• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Meral Akşener; “Sayın Kılıçdaroğlu’nu tanıyınız” der mi?

23 Yorum
Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Ali Hoca

Yaşı 50 nin üstünde olanlar, koalisyon hükümetlerinin bu ülkeye neler kaybettirdigini çok iyi bilirler.Zillet ittifakının millete en büyük vaadi de şimdiden kurdukları koalisyonla ülkeyi yönetmek. Bu millete reva gördükleri sadece kötülük ve zillettir. Üzüntümüz bundandır.Zaten üç yıllık CHP belediyelerinin perişanlıgi ortadadır. Bu millete yakışan daha güzel hizmetlerdir.Gayretimiz bunun için olmalı, ülkeye zarar vermek için değil.Son cümle, yazınızı çok beğendim, teşekkürler.
 • 2 Yıl Önce

S. çATALOLUK

Sayın Yakışıklı, Sevgili Türkiye'mize uzun yıllar uzun yıllar hizmet vermiş, vermeye devam etmek gayreti içinde olan olarak sayenizde TV ve gazete okuma zevkini kaybetmeye başlıyorum ne yazık ki. Bugün "Taksim Meydanı" adlı programda yine siz vardınız. Maşallah, muhalefete hiç gerek yok sizler gibi taraftar olduktan sonra. Tahsilinizin sizi daha zarif, daha mutedil yapması gerekirken durmadan söz kesen, durmadan doğruları yanlışlarla anlatan siz artık şu gariban milleti yordunuz!!! Bir "başörtüdür" tutturdunuz, bir "hanım kız"diye tutturdunuz, sözü kimseye bırakmadan lafları dizdiniz. Herkes haksız ve hiç bir şey bilmiyor, siz alleme-i cihansınız!!! Bize ne tercümanın başörtüsünden! Bize ne anasından babasından. Biz neye bakarız: Bağrımıza hançeri sokup PYD'ye binlerce ton ağır silahlar veren sözde "stratejik ortağımız" ABD'nin vatandaşı olan bir kişinin en gizli ve Sevgili Türkiye'mizin beka konusu konuşulurken tercümanlık yapması. Evet, ben buna bakarım, benim fikrimde olanlar da. Ayrıca o kadar çok yerlere ailece gelip yerleştiler ki bu "Kavakçı" soyadlı zat-ı muhteremler, öylesine çok maaş ve burs aldılar ve alıyorlar ki görmemek için kör olmak gerekiyor. Neredeyse sülalece olmadık yerlerdeler. Elbette bu durum milletin dikkatini çekmekte. Doktoralı gençlerimiz iş arayıp bulamazken, ödüllü, tahsilli gençlerimiz dinden soğuyup hayattan bıkarken, intiharlar çoğalırken siz ve sizin gibilerin yaptığı nedir, bunun bir adı olmalı değil mi? Söyler misiniz adı nedir? Çok ciddi iki fakülte mezunu, saygın bir üniversiteden masterli, üç dile aşina olan ben de ekonomik zorluklara düçar iken siz nereden, neden, ne için, niye bu kadar karşınıza her geleni susturmaya çalışıyorsunuz? Çok merak ettim şimdi: Yeniden umreye gidip resim yasağı olduğu halde yine resim mi çektireceksiniz? Sahi o gidişin maliyeti ne kadar ve herhalde cebinizdendir... VE...Yüce dinimiz de sizin tekelinizde değildir, en az sizin kadar dini bilgilere sahibiz ve inşallah Rabbimiz bize daimi takvayı nasip eder. İnşallah bu yazdıklarım bir nebze de olsa kulağınızda kalır, ötekinden çıkıp gitmez, zira yordunuz artık!!!
 • 2 Yıl Önce

Ömer Faruk

Sizden artık Türkiye'deki Trabzonlu (Doğu Karadenizli) adam kayırmacılık konusuna da el atmanızı bekliyorum. Bu durum Türklüğe, Müslümanlığa, adalete, ülkemize, insanlığa bir çeşit ihanettir. Koca ülkede yetkin adam kalmamış gibi bakanlar dahil tüm üst makamlara Trabzonlu (Doğu Karadenizli) insanlar getiriliyor. Bu durum ayrımcılığın alasidir, haksızlığın, hukuksuzluğun alasidir. Ayıptır. Konyalıya, Antalyalıya, Antepliye vs hakarettir. Keşke bir araştırma görevlisi çıksa da ülkemizde üst düzey bürokratlar, THY'deki yöneticiler, devletten ihale alanlar hangi şehrimizden seçiliyor bir araştırma yapsa. Ayrımcılığın ne boyutlara ulaştığını görme imkanımız olsa o zaman hala iktidarı destekleyen Sivaslı, Karabüklü, Malatyalı vb. hemşerilerimizin belki nasıl bir düzende yaşıyoruz sorusu aklına düşer.
 • 2 Yıl Önce

Her türlü pis iş 

 'elimizde kasedin var' diyerek tehdit etti.
 • 2 Yıl Önce

Bir vatandaştan cevaben

ZİYA RUMUZLU YORUMCU SEN NE AYAKSIN YADA KİMİN BAHÇESİNDE ….YORSUN SENMİ ÜLKÜCÜSÜN SENDEN KURT DEĞİL ANCAK KAPIDA … OLUR.
 • 2 Yıl Önce

Ahmet

Yok meral aksener o kadar karaktersiz değil, bu kadar küfürü ye ondan sonra çık yok iyi taniyiniz falan filan 
 • 2 Yıl Önce

ersan

bedava gezi yokmu bu aralar
 • 2 Yıl Önce

Samir Yılmaz

O Sayın Bahçeli'ye mahsustur.Millet ittifakında ona ihtiyaç yoktur.
 • 2 Yıl Önce

Ziya

Bir vatandaş a yanıt lan gezi zekalı hiç bir ülkücü oy vermez derken benim adıma konuşma  
 • 2 Yıl Önce

Ziya

izzet denen kullanıcıya cevap panik yapmıyoruz adam bekliyoruz reisin karşısına kemal değil bonus olarak 6+1 toptan gel se fark etmez panik yok valla hallac pamuğuna cevermiyecek söz
 • 2 Yıl Önce

Ziya

Sayın yazar haksızlık etmeyelim adama tatil yakışıyor kim takar verilen vaatleri dün dündü dün dünde kaldı lütfen haksızlık etmeyelim rabbiyesir süratli adama ikinci fatihe
 • 2 Yıl Önce

Haldun

Absest ne demek sayın hocam
 • 2 Yıl Önce

Ali Uygur Biri bana izah etsin lütfen;

Biri bana izah etsin lütfen; Yıllardır yalan peşinde koşan (Hiçbir yalanı dogrulanmadi) iftira peşinde koşan,sürekli algı peşinde koşan,bir programları çözümü olmayan,tek yaptıkları TÜRKİYE 'yi şikayet etmek olan,iyi güzel heseye karşı cikan(dunyanin én doğru işi olsa bile)PKKve Fetö'yu aklamayan çalışan "yeter ki Erdoğan gitsin" argumanini dillerine sakız yapan,halka vereceği bir umudu olmayan bu muhalefet mi ülke yönetimine talip olacak. Ben asıl seçmenlerine sesleniyorum neden bunlara oy vereceksiniz bir açıklayın da bilelim
 • 2 Yıl Önce

BİR VATANDAŞ

LAN GERİ ZEKALI BAHÇELİNİN YOL ARKADAŞLIĞI YAPTIĞINIMI SANIYORSUN AKLI BAŞINDA HİÇ BİR ÜLKÜCÜ AKPARTİ İKTİDARININ YANINDA YER ALMAZ BAHÇELİNİN NE MECBURİYETİ VAR Kİ AKPARTİ İKTİDARINA YANDAŞLIK YAPIYOR KİM BİLİR NE İLE TEHDİT EDİLDİ Kİ ORADAN AYRILAMIYOR AMA EN SONUNDA ONUNDA BOMBASI PATLAR HİÇ BİR ŞEY GİZLİ KALMAZ SARAÇHANEDEKİ KALABALIĞINIZI DA GÖRDÜK İĞNE ATSAN YERE DÜŞMEZDİ TİRİBÜNLER TIKLIM TIKLIM DOLUYDU KOMBİNE BİLETLER KAPIŞ KAPIŞ BEDAVA İNSAN TAŞIDIKLARI HALDE MİLLET GİTMEMİŞ LAN HACI KIÇINI YIRTSAN ARTIK YEEMİYOR MİLLET GİDECEKLER GİDECEKLER BUNU GÖRÜN ARTIK KOYUN BEYİNLİLER.
 • 2 Yıl Önce

Doğru

HARİKA BİR YAZI, gerçek
 • 2 Yıl Önce

adil gercek

Yeni Akit gazetesinin yazarlarına bu hep yapılıyor., Bir TROL ordusu var, HDPKK'nın, CHPKK'nın ve PKK, FETÖ, DHKP/c sevdalısı diğerlerinin.. Ne zaman bir yazar doğruları yazıyor, hemen asılıyorlar klavyeye.. Bu makalede de aynısı olmuş.. Şu yazının nesini ve niye beğenmediler ki..? 4 beğenene karşı 19 beğenmeyen var. Saatler sonra bu daha da artar sanırım..(10:45) Yazık., Vicdan yerine kin ve nefretin geçerli olduğu bir ülkeden kim nasıl bir yarar sağlar ki ?
 • 2 Yıl Önce

Orhan İnan

MİLLET LAYIK OLDUĞUNU SEÇECEK. TEMENNİM MEVCUT İKTİDARA SAHİP ÇIKABİLSİN.
 • 2 Yıl Önce

serdar

Dünyadaki herkes terörü kınıyor, terörü kınamayan tek bir insan yoktur. Hatta PKK bile terörü kınıyor! çünkü kendisini terörist görmüyor! Bu nedenle CHP/HDP/İP vb. bileşenler herkes gibi terörü kınıyorlar ama PKK 'yi terörist görmedikleri için kınamıyorlar, tıpkı Avrupa gibi. Avrupa'da terörü kınıyor ama PKK'yi kınamıyor çünkü kendisi ve ABD onları besliyor.
 • 2 Yıl Önce

YAVUZ

DEVŞİRME SOLYANDANÇARKLITAIFE. .......15 TEMMUZ VE TUM ŞEHİTLERİMİZİN RUHLARI SAD OLSUN 2500 GAZİLERİMİZE SAĞLIK ŞİFA VE SABIR..DİLİYORUM. ..SOYU..BOZUK..FETO..KATİLLERİ. .VE..HALA..ARAMIZDA..DOLAŞAN. .MANKURTLARİ. .SİZDE. .KATİL SİNİZ. ..ŞEHİTLERİN. .GAZİLERİ. .DÖKÜLEN. .KANLARINDA..SİZİNDE. .PARMAK..İZİNİZ. .VAR..BURADA KEV KEV KEV..DİYENLER. .FETOCU..MANKURTLARİ. .PLASTİK. .SÜRATLİ LAR. ..BUKELEMUNLUK. .YARATIKLAR....KOSTEBEKLER...NE..YERSENİZ. .NE..İÇERSİNİZ. .ZAKKUM..MU..YİYOR SUNUZ. .AFYON MU. .ÇEKİYOR SUNUZ. ...HALKINI..BOMBA..ATAN..SOYSUZLAR....K..BOZUKLAR...
 • 2 Yıl Önce

Hacıbey

Galip Öztürk ile ilgili yazındaki düşüncelerin devam ediyormu
 • 2 Yıl Önce

İzzet

Yakışıklı Bey ve Onun gibi düşünenler, adayınıza çok güveniyorsanız karşısına kim çıkarsa çıksın niye panik yapıyorsunuz illada Kılıçdaroğlu aday olsun güzellemesi yapıyorsunuz :)
 • 2 Yıl Önce

Vicdan

Millet saat gibidir.Vakit neyse o.!
 • 2 Yıl Önce

şüayıp

Bir birine ayak oyunları yapıyorlar
 • 2 Yıl Önce
x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23