiz
 • 2 Yıl Önce

Şunu

Şunu anla paşam. Anap,Akp, Iyi parti gibi kökü olmayan partiler ,ekonomik vede siyasi buhranlar sebebi ile doğarlar. Miadını doldurunca da,yerini başka bir sağ ve muhafazakâr partiye devreder ve yok olurlar. Bunların bazıları 10 yıl veya 20 yıl yaşar ve ölür. Öldükten sonra bir tane bile taraftar bulunmaz. Bana bir tane Anap lı bulabilirim dermisin. Siyasî tarih bunlarla doludur. Bunu sende biliyorsun. Buradan niye bu kadar köşe yazarı kendini parçalıyor sence. Işler yolunda gitmiyor. Panik var. Çamur ve inkar ile nereye kadar. Dün gördüğüm bir haber. Adam 122 bin lira maaş alıyor ve bilmem kaç yerde yönetim kurulu üyesi. Bu kafa ile mi tekrar gelecek. Bunu genç görmüyor mu. Sen Z kuşağı yok dersen yok mu oluyor. Dini siyasete alet etmek hastalık haline geldi. Hira dağının çocukları imiş. Milli eğitim ve diyanet sayesinde şimdiki gençlere Hira dağını sor bilen çıkmaz. Buradan sallıyor da sallıyorsun.
 • 2 Yıl Önce

Ali Hoca

Siyasette vatandaş bir partiye oy vermeye karar verirken, kafasındaki bazı sorulara cevap arar, ve bulabildiği cevaplara göre tercihini yapar.Mesela parti liderlerini kıyaslar, partilerin ideolojik durumuna bakar, şimdiye kadar yaptığı hizmetleri dikkate alır, verdikleri sözleri yerine getirme durumunu değerlendirebilir, projelerini karşılaştırabilir.Normal şartlarda bunlar dikkate alındığında vatandaş neden İP i tercih etsin? Bana göre tek bir sebep bulamadım.Geriye sadece Erdoğan nefreti kalıyor.Vatandasi motive eden buysa, zaten normal bir beyne sahip değiliz, ve ülke olarak vay halimize.İP in hayalleri , onlara ait.Onlar bizi ilgilendirmez.
 • 2 Yıl Önce

can

secmen ekonomiye isi var mi tencere kayniyor mu rahatlik huzur mu var ona bakar ilk önce savas hali yoksa.

Hacı bey

Sayın Erdoğan Hilal hanıma söz verdi,nafaka düzenlemesi konusunda.Milletin sorunları görmemrzlikten gelinerek çözülemez.
 • 2 Yıl Önce
x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23