• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Biz 'ahlaki üstünlüğü' kaybettik(!), kazanan 'eşcinsel evliliği savunan

183 Yorum
Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Selim

Mehmet dişli fetocunun ust duzeyinin kardesi buyukelci yapildi fetoyle boylemi mucadele ediliyor
 • 1 Yıl Önce

XxXx

Çarpıtmalari yazan yorumcu YALANCI kendinsin, YALANCI ekremimamoglu namus sözü verip uygulamayan bir YALANCIDİR iftiracidir .....sızdir İslamdusmanidir, bir diğeri yalancılık içine işlemiş olan k MAL dir.efendilerinizin ülkesine gidin kendi halkına bakmıyor.yerlerdeler
 • 1 Yıl Önce

Dürüst

Çarpıtmalari yazan yorumcu aslında sen İstanbul sözleşmesini istiyorsun, o yazdıklarının hepsini sen istiyorsun, kadem kurulmadan önce nankör ahmetdavutoglu tarafından imzalanmıştır. Eğer bu sözleşmeyi istemiyorsan bir gayretin olurdu. Bak chpyeyapilmayacak şeyleri yaptirabiliyor, sen de yaptır kamuoyu olustur. ama samimi isen kamuoyu olustur bekliyorum. .
 • 1 Yıl Önce

Kesinlikle..

Buralardakileri aptal sanmiyoruz. Bilakis eminiz.
 • 1 Yıl Önce

Kazım’a Nelazım

Millet seçiyorsa hiç sorun yok. Aday gösterilir ama millet seçer. Sorun yok. 
 • 1 Yıl Önce

Çarpıtmalar

İki tane bilgi carpitmaniz var. Akpartide ilkeler aynı demissiniz. Koca bir yalan. İlke milke kalmadı. İslam'n istişare kültürü yok edildi. Partide siz ne derseniz kesin dogrudur anlayışı var. İkincisi eşcinsellerin hakları için mücadele veren akpartinin bizzat kendisidir. Kanuni düzenleme yapip zinayı suç olmaktan kaldıran ve cinsiyet eşitliği adı altında cinsiyetsizligi ve ahlaksızlığı yasal hale getiren bizzat akpartidir. Sonra da ilkesiz medyasında çıkıp bu kanunlara ve İstanbul sözleşmesine tepki gösterme talimatı veriyorlar. TM bir algı operasyonu. Mecliste çoğunluğuk kimin elinde. Eğer gerçekten samimi iseler değiştirdiler bu ahlaksizlik kanunlarını. Yalancılar
 • 1 Yıl Önce

Kazım, senin yorumda işmi yani

kimi secerse seçsin bu millet adam seçiyor. Hayvan deyıl kendin bir aday ol secile biliyonmu hizmet yapan, kıskanan haset eden tepinen onar eşşekmi katırmı seçsin biz ilgilenmiyok. onlarda çamur cok bu soruyu onlara sor.
 • 1 Yıl Önce

Yeneroğlu’yu anlamak için ne yaptığına bakmak lazım

Babacan’a gitmesi Yeneroğlu’nun ne yapmak istediğini açıkça anlatıyor. Hüsn-ü zanna mahal yok.
 • 1 Yıl Önce

Yorumcu hortumcu levet

sayın yazarın imanını, sorguluyor. Sorgu melegimisin insanların inancı, ne alakadar ediyor siz cevap verin aynı soru size sorulsa cevabınız ne olurdu. Sizin gibiler inansa önce yaratana, kul olurdu. Putlardan deyil Allahda huzur buludu.
 • 1 Yıl Önce

Kazım

Ali bey bir kaç programda gençlerle bir araya gelen ülkemiz lideri bir örnek veriyordu "ismi lazım değil anmakta istemiyorum bir siyasetçi vardı düşünebiliyor musunuz aynen şöyle diyordu ben oraya dört bacaklı koysam seçtiririm ya bu nasıl bir akıldır" şeklinde örneklem veriyordu. Şimdi oraya ne korsa koysun seçimde seçtiren kendisi oldu eşek koysa millet seçiyor adam koysa onuda seçiyor millet. Davud da seçildi gül fidneside.davudu seçtiren kim ebemmi dedemmi ilk dönemler Süleyman demireli eleştiriyordu bu kadar yetki kralda yok diye törpüledi boşaltı fidne güle al kardeşim dedi oraya geçeceği vakit başbakanlık makamının yetkilerini boşaltıp al davut fazla tepinme dedi bu saftiriklerde kendini piyon değilde kral zannetti ahlaka gelince yav ganka Davuda başbakanlık yaptırıldı efendiye niye bağırıp çağırdın ayıp değil mi
 • 1 Yıl Önce

Hüseyin

iş yerlerini açıldığı şartlarda camiler neden açılmıyor. imamlar rahat yattıkları yerden para almasalar onlarda iş yeri sahipleri gibi devlete dilekce üstüne dilekce verip bir an önce mabedleri açamazlar mı idi? öyle bir açarlardı ki. bu tür sorunları es geçmiyelim yoksa mabedlerimiz haşa turstik gezinti yerlerine dönüşür ve gayesine aykırı her şey istismata provakeye açıktır
 • 1 Yıl Önce

Ali

İstanbul sözleşmesini kim onayladı ali bey. Ben imzalamadın.
 • 1 Yıl Önce

Levent

Sizin politikacı olmanız gerek. Ben size samimi olarak bir müslüman olarak yazıyorum. Siz müslüman misiniz ? Yoksa gayri Muslim mi ? Cevabınızı duyar gibiyim, elhamdulillah tabiki , Şahsım adına söylüyorum , bunu dedikten sonra bana bir müslümana yamuk yapamazsınız . Sadece bana değil hiç kimseye yapamazsınız , adil olmak zorundasınız . Allah rızası için çalışmalısınız. Ahiret için , hiç Ayet okumuyor uz , adalet ile ilgili ayetlere bir bakın. Olay o parti bu parti yada kişiler değil , küçükçekmece de kanaryada yaşam mücadelesi veriyorum. AKP li başkan ölmek sizin kaderiniz , biz birsey yapamayız lakin toplamda 6000 metrelik arazinin ,bu arada tapulu araziler çok fazla , evet evimiz 35 senelik , el altından 2006 sonrasında elaltindan sağlık alanı yapılan yerlerin bir kısmı alındı. 30 aile buradayız. 3000 metresini bağışlar şak çözülecek mis , bütün kapılar yüzümüze kapandı . Gitmedigimiz yer kalmadı. Bimer cimer sağlık bakanlığı ilçe il !!!!! Su an chp de onlara mi gideyim ? Bunuda akp li meclis üyeleri öneriyor .????? Öncesinde yapmayanlar şimdi yardım edecekler mis. Yine belirtiyorum. Adalet in olmadığı yerde sakin vatandaştan müslümanlik üzerinden algı operasyonu yapmayın . Suçlu biz müslümanlar değil , sizler ve akp li müslüman olduğu iddiasında olanlar suçlu. Olay sayın Erdoğan da değil , reis üzerinden prim yapmayın.
 • 1 Yıl Önce

kibarcik

iştebu ışlerboyle kavundegılkı koklıyasın enyakının kalleş cıkıyor eger bozuksamaya ne ar kalır ne haya  veselam
 • 1 Yıl Önce

Batılezici

Burada iftiracıların dediklerini papağan gibi ahmakça tekrarlayan gafillere birkaç hatırlatma: 6284 sayılı kanun kadına ve çocuğa şiddete karşı çıkarılmış bir kanundur. Ne LGBT serbestisi ile ne de zina serbestisi ile hiç mi hiç alakası yoktur. Buradaki sorun sadece hakimin uzaklaştırma vermediğim için sonra bir şey olur da başım belaya girmesin diye erkek tarafına sık sık uzaklaştırma vermesidir. İstanbul Sözleşmesi de yine şiddetin önlenmesi ile ilgilidir ve yine ne zina ne LGBT serbestisiyle bir ilgisi yoktur. Kime olursa olsun şiddet zaten normal kabul edebilen var mı? Burada sıkılan palavralar gibi daha Ak Parti ortada bile yok iken Anayasa Mahkemesi tarafından iptal edilen zina ile ilgili yasa maddelerinin Ak Parti tarafından kaldırıldığı palavrasını atanlar kendilerini milli görüşçü diye gösteriyorlardı. Sonra da bu gafiller son belediye seçimlerinde gidip bu zina ile ilgili yasa maddelerinin kaldırması sırasında başkan ve üye olan ve RP ve FP’nin kapatılmasında rol oynayan A.N. Sezer’in de zihniyetindeki CHP’ye payanda olup yalancıların seçtirilmesine utanmadan katkı yaptılar.
 • 1 Yıl Önce

Yeneroğlu'na Yargısız infaz yapmayalım derken yargısız infazı Erdoğan'a yapalım

Yargısız infaz yapmayalım diyen yorumcu dürüst olmalı.. Bu ülkede kızlarımız üniversite kapılarından hatta ilahiyat kapılarından başörtülü oldukları için dışyarı atıldıkları günlerden, bugün savcıların başörtülü görev yapabildiği günlere geldik. Ve Mustafa Yeneroğlu, yargısız infazla, Erdoğan'ı mahkum ediyor. Gezi eylemlerini savunuyor.. Mustafa Yeneroğlu'nu yargısız infaz etmeyelim diyenler, gezicilere destek veriyorlar. Geziciler de savcıyı yargısız infazla öldürüyorlar.. Mustafa Yeneroğlu ise, gezicilere destek verip, savcının öldürülmesinden hiç bahsetmiyor.. Savcının 4 yaşındaki çocuğundan, dul kalan eşinden hiç bahsetmiyor.. Mustafa Yeneroğlu, yazarın yazdıklarına cevap versin: 1)Gezicilere niye destek çıktı. Hem de savcıyı şehid eden gezicilere.. 2) Ekrem imamoğlu eşcinsel evlilik destekçisi. Mustkafa Yeneroğlu Ekrem imamoğluna da bir mektup yazıp, uyarısını yapıp, sonra da onunla yollarını ayırır mı? 3) Mustafa yeneroğlu yazara cevap versin, seçim bölgemde şu kadar mitng yaptım desin.. 4) Kandil'den emirle ekremin başkan seçilmesi yalandır desin.. Buyrun, alnı secdoeli cumhurbaşkanını devirmek için, PKK'lılarla, fetöcülerle, başörtü yasakçıları ile birlik olanlar.. Buyrun yazara cevap verin.. verebilecek cevabınız varsa..
 • 1 Yıl Önce

Merak ediyorum aramızda yılmaz özdil olabilir

safları sıkı tutun desem korona sosyal mesafe var bırakın oda okusun merak etmenin alemi yok burdayım desin yeter fetöcüler, eksilmiyor artıyor. Ne söylesek batıyor yalan atıyor sanki tütcar olmayanı satıyor ne emegin var ülkede her yere el atıyor. Hırsından çat lıyor karpuz gi gibii.
 • 1 Yıl Önce

Yargısız infaz yapmayalım derim.

Mustafa Yeneroğlu sayın yazarın anlattığından çok farklı bir kişiliktir. Tayyip Erdoğan'a içerden sayısız kez hak hukuk hatırlatmasında bulunmuştur. En sonunda sayfalar tutan, tamamen bir kardeşe, ağabeye yazılan tarzda bir mektup yazmıştır. Neticede Sayın Erdoğan kendisinden İSTİFASINI İSTEMİŞTİR. Adem Özköse ile yaptığı mülakatı yutubedan tavsiye ederim. Yazarın tavsifine uyup haksızlık yapmaktansa, bir dinleyin derim. Gerçekten vicdanlı bir müslümandır kendisi.
 • 1 Yıl Önce

Rıfat

Kıyma yiyemiyorum diye ağlayan; burası ağlama duvarı değil, ama eminim ki pirzola yiyorsundur!
 • 1 Yıl Önce

Dürüst

Cumhurbaşkanımız, Recep Tayyip Erdoğan sagcidir. Kenan Evren. solcudur. 
 • 1 Yıl Önce

polat

özdil tüyleri dijen diken etmiş helva yokmuş kuru üzüm dagıtmışlar.Birde HALKIN VİCDANI programında ugur dündarla vicdan ve halkcılık yapmışlar.Vay be ne kadar etkileyici ve hüzünlü?? !!!. 
 • 1 Yıl Önce

Fetö elemanlarının

Üşüşeceği dört parti var. Net.
 • 1 Yıl Önce

Sayın yazar mükemmelsin, benzerin yok tartışılmaz

yazmaya devam ister tahsilli ister avam kötüyü iyiden ayıran bazıları hoşlanmasada, hoşt, lan ma demek geliyor.
 • 1 Yıl Önce

“Ahlaki üstünlük” diye bir ifade yok.

Ahlaklı var, güzel ahlaklı var ahlaksız ya da kötü ahlaklı var. Yeneroğlu, edebiyatta olmayan bir ifade yerine apaçık söylemeliydi. Vatandaşı O’nu hiç tanımadığı halde 2 defa listeye koyan Reis’e yaptığı ibret-i alem bir vefasızlıktır.
 • 1 Yıl Önce

Dürüst

chphdp ......sızdir.
 • 1 Yıl Önce

Dürüst

İBB nin yardım felan yaptığı yok, neden ne olmusta, engellenmiş ona bak maaş ödeyemiyor çalışanına zorlanıyor millete yüklü faturalar gönderiyor İBB yardım kolisinide iki arabası olan en lüks sitede dağıtmış.
 • 1 Yıl Önce

..... Rıfat

Sayın yazar 1 kg kıyma 50 tl olmuş. Alamıyoruz efendim.
 • 1 Yıl Önce

keçili71

ali abi yukarıda yazdığın her satıra varım. o kim olduğunu bilmediğim vekil boz-untusu mustafa söylediklerinede kabulum belkide az bile söylemişindir. ama şu birgerçekki AK Parti son 8-10 yıldır çok yıprandı.belkide ismi geçen mustafa gibi basiretsiz insanları aday gösterdiği için. 
 • 1 Yıl Önce

Ali Karahasanoğlu

Çok basit Bi yazı olmuş, cümleye bakarmısın. Eşcinselşiği savunan Bi adamı tebrik eden bilmem ne.. Kocaman Bi köşeyi Bir adama uyduruk bir mesaj yazarak yoymuş.. Yazık ya.. Okura ayıp..
 • 1 Yıl Önce

Dürüst

13 14 yaşlarındaki kız çocuklarını dağa kaçırıp tecavüz ettirdi, 13 14 yaşlarındaki kız çocuklarını dağa kaçıran hdp çocukları, terörist başlarına sundu, HDP Diyarbakır anneleri hdpnin önünde oturuyor çocuklarını verin, kim destekledi hdpyi chp  
 • 1 Yıl Önce

Yasemin

ak partiyi kötülüyemezsiniz, 80 yıldır yapılmayan yatırımlar yapıldı. Marmaray saymakla bitmiyen yatırımlar barajlar, kaç km'lik yollar 5 km'ye indi, kaç saatlik yollar 5 dakika ya indi, dünyanın en önemli havaalanı üniversiteler savunma sanayimiz yüzde yetmiş yerli milli İHA SİHA larimizi
 • 1 Yıl Önce

Yasemin

Teşekkürler Ali bey
 • 1 Yıl Önce

Erden sakarya

Selamunaleykum ali bey her gun sizin yazilarinizi ve akit gazetemizi begenerek okuyorum akit gazetemizde katkisi olan emegi gecen herkesten allah razi olsun dunyada ahirette af ve afiyet versin amin
 • 1 Yıl Önce

Hamza

Ak partinin çıkardığı kanunlarda ne kadar Ahlaki üstünlük var ? Onuda yaz bir hele. 
 • 1 Yıl Önce

Batılezici

Bir de burada gerçekten angut mu yoksa kötü niyetli ahlaksız olduğundan mı bilinmez; CHP’nin Ak Parti ve MHP fakire yardımı engelledi yalanına sarılan garip tipler var. Ulan dingil safsan bile CHP’nin hangi lafı doğru da bu yalanına inanıyorsun? Eİ’nin başında bulunan İBB bir mahallede sadece bir eve yardım yapmıştı da iki arabası bulunan o evdekilerin CHP’li olduğu MHP’li tarafından açığa çıkarılmıştı. Araştırma yapılırsa bu olayın benzerlerinin ortaya çıkmasından mı çekiniyorsun? Gerçekten ihtiyacı olan araştırma sonucu ortaya çıkacak ve yardımlar ihtiyacı olmadığı halde azgınlığıyla yardım talep eden değil daha çok gerçek ihtiyaç sahibine gidecek bundan neden rahatsız oluyorsun? Oyların onda biri sayıldığı halde farkın 4 te bire düştüğünü görmeme inadı kaynaklı angutlukla mağdur edebiyatçısı Eİ’yi seçtirdiğinizin ayırdına hala varamadınız da mı CHP’nin yalanına atlıyorsunuz a angutluk meraklıları?
 • 1 Yıl Önce

Davutoğlu’nu buyrun yerleştirin

Bazıları az konuşur az iş yapar Bazıları ise konuşur da konuşur ama iş yapmaz Bazıları çok iş yapar ve sadece yaptıklarını anlatır Erdoğan gibi.
 • 1 Yıl Önce

Gönül

Biri chpliyse yada akpartiyle bir sekilde yollari ayrilmissa vurun abaliya. 
 • 1 Yıl Önce

Resat

Tools tufekle geleni tools tufekle atarsin. Lakin inanc kultur isgaliyle geleni sokup atmak zordur ve uzun zaman alır. Birkaç nesil heba olur.
 • 1 Yıl Önce

Batılezici

Burada düzenbazların ve ....sızların dediklerini papağan gibi ahmakça tekrarlayan gafillere birkaç hatırlatma: 6284 sayılı kanun kadına ve çocuğa şiddete karşı çıkarılmış bir kanundur. Ne LGBT serbestisi ile ne de zina serbestisi ile hiçbir alakası yoktur. Buradaki sorun sadece hakimin uzaklaştırma vermediğim için sonra bir şey olur da başım belaya girmesin diye erkek tarafına sık sık uzaklaştırma vermesidir sadece. İstanbul Sözleşmesi de yine şiddetin önlenmesi ile ilgilidir ve yine ne zina ne LGBT serbestisiyle bir ilgisi yoktur. Kime olursa olsun şiddet zaten normal kabul edilemez, burada olsa olsa sözleşmenin üslubu eleştirilebilir. Bir suçun cezası varsa Devlet tarafından verilir (ki o elbette şiddet değildir), o kadar. Aynen burada sıktıkları palavralar gibi yıllarca kendini milli görüşçü diye satanlar daha Ak Parti ortada bile yok iken Anayasa Mahkemesi tarafından iptal edilen zina ile ilgili yasa maddelerinin Ak Parti tarafından kaldırıldığı palavrasını attı. Son seçimde de gidip bu yasa maddelerinin kaldırması sırasında başkan ve üye olan A.N. Sezer’in zihniyetindeki ve zina ile ilgili tekrar düzenleme yapmak isteyen Ak Partiye AB’li dostlarıyla birlikte AYM ve AİHM tehdidiyle karşı çıkan LGBT destekçisi CHP’ye paspas oldular. Yolsuzluk, hırsızlık ve rüşvetle en iyi mücadele Ak Parti zamanında yapılmıştır. Bu gerçekler ortadayken bunların aksini iddia eden ya zır cahil ya da kötü niyetli bir ahlak yoksunudur.
 • 1 Yıl Önce

UNAL

ELLI YILDIR  AVRUPA BIRLIGINDE BIR SURU ESCINSEL MILLETVEKILLERI VAR 
 • 1 Yıl Önce

Birazyobazfemi

Huhuouhhuuhaaa hojam bravo 
 • 1 Yıl Önce

mevhibe inal

Zamanımızda en büyük ahlaki üstünlük yerli-milli olup, dışarıdan beslenip borçlanmamak herhalde.
 • 1 Yıl Önce

Ali PALA

Elinize kaleminize sağlık çok güzel özetlemişsiniz bu yazının altına ben de imzamı atıyorum teşekkür ediyorum
 • 1 Yıl Önce

Rıfat

Fetö nün ...leri havlamaya başlamışlar yine!..
 • 1 Yıl Önce

Şad

Babacan ve Yeneroğlunu da tez elden AKİT TV'ye çıkarmalısınız bence. Böylece herkes boyunun ölçüsünü almış olur. Davutoğlu'nu çıkarmış olmaktan pişman olmadıysanız tabii.
 • 1 Yıl Önce

Doğrucu Davut

Adam aslında iyi bir teşhis koymuş ama sen illa bir şeyim yok edasında saçmalamışsın sevgili yazar...  
 • 1 Yıl Önce

İşte sözleri İşte yaptıkları Davutoğlu bu:

Cumhurbaşkanımızla ilgili vefam hayatım boyunca sürecek, bunu tartışmam. Onun onuru benim onurumdur. Onun ailesinin onuru benim ailemin onurudur. Kimse fitne hukuku açmaya çalışmasın.
 • 1 Yıl Önce

Ömer Taşdıvar

Sayın Karahasanoğlu,muhalif medyada Davutoğlu nun Akit tv de size ayar verdiği yazılıyor şu işin doğrusunu anlatırmısınız lütfen ,saygılar.
 • 1 Yıl Önce

samim

çok merak ediyorum bu zatı sn c. başkanına tavsiye eden zihniyetten hesap soruldumu nasıl saklamıştır kendini bu zatki vekil oldu
 • 1 Yıl Önce

alparslan

domates, biber ve patates hesabı yaparak CHP nin özü belirsiz adayına oy verenler çocuklarını seçtikleri sapıktan sapıklardan korusun şimdi. eeeee azabın belasını verir ALLAH. ama bir köktendinsizi yada bunlar gibi bir sapığı destekleterek
 • 1 Yıl Önce

Rıfat

Pinokyo Ekrem efendilerinin talimatlarını uyguluyor; efendileri ne derse onu yapıyor , ondan hizmet beklemek büyük bir ahmaklık!..
 • 1 Yıl Önce

Soruyorum

MKYK üyesi medyada kendi partisini eleştirmesi “ahlaki üstünlük” müdür?
 • 1 Yıl Önce

Milletini seven okur

iki satır yorum yaz. Tezgahlanan oyunlara dur de.
 • 1 Yıl Önce

Sn Yeneroğlu’ndan rica

Ahlaki üstünlük adına 7 yıl boyunca ne yaptın Sn Yeneroğlu?  Buyur söyle.
 • 1 Yıl Önce

Fatih SM

Haci, bilgisizsin, bunu biliyorduk.Simdi ise Davutogluna yaptiklarinla cok saygisiz biri oldugunu anladik.  
 • 1 Yıl Önce

TR 31

Ahlak deyince sadece mehrem yerler akla gelmemelidir. Yalan söyleme, hirsizlik, haddi aşmak Adam kayırma torpil ihaleye fesat karıştirma Yetim hakki yeme, iftira atma vs . de ahlaksizliktır. sayilari 5-10 bin kişiyi geçmeyen çoğunluğu istanbulda yaşayan eşcinselle meselesi bayağı uzadı. Ali bey 1-Eşcinsel mezelesini toplumun tam anlamadıği kanatindayim Rahmetli Zeki Müren vb. cinsel tarifi ile sapkın cinsel tercihleri olanlar bir mi? buna benzer bir geniş açıklama yapmak size düşer. 2-Diyanet eşcinsellerin konusundaki hükmü nedir? 3-Eşcinsellik bir hastalikmıdır tedavisi varmıdir. Millet bu mevzuları aýip görüyor soramıyor.
 • 1 Yıl Önce

Göktürk

Chp hayatında yüzde 25i geçemez. Chp yi kazandıran mustafa yener gibi tiplerin abuk sabuk yorumları değil. İttifak merkezli oluşumdur. Bir tarafta ittifak merkezli oluşum bir tarafta Erdoğan nefreti pompalamak Chp nin diğerlerinin oyunu kendisi Ne almasına neden olmuştur. 
 • 1 Yıl Önce

Acaba 

Bu çirkin eylemlerin arkasında ,önünde evde altımda akp hükümetinin imzası yokmu  
 • 1 Yıl Önce

Murat

Ben bunun kadar harika bunun kadar cuk diye oturan bunun kadar ak parti içine sızmış akplileri ve kriptoları deşifre eden ve istanbul ankara izmir gibi yerlerde seçim kaydedilme sebebini bunun kadar iyi açıklayan bir yazı görmedim. Seçim öncesi halk demişti. Ak belediyelere kimleri kim seçtiyse halkın sevmediği fetöcü tipler demişti halkımız. Seçim sonu bunu kanıtladı. İmamoğlu lgbtye full destek veriyor istanbulda ezan ıslıklsniyor mustafa denen kripto da biz ahlaki üstünlüğü kaybettik diyor. Gülen mi ağlayam mı yoksa tüm belediyelerde temizlik mi yapalım? Ali karahasanoğlu yazın harika...keşke cumhurbaşkanı bunu görse..
 • 1 Yıl Önce

Fatih Albayrak

Mukemmel tespit tebrik ederim.Davaya ihanet edenlerde moda oldu sacmalamak.
 • 1 Yıl Önce

Nevzuhur iki parti iktidara gelmek için değil

İktidarı düşürmek gayesiyle kuruldu. Cümle alem biliyor.
 • 1 Yıl Önce

Kim Dinler

Yıllarca bu gazeyeye abone oldum cebimde 5 lira yokken bile aboneliği kesmedim , özellikle sana hakkımı helal etmiyorum Ak Partiyede sen ve senin gibiler zarar veriyorsun 
 • 1 Yıl Önce

Veysel Düğdü

Hiç utanmanız yokmuş.İsatanbul sözleşmesini kim çıkardı.Bülent Ersoy la aynı masaya oturmak toplumu hazırlamak değil midir.
 • 1 Yıl Önce

Vural

Sevgili yazarımız, İSTANBUL'u kaybetmemizin sebebi kiralardaki büyük artış, kürt seçmenlerinin sanki bir yerden imamoğluna oy verin diye mail gelip bir çoğunun oy vermesi. (Belki bu olayda Sayın CUMHURBAŞKANIMIZIN , dağlarda öldürülen pkk lıların televizyonlar da yüksek sesle her gün sayı vermesi de kürt şeçmenler için oy kaybı olmuş ola bilir. )
 • 1 Yıl Önce

Hüseyin KUT

İnsanların ille de bir kutupta mı olması gerekiyor ? 
 • 1 Yıl Önce

Ömer

Merhaba Ali Bey, Ahmet Davutoğlu ile televizyonda giriştiğiniz ağız dalaşından doğrusu utandım. Gazeteciler parti militanı gibi hareket etmemelidir. Ak partiden ayrıldı siye vatan haini olmadı ya! Ayrica sizi bu aralar tepeden bakıyor görüyorum. Biraz mütevazi görüntü verebilirsiniz. Zaten siyasete bulaşıp ta eski masumiyetini muhafaza eden bir Reis kaldı gibi.
 • 1 Yıl Önce

Yiğit

Bu yazısına yürekten katılıyorum Ali beyin.
 • 1 Yıl Önce

Eski Akpartili

Adam yaji Sn Yener hakli malesef. Isler eskisi gibi degil. Teskilatlar baskanlar kendine ceki duzen vermeli. Bunun parti icindekilerde farkinda. Temiz ve ahlakli insanlar gemiyi yavas yavas terkediyor.
 • 1 Yıl Önce

polat

Tabikide akpartininde reisinde hataları ve yanlışları var.Biz seçmenleri c.h.p liler gibi bagnaz yobaz gözü kapalı yanlılarıda savunmuyoruz.c.h.p nin başına demirtaş denen hainde geçse ses çıkarmazsınız.Bizide kendiniz gibi görmeyin.Devletin olmadıgı başta istanbulu mafyanın yönettigi yatırım ve hizmetin söz konusu bile olmadıgı insanların kışın soguktan donsa açlıktan ölse kimsenin umurunda olmadıgı ve devletten sadece eziyet gören bir Türkiyeden bugünlere geldik.Şimdide bir müdürün veya bürokratın yaptıgı hatayı akpartiyi suçlamak için kullanıyorsunuz.
 • 1 Yıl Önce

Ey Yeneroğlu

gittiğin adres söylediklerini tekzip ediyor
 • 1 Yıl Önce

Av.Ali tanriverdi

Tesbitlerin tamami dogru ve gercek 
 • 1 Yıl Önce

Devletini milletini seven kardeşim buraya 2 satır yaz

 Euzubillahimineşeytanirracim
 • 1 Yıl Önce

ZİYA KESKİNER

Beyefendi, partisinden değil de milletvikilliğinden istifa etseydi, derdim ki; "evet, dürüst davranmış." Ama görüyoruz ki öyle değil. "Çocuklarımın yüzüne bakamıyorum..." diyormuş. Peki oylarını verip seni meclise taşıyan seçmenlerinin yüzüne bakabilecek misin? insan biraz insaflı olur...
 • 1 Yıl Önce

Fırfır

 • 1 Yıl Önce

deruni

ak parti istanbul ve ankara büyükşehir belediye başkanlıklarını kaybettiren suriye liler olmuştur tamamen ak partinin bireysel hatası olmuştur ekrem imamoğlu na kazandıran hdp li seçmenler olmuştur kendileri de bunun farkında şimdi ekrem imamoğlu na sormak gerekir seçimlerden evvel neden eşcinsel evliliği savunan açıklamaların olmadı o zamanlar gitmedik cami türbe bırakmadın ama unutmaki sen bu milleti birkez aldatırsın akıllı bir kimse bir meselede ikinci kez aldanmaz
 • 1 Yıl Önce

Kadir Inanir

Elinde yetki olmasina ragmen Devlet Istanbul Sozlesmesini iptal etmiyorsa bizlerin dusunceleri umrunda degil demek ki?
 • 1 Yıl Önce

Zafer

Bu gezi zekâlı daha öncede Nihat Hatipoğlu hocanın bir gayrimüslimin oğlunu ekranda müslüman yaptığı için hocayı topa tutmuştu neden müslüman yaptın diye. Allah cc.bu tür milletvekilliğine yakışmayan ......, .....siz vekillerin bu milletten aldığı maaşi, faydalandığı nimetleri, burnundan getirsin, dert verem olsun bu çukur insan müsveddelerine..Biliyorki AK partiden garanti secilecem adaylığını bu partiden koyuyor. Ulan ş...siz madem daha önce istifa edeydinya. Bayburtun yüzkarası .....
 • 1 Yıl Önce

Hikmet

Ben bu kişiyi tanımıyordum taa ki istifa edene kadar 
 • 1 Yıl Önce

Murat

Polat kardeş okkalı olarak günün ikinci giydirmesi senden gelmiş klavyene sağlık iyi döşemişsin:)fazla sinirlenmeyede gerek yok yorumda acizane yazdığım gibi bu ideolojik kabızlar bu kadar hazımsız oldukları için soğru söylenince euzumbesmele duyan ( o daha da bir çarpıyor çünkü;)şeytan misali oluyorlar çok da keyif veriyor açıkçası bu halleri:) bu sivri zekalılar yolsuzluktan mahkeme kararıyla ilk içeri tıkılan bürokratın imamınoğlunun partisinden olduklarını büldükleri halde ideolojik kabızlıktan dışa vurum yapamıyorlar e tabi içerde azotlu bir durum vukuu buluyor:))))
 • 1 Yıl Önce

İsmail zaxa

Bunlar kripto tipler 
 • 1 Yıl Önce

Gulyabani

Hocam sizde hep güne göre yazıyorsunuz bu adam 2 senedir konuşuyor ...sanırım daha ak partide diye birşey yazmiyorsunuz ...
 • 1 Yıl Önce

hüseyin

Takdire rıza göstermemenin diğer bir şekli de kıskançlık, haset ve hazımsızlık gibi hastalıklardır. Günümüze kadar pek çok insan bu hastalıkları sebebiyle dalâlete veya küfre düşmüştür. Mesela Ebu Cehil, Cenâb-ı Hakk’ın peygamberlikle serfiraz kıldığı İnsanlığın İftihar Tablosu’nu (sallallâhu aleyhi ve sellem) hazmedememiştir. Kapalı kapılar arkasında Allah Resûlü’nün peygamberliğini itiraf etse de, elinde bulundurduğu bir kısım imtiyazları kaybedeceği korkusuyla bunu açıktan söyleyememiştir. Onun bu tavrının, Allah’a karşı bir isyan ve başkaldırma olduğunda şüphe yoktur. O günün müşriklerinin birçoğu Allah’ın takdirine rıza gösteremediğinden -haşa- peygamberliği Hz. Muhammed’e layık görmemiş ve kaybetmişlerdir. 
 • 1 Yıl Önce

Salih

20 - 30 sene önceki safiyane samimi diğergam kardeşlerimiz ile bugünkü iktidar sahiplerini karşılaştırınca mallesef ahlaki çöküntü büyük.. 
 • 1 Yıl Önce

Murat

Ali bey siz bunlara giydirdikçe besmeleyi duyan şeytanın bir yerlerinin bir şeye dönüp kaçması misali ona benziyorlar aynı daha da fazla şaf sokmaya ihtiyaç kalmıyor:)
 • 1 Yıl Önce

Meraktan soruyorum

sen A.k.p nin genel basgani olsana ulke ucar valla
 • 1 Yıl Önce

MARİO

HAKLISINIZ. İSTANBUL SÖZLEŞMESİNİ İSMET İNÖNÜ İMZALADI., KADEMİ RAHŞAN ECEVİTKURDU, ALEYNA TİLKİYİ İMAMOĞLU GENÇLERE ÖRNEK SEÇTİ.
 • 1 Yıl Önce

Erdemm

İstanbulu bile bile chp ye veren, istanbul sozlesmesi ve 6284 sayili yasada israr edenlerdir. 
 • 1 Yıl Önce

polat

Ey bre gafil düzanbaz yalancı soytarılar..hırsızlık yolsuzluk yanlış vr haram işler akparti dönemiyle sona erdi.Bre ahlaksız iftiracılar rüşvet ve yolsuzluga giden paralar şimdi yatırıma ve ihtiyaç sahibi yoksul insanlara gidiyor.Siz akparti öncesi rezil Türkiyede yaşamadınızmı.Papagan gibi fetö ve kemalin yalan ve iftiralarını tekrar edip rezilleşmeyin.Kul hakkı haram helal bilmeyen sadace yalan ve iftira atan bu gafil c.h.p nin sözlerine inanıp aklınca yorum yapan sazanlardan ve sahtekarlardan olmayın.
 • 1 Yıl Önce

Ali b.

Sayın yazar,seçimi temelsiz gerekçelerle iptal edip sonra da ciddi fark yemek,ahlaki üstünlüğü kaybetmek değil midir?İyi bayramlar
 • 1 Yıl Önce

Sade

O lafi soylerken belki kastettigi, birisinin villasini haber eden bazi gazetelerde, villa'nin fiyatinin 7 milyon dolardan baslayip 4 milyon tl'ye dusmesidir.
 • 1 Yıl Önce

ALİ PALA

kalemine sağlık çok güzel özetlemisin bende 37 senelık gazeteci olarak altına imzami atiyorum ALİ PALA imzami altına atiyorum
 • 1 Yıl Önce

İşte ahlak!

İBB de yoksullara yapılan yardım AKP ve MHP oylarıyla reddedildi.
 • 1 Yıl Önce

Nur

Bu adam imamoğlunun ahlakını övüyor yani bir yolla chp yi müthiş bir fiyasko yapmış iyiki de istifa etmiş ak partiden bir aynaya baksın . Ahlak tanımını öyl yapsın bunlar yüzünden üstümüze pidlik yağıyor
 • 1 Yıl Önce

Vahap Kalyoncu

Aynen öyle oldu birbirimizi kandırmayalım yeni yetişen gençler sadece makine gibi üstten koy alttan çıkarsın ,günü birlik ilişkiler zina,özgürlük adına her türlü rezillik sadece paraya tapma ve sonuç işte burda.
 • 1 Yıl Önce

Polat

Zaten en önemli sorunlarımızdan biri vasıfsız ve vasat insanların vrkil adayı yapılması ve hiç tanımadıgımız insanlsrın vekil olması.Adam seçiminde sorunlar var.Ben akparti degil c.h.p vekillerini daha çok tanıyorum.Bizimkiler nerde ne yapıyorlar ben istanbulda kime oy verdim bilmiyorum.Cananı tanalı sezgini kendi meşreplerine göre birşeyler yaparken bizimkiler sessiz ve sakin seyre dalmış gidiyorla.Bunda reisin ve yönetim kadrosunun hatası var.Bize vasat vekiller degil aktif işbilen rakiplerden daha cesur ve mücadeleci insanlar lazım.Ben bu yeneroglu gibi vasıfsız omurgasız çapsız indanlar istemiyorum.TÜRKİYEDE ADAMMI KALMADI ???
 • 1 Yıl Önce

Nur yolcusu

Ballı maaşı alacaksın, en iyi imkanlardan yararlanacaksın, Ak partide yemlenip başka yere yumurtlayacaksın. Teşekkürler Ali bey, böyle çapsızları, siyasi münafıkları tanıttığın için.
 • 1 Yıl Önce

Tunç

İçimizdeki akpli çakallar dan Rabbım, Reisi ve Ak kadroları korusun. Bu necip milleti muhafaza etsin. Trenden inenler hep sığıntı oldular. Arslan'a değil, tilkiye sığındılar. Topunun zihniyetine yuh olsun.
 • 1 Yıl Önce

Haydar

Bu Boş bir bilgi değildir araştırılsın. En sağlam teröristi hukukcu lar yetiştirir.
 • 1 Yıl Önce

İsmail

.. Halkın önemli bir kısmı yeneroglu gibi düşünüyor. Ülkede büyük bir ahlâkı erozyon var ve 18 yıldır iktidar olan bir parti bundan elbette sorumlu. ..Ahlak sadece diz kapağı ile göbek arasında degil muamelatta ve siyasette de lazım.
 • 1 Yıl Önce

Mehmet

Devlet eliyle desteklenen zina sizi rahatsiz ermiyor mu.Zina evli de olsa suç olmaktan çıkarılmadı mi.Evli kadın zina ediyor ama koca şikayetçi olduğunda suçlu koca oluyor.En kötüsü çocukları bu ahlaksız kadına veriliyor.Bu kadının yanında yetişen çocuk sağlıklı olur mu,ilerde sağlıklı evlilik yapabilir mi.En kötüsü hergun tv programlarında bunlar anlatılıyor.Siyasiler para ve koltuk derdinde kuran ve sünnet nerde.
 • 1 Yıl Önce

halim Selim

Akepede değişim mümkün mü? Asla!! 3 Y İle mucadele için geldiler. Yolsuzluk, Yasaklar ve Yoksulluğun merkezi oldular. Sözde bize hizmetkar olmaya geldiler ama kuytularda kıstırdıkça bizi dövdüler. Değişmişler mi? Tabiki hayır.
 • 1 Yıl Önce

Her daim açık

Bir kısım zevat bellediği gibi bellemiş, alâkalı alakasız; İstanbul sözleşmesini kim yaptı da kim yaptı. Koyun bir duvardan atladığında keçi açıldı diye gülmüş.Koyunda seninki her daim açık demiş. Bu zevatın da her icraatı istanbul söz leşmesine bin basar.Yani her daim açık... Anlaşılan o ki milletin görmediğini sanıyorlar.....
 • 1 Yıl Önce

Her daim açık

Bir kısım zevat bellediği gibi bellemiş, alâkalı alakasız; İstanbul sözleşmesini kim yaptı da kim yaptı. Koyun bir duvardan atladığında keçi açıldı diye gülmüş.Koyunda seninki her daim açık demiş. Bu zevatın da her icraatı istanbul söz leşmesine bin basar.Yani her daim açık... Anlaşılan o ki milletin görmediğini sanıyorlar.....
 • 1 Yıl Önce

Mustafa

İtikada sağlam tevhîde dönmeden öze dönülmüyor. Kandırmayın milleti ve kendinizi. Uydurulmuş din dinden beslenenlere kaldı. Rasulullah sav min yüzündeki hasır izini anlatırken gözyaşı dökenler, kuştüyü yataklarda yatar, bırakın hasır izini secde izide yoktur. 48/29.......Onları rükûa varırken secde ederken görürsün. Allah'tan lütuf ve rıza isterler. Yüzlerinde secdelerin izinden nişanları vardır......... İndirilmiş dini anlatmaya calışanlar da bir türlü itikada, tevhîde ve tagutu Red etmeye gelemiyorlar. Şirk zaten bu ülkede hiç yok diyen zihniyetten indirilmiş dini bir türlü tam anlatmayacaklar.!! Dinimizi Kuran'dan ayetlerden kıyas yaparak öğrenelim.! Bakara Sûresi 85......Yoksa siz kitabın bir kısmına inanıp bir kısmını inkâr mı ediyorsunuz? Şu halde içinizden böyle yapanlar, netice olarak dünya hayatında perişanlıktan başka ne kazanırlar, kıyamet gününde de en şiddetli azaba uğratılırlar. Allah, yaptıklarınızdan gafil değildir. 86 - Bunlar ahireti, dünya hayatına satmış kimselerdir. Onun için bunlardan azap hafifletilmez ve kendilerine bir yerden yardım da gelmez 2 /159 - İndirdiğimiz apaçık delilleri ve hidayetin kendisi olan âyetleri insanlar için biz kitapta açıkladıktan sonra gizleyenler var ya mutlaka onlara Allah lanet eder. Lanet edebilecek olanlar da lanet ederler. 2/174 - Allah'ın indirdiği kitaptan bir şeyi gizleyip de bununla biraz para alanlar gerçekten karınları dolusu ateşten başka birşey yemezler. Kıyamet günü Allah onlara ne söz söyler, ne de kendilerini temize çıkarır. Onlara sadece acı veren bir azab vardır. 3/187 - Bir zaman Allah, kendilerine kitap verilenlerden, "Onu mutlaka insanlara açıklayacaksınız, onu gizlemiyeceksiniz." diye söz almıştı. Onlar ise bunu kulak ardı ettiler ve onu az bir dünyalığa değiştiler. Yaptıkları bu alışveriş ne kadar kötüdür
 • 1 Yıl Önce

Hamza

Çok güzel ve yerinde tesbitler. Bu Mustafa Yener de azıcık utanma olsa , iddia ettiği ahlaki duruşunu isbat etmek için milletvekili seçildiği Ak Parti den istifa ettiği gibi milletvekilliğinden de istiva ederdi.Bu millet Ak Partiden aday olduğun içib sana oy verdi. Varsa ahlaki bir duruşun istifa et milletvekilliğinden.
 • 1 Yıl Önce

s.d

Ahlak denince senin aklına sadece eşcinseller mi geliyor? Hırsızlık, dolandırıcılık, şatafat, israf, çocuk evliliği, kadına şiddet ahlak eksikliği değil mi? Muhtemelen sana göre değil. Öyle olsaydı bir gün de bir kaç satır bunları yazardın.
 • 1 Yıl Önce

s.d

Ahlak denince senin aklına sadece eşcinseller mi geliyor? Hırsızlık, dolandırıcılık, şatafat, israf, çocuk evliliği, kadına şiddet ahlak eksikliği değil mi? Muhtemelen sana göre değil. Öyle olsaydı bir gün de bir kaç satır bunları yazardın.
 • 1 Yıl Önce

Mustafa

Holdinklere seferberlik cağrısı yurt dışında zarar şirketleri satın almaya. Kasap, manav, bakkal ve marangozlara savaş acan holdink ler . Haydi ağır sanayi ve elektronik şirket satın almaya. ufak esnafı rahat bırakın. Ülkeyi şaha kaldırma zamanı erken davranın zaman şirket satın alma zamanı. Genede tek ümitli olduğum holdink zorlu gurubu dur, millet için tek gayretli holdink zorlu holdink, haydi ABD li yeni şirketler katmaya.
 • 1 Yıl Önce

Yaşananları unutma

Mit Tır’ları olayında devletin mensuplarının asker elbisesi giymiş fetö teröristlerince derst edilmesi görüntülerini izleyip de hala fetö örgütüne mazlum muamelesi yapanların iyi niyetli olduklarına şüpheliyim. İbretlik görüntüler: https://m.youtube.com/watch?v=4EcXyZmqKE8
 • 1 Yıl Önce

Osmanlı devleti aşıgı

Osmanlı devletini osmalı yapan neydi biliyor musunuz .Osmanlı kanunu nizami yasağı koyardı dönüp arkasına bakmazdı bile ,çünkü o kadar güzel bir denetleme mekanizması ve bürokrasisi vardiki halk yapmaya korkardı. Ama şimdi kimse sallamiyor bile .çarşıya pazara markete berbere otobuslere bir bakin kimse kuralara uymuyor ,denetleyende yok.sokaga çıkma yasağı olduğu günlerde bile insanlar sokakta cirit atıyor. Maalesef bu konuda sınıfta kalıyoruz ,ben kuralı koydum sorumluluk sizde anlayışı olmamalı kesinlikle .güçlü hükümet ve devlet gereği bunu gerektirir.
 • 1 Yıl Önce

Can

Haci yolsuzluk siralamasinda daha halen 75. siradayiz. Yolsuzluklar ile mücadele ve ihale seffaflik yasalari gecirtmiyorsak tabii ki bir ahlak problemi vardir. Bunun icin ne yeneroglu nun tespitleri gerekiyor ne de onu elestirmeyi. Asil bu konuda hic bir makaleni okuyamadik. Ne hikmetse ümmetin yasadigi bütün islami ülkelerde yolsuzluk diz boyu. iskandinav ülkeler neden daha ahlakli oluyor bu konuda ve onlar vergileri haram yemiyorlar hizmet ederken? Bu düsündürücü ve esef verici.
 • 1 Yıl Önce

Ayşe

Basegmez adlı yorumcuya aynen katılıyorum
 • 1 Yıl Önce

Ömer

Ali Abi yazdıklarına sonuna kadar katılıyorum . Süresiz nafaka konusunda da bir yazı yazarsanız sevinirim
 • 1 Yıl Önce

Yorumcu dik kafa, yatık kafa olsa yazmazdım

önceleri hak verdigi kisiye inanmayıp, sanatsal filim adı üstünde özenle çevrilen boşuna masraf yapmamıs beyin yıkamıs. Adı üstünde dönersen ıslık çal. Bizde birinin köpegi kayıp olsa bulmak için ıslık çalar biri bana, hey yada adımı söylemeden ıslık çalsa, çal bella sanırım ve darılırlm, çünkü beni seviyesız düsünmesini istemem.
 • 1 Yıl Önce

Dert inaç ile.!

Yıllar önce Menderes di..! Sonra Erbakan, Yazıcıoğlu..! Şimdi Erdoğan..! Erdoğan bir fani..! Yarın bütün ömrü CHP zihniyeti ile mücadele ile geçen..?.? A. Davutoğlu gelse... CHP nin temsil ettiği sabetaycı jakoben jön salaklar ve ittihat gafiller cemiyeti nin artıkları bu bağnaz laikçi yobazlar.... A. Davutoğlu na saldıracak...
 • 1 Yıl Önce

Başeğmez

Sayın saygıdeğer Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan, adamdan bile sayılmayacak bu ve bunun gibi onlarcasını ne yazık ki MV koltuğuna oturtarak yanlış yaptı. Bunlar onore edilmekten, ahlaktan, Müslümanlıktan,hizmet etmekten anlamayan öngörüsü olmayan basiretsiz kişilerdi ve sonuçları da ayan beyan ortada. Ekrem İmamoğlu mensubu olduğu ideolojinin gereğini yapıyor ona birşey dediğimiz yok. Türkiye Cumhuriyetinin müslüman fertleri olarak bizlere düşen çok önemli görevler var. Çocuklarımızı öncelikle İslami öğretilerle yetiştirmeliyiz. Müslüman kimliğinden ödün vermeden çağın gerektirdiği bilimsel ve teknolojik tüm yenilikleri alması gerektiğini aşılamalıyız.
 • 1 Yıl Önce

Degermi hepsi bu

Sekiz kabir, sıralamıs, zengin fakir güzel çirkin kirada sarayda hatice, netice kabir. Az yaşa çok yaşa hayat gitmesede, hoşa ölüm bir gün gelir başa yaşarsan güzel yaşa.
 • 1 Yıl Önce

Mertürk

Eşcinsel dernekler ilk 2005 yılında ak parti zamanında kuruldu. Eşcinsel hakları 2011 yılında ak parti zamanında İstanbul sözleşmesi ve 6284 yasasıyla da hem eşcinsellik hak olarak görülürken hem de bu yasalar ile aile ve toplum hayatı dinamitlendi..
 • 1 Yıl Önce

Kobal

Bu tiplere verilen bir görev var. Adam o görevini icra ediyor. Ne kızıyorsunuz ki? Askeriyede hanımlarına hizmet adına mayo giydiren,rakı leblebi içenleri görmedik mi? FETÖ nün iç çamaşırını koklayıp öpen kişiler maalesef bunun etkisinden kurtulamıyor.
 • 1 Yıl Önce

Okur

Ahlaki üstünlük geniş bir kavram. Bunun içinde yolsuzluk, hırsızlık, adam kayırmacılık, haksızlık, adaletsizlik, liyakatsizlik ve daha bir sürü kavramı katabiliriz. Başına baş örtüsü takınca her şey güllük gülistan lik mı olacak sandınız. Akp den kim ayrılsa hain,isbilikci. Maşallah hemen yafta hazır. Acaba diye bir sorgu da yapma gereği bile yok. Bunca yolsuzluk, hırsızlık haberleri sizi hiç ilgilendirmiyor.
 • 1 Yıl Önce

Şuayip oğuz

Muhalefet hükümetin başarısını kavrayamadıkları için hayal aleminde bocalayip duruyorlar. Yalan ve iftirayi siyaset zannediyorlar.
 • 1 Yıl Önce

Dik kafa

Sn hocam eskiden bende size çok hak veriyordum lakin geçenlerde dönersen ıslık Çal ...çok güzel bir sanatsal film seyrettim fikrim değişti..
 • 1 Yıl Önce

Oğuzhan

Demekki milletvekili belirlemesinde bir problem var hiç tanımadığımız toplumda karşılığı olmayan kişiler millet vekili olarak seçtiriliyor bizlere yani aslında biz seçmiyoruz
 • 1 Yıl Önce

Halil

Sizin gördüğünüzü ak-parti niçin görmemiş? Bu adamı millete seçtirmiş? Herşeyi sayın cumhurbaşkanımızdan bekleyecekleri yerde onun derdinin çeyreği kadar dertleri olsaydı o adam milletvekili seçilmezdi.. bıktık bizden olmadığı halde sırtımıza basarak yükselen dünyasını kazanan insanlardan.. açın gözünüzüde ideolojinize sahip olmayan adamları aranıza almayın..
 • 1 Yıl Önce

Suluman

Zinayı serbest bırakırsan ipneye sözleşmeyle hak verirsen olacağı bu
 • 1 Yıl Önce

Ahmet

Sn.Ali bey; sizin tarafınızdayım.Ancak şu İstanbul sözleşmesinin iptali için devamlı yazın.Yazdırın.Bataklık kurusun.
 • 1 Yıl Önce

alaaddin

Helal olsun size sayın Karahasanoğlu,keşke bu mahalledeki herkes sizin kadar cesur olabilse.HELAL OLSUN.
 • 1 Yıl Önce

Dürüstlük bu mu Ahlak bu mu

Seçmen Ak P’ye oy verdi. Şahsa değil. 2018’de başladın aleyhte konuşmaya. Parti disiplini diye bir hüküm var. Medyaya konuşamazsın. İçerde konuşursun. Sen ne yaptın?
 • 1 Yıl Önce

Mustafa

Ramazan Hoca haberini ilk Akit'ten duydum. Teşekkürler AKİT. RAMAZAN HOCA YALNIZ DEĞİLDİR.
 • 1 Yıl Önce

Ramazan Kutlu’ya

Ramazan çok komiksin. Nedense senin Ak P karşıtı olduğun çok bariz
 • 1 Yıl Önce

Şakirtlerin Babacan’a

muhabbetlerini bilen bilir. Yeni değildir. Hem herkes herkesi sevebilir. Farklı bir mecraya çekilmemelidir.
 • 1 Yıl Önce

ünal kayacık

Tesbitiniz çok güzel ve yerinde sizi tebrik ediyorum.
 • 1 Yıl Önce

Sen oylarıyla vekil olduğun partiyi

terketmen etik mi ki bizlere ahlak dersi vermeye kalkıyorsun Yeneroğlu.
 • 1 Yıl Önce

Yeneroğlu parti içinde kalsaydın

hukuksuzluklarla mücadele ve sonuç alma imkanın vardı. Ama sen onu yapmadın çok başka bir tercih yaptın. Üstelik bir de bize ahlak dersi vererek. Millet seni tasvip etmez.
 • 1 Yıl Önce

Ahmet

Ak parti sadece İstanbul değil, ankarayı antalyayı adanayı mersini de kaybetti, sebep adayların değil ak partinin uygulamaları..
 • 1 Yıl Önce

Adsız

Bu ahlaksız derneği kurduran hangi parti ise kimler toplumdan sakladı ise bu dünyada ve öbür dünyada huzura kavuşmasın
 • 1 Yıl Önce

Sn Ramazan Kutlu İBBB ne derse

tersini düşün konu çözülür. Default.
 • 1 Yıl Önce

Sn Yeneroğlu

Senin Ak P vekili olduğun halde övgüler dizdiğin Mansur Yavaş eli kanlı PKK’ye “Kürt ulusal savaşçısı” diyen HDP’nin oylarıyla oraya oturdu. Senin için bu olağan mı?
 • 1 Yıl Önce

Kendine oy vermiş seçmene

Saygısı olmayan “hukuk” dese “ahlak” dese ne yazar.
 • 1 Yıl Önce

Vekillikten istifa etseydin

belki bir derece makul olabilirdi. Ama gidip oraya katılman sana olan güvenimizi yok etti.
 • 1 Yıl Önce

Yeneroğlu bir büyük hata daha yaptın

İkinci kez vekil olduktan 1 yıl sonra Ak P içinde iken kendi partini eleştirmeye başladın. Parti içinde kalınarak parti eleştirilebilir mi? Bekledin. Sonra gittin Ak P’yi hedef alan bunu da kamuoyunun iyi bildiği Babacan’a yazıldın. Garip çok garip
 • 1 Yıl Önce

AK PARTİ İÇİNDE FETÖ SAVUNUCUSU MUSTAFA YENEROĞLU’NA TEPKİLER ÇIĞ GİBİ BÜYÜYOR! 30.09.2019

Tam bir CHP ağzıyla kendi partisini ve hükümetini eleştiren bir parti yetkilisi ilginç bir durum oluşturuyor” ifadelerini kullanan Metiner, “Eleştirilerine cevap vermeden önce şu hususun altını çizme gereği duyuyorum: Yeneroğlu’nu tekrar milletvekili listesine kim aldırdı? Ve MKYK üyeliğiyle kim taltif etti” diye sordu.
 • 1 Yıl Önce

haa

çünkü, dağıtılan 500 milyar TL, millete verilmediyse, mutlaka mutlaka darbecilere gitti. haaala gidiyor.
 • 1 Yıl Önce

Yeniakit 2019-09-28 21:17:40

AK Parti İstanbul Milletvekili Mustafa Yeneroğlu, FETÖ’cülerin kurduğu T24 sitesinden Şirin Payzın’a konuştu. Yeneroğlu, FETÖ ile mücadelede hukukun dışına çıkıldığını iddia ederek, Gezi finansörlüğü suçlamasıyla tutuklu bulunan Osman Kavala’nın haksızlığa uğradığını öne sürdü. Yeneroğlu’nun açıklamaları AK Parti tabanında tepkilere neden oldu.
 • 1 Yıl Önce

haa

500 milyar TL destek veya kredi alan KİŞİLER MUHTEMEL DARBECİLER. polisin içinde çift maaşlı sağlıkçı çift maaşlı sağlık hudut sahil müdürleri sedef tersanesi emtia vurguncuları muhtarların %40ı. kaymakamların %70i turkuvazmedya %40ı ihlas ajans ihlas vakfı darbeci. silahsız darbe. kılçıksız
 • 1 Yıl Önce

haa

İstanbul tarikat hdp pkk chp ip ortaklığı ile kaybedildi. sülümancı nurcu yuşacı saadetci AYNI FETO GİBİ, BEDDUA SEANSLARI DÜZENLEDİ.
 • 1 Yıl Önce

ömer

..28 subat magdurlarindan başla nafaka mağduru vs...
 • 1 Yıl Önce

naci güleçyüz

dava adamı partisine fikrini,inancını söyler karar alındıktan sonra fikrinin zıttı dahi olsa allaha dua eder ve davası için destek verir netice yanlış dahi gerçekleşse simdi siyanürle altın ayrışması zamanı
 • 1 Yıl Önce

Ey Fetö

Görüyorsunuz Karahasanoğlu’ndan kurtuluş yok.
 • 1 Yıl Önce

Ramazan Kutlu

Ali Bey şu haber doğru mu? Böyle bir şey nasıl olur? İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB), AKP ile MHP’nin sosyal yardım için vatandaşın beyanının yeterli görülmesi yönündeki talebi reddetmesi nedeniyle yeni yardım talebi alamadığını bildirdi.
 • 1 Yıl Önce

İstifa edene kadar ahlaktan bahseden

hiçbir özeleştirisi yok üstelik ikinci kez vekil olmayı istemiş. Yıllarca ahlak dememiş. Daha dün seçim konuşmalarında partisine övgüler yağdırmış. Bir anda ahlaktan bahsetmiş ve Babacan’a gitmiş. Hayatın olağan akışına aykırı bir gariplik bu.
 • 1 Yıl Önce

Netice nedir?

İnsan bir fiili genellikle iki sebepten yapar. Ya emirden yada neticesinden. Namazı Allah emrettiği için kılar, neticesinde rızasını umar. Sayın yazarımız yazısını bir yerden emir alarak yazmaz. Bunu fikir hürriyeti kabul etmez ki bu bahsimizden hariçtir. Peki niçin yazmıştır? Neticelerine bakarak bulmaya çalışabiliriz. muhatap alınan o şahıs nasıl bir duygu ve davranış içine girdi veya insanlar üzerinde nasıl bir tesir oluşurdu. İkincisini anlamamız için en kısa olan yorumlara bakabiliriz. ama bütün yorumlar yayınlanmadığı için biraz eksik değerlendirebiliriz. genellikle ya takdir ediliyor veya tekdir ediliyor. Ya övülüyor yada yeriliyor. Yani iki grubun atışması tartışması şekline görünüyor. Evet netice olarak bunun islamiyete veya islami veya siyasi hizmet yapanlara faydası nedir acaba?... böyle okuşan bir toplumun veya bir grubun yönelimleri değerlendirmeleri nasıl olur acaba? Her neyse siz değerlendirin artık..
 • 1 Yıl Önce

Ahlaki üstünlük

“Ahlaki üstünlüğü kaybetmek” ifadesini özenle seçmiş. Geride kalanlara örtülü bir gönderme var.
 • 1 Yıl Önce

Nadir

Yazıklar olsun bayburtlu muhafazakar kardeşlerimize bunu tükürükle bogmayıp piyasada adam diye dolaştırdıklarına
 • 1 Yıl Önce

Karahasanoğlu sen kimsenin yazamadıklarını

yazan cesur bir kalemsin. Bu vekili yazman içimizdeki öfkeyi bir nebze teskin etti.
 • 1 Yıl Önce

İşaret fişeğini kimin attığını

okurlar gayet iyi biliyorlar. Başka bir ihtimal var mı?
 • 1 Yıl Önce

Amerika semalarında

biranda şimşekler çakmıştı. Bu sırada bir vekil parti değiştiriyordu. Bu vekil kimdir? Bilen 500 milyonu alır.
 • 1 Yıl Önce

Bence iyi olmuş çünkü gider gitmez

“Ahlaki üstünlüğü” tekrar kazandık.
 • 1 Yıl Önce

Ne yani biryerden işaret

aldım diyerek mi istifa edecekti. Elbette ahlakdan erdem diyecekti.
 • 1 Yıl Önce

İşaret fişeği

“Biyerlerden” derken kastettiğiniz adresi herkes biliyor. Mesele anlaşılmıştır.
 • 1 Yıl Önce

Cemal

Istanbul sozlesmesi ve 6284 kanunu ile zinanin suc kapsamindan cikarilmasi kanunlarinin bas mimari AKP ve MHP dir. Bunlarin sonucunda hem AKP ve hem CHP nin icinde escinselleri savunanlar var. Samimi olmaya davet ediyoruz. Sirf yamakla olmuyor bu isler. Milletin bunlara artik karni tok.
 • 1 Yıl Önce

....

Sayın Ali bey bu adama fazla yuklendin niye diye bilirsin.Bana göre akparti bu konuda suçludur.Cunku aday tesbitinde yanlış yapıldı nasıl olur böyle adamlar iki sefer millet vekili aynı bölgeden seçiliyor aday tesbitinde çok dikkat etmek gerekiyor inan akpartide oyle yaramiyan adamlar vardır çoban olamaz bugün akpartide yetkilidir.Ben bir vatandaş olarak diyorum millet seçilen partisinden istifa ettiğinde vekilliği düşsün bir kanun çıkarılsın.Meclis oyuncak yeri değil bir millet vekili bir partiden seçilecek sonra partiden istifa edecek istifa edeceginde millete danisiyormu bu parti bana tersit istifa edeceğim millete soruyormu hayır.Belki istifa etmek için yüklü para düşmanından aldı.Ben nerde bileceğim ne yaptığını kısaca partisinde istifa eden millet vekilliği düşsün diye bir çıkarın çare budur fazla uzatmak gerekmez
 • 1 Yıl Önce

Bu yazıyı okuyan fetö trolleri

ahlakla ilgili suçlamalar döşenecekler. KPSS’de kopya çeken bu ahlaksızlardan ahlak dersi dinleyeceğiz. Midelerimiz bulanacak.
 • 1 Yıl Önce

İstanbul söz, leş mesi

bazan bir baka olur diyelim cinayet. gizlemek için denize atsalar deniz ne yapıyor. Kabul etmiyor. iste akp hükümetinde, böyle bir sözleşmeyi yetkili kurum bu cinayeti işlemis, deniz misali akp atmış. Akp kabul etmiyor. bu sefer bunu sebeb olanları dışarı atmıstır. akp de kıymet kazanan, akp dışında batmıstır bu olay denizde kirletmistir.
 • 1 Yıl Önce

Kendini milletvekili yapan Ak oyları hiçe sayan

“ahlaki üstünlük” den bahsedebilir mi?
 • 1 Yıl Önce

Ali Bey bu hadise gösteriyor ki

o kadar ince eleyip sık dokumaya rağmen milletvekili seçilip Meclis’e girebiliyorlar
 • 1 Yıl Önce

Süleyman Sırrı Dinçer

Kalemine sağlık Ali İhsan bey Kardeşim.Deşifre et bu riyakar mahlukları.Ben de Bayburt'luyum bu rezil Adamdan tiksiniyorum.Herkesin Ramazan Bayramı mübarek olsun.sağlıklı günler dilerim.
 • 1 Yıl Önce

Bu yazı karanlık bir

hikayeyi aydınlatmaktadır. Ey Yeneroğlu! Bizim oylarımızla vekil oldun. Sen bizi hiçe saydın. Bu yaptığın “ahlaki üstünlük” mü yoksa ...
 • 1 Yıl Önce

Ramazan Bayramı Mubarek Olsun

Şeker, deyil şükür Bayramı. Derdimize derman olacal ilacı Allahın rızasında bulduk bize ramazan ayı bagışlayan oruç tutmaya layık gören bize güç veren tevbe kapılarını sonuna kadar açan dualarımıza icabet eden üzerimize rahmet yagdıran Rabbimize, şükürler olsun. Ramazan Bayramı Mubarek Olsun.
 • 1 Yıl Önce

Emine

Olmayan bir şey kaybedilmez...
 • 1 Yıl Önce

Mehmet tr

Ali İhsan Bey, biraz önce Ahmet Davutoğlu ile yaptığınız akit TV deki konuşmanızı gördüm. Yeneroğlunu hiç tanımam bile ama oradaki halinizi görünce inanın ben bu ahlak kelimesinin üzerinden yazilar yazmanizi gerçekten çok yadırgadım. Benim eşim 28 Şubat mağduru, 10 yıl okula gidemedi, küçük bir kızım varken 30 km uzaktaki okula gidip gelerek 10 yıl sonra fakülteyi bitirdi ve öğretmen oldu. Eşim Bimere, Cimere durumunu anlatan yazılar yazdiginda onu işçi bulma kurumuna yönlendirdiler. Siz neyin kafasını yaşıyorsunuz. Eğer partide tanıdığınız yoksa, torpiliniz yoksa 28 Şubat mağduru filan olmanız hiç önemli değil. Ama partiden torpiliniz varsa dinle hiçbir alakanız yoksa bile kpss siz bile bir yerlere rahatlıkla giriyorsunuz. Birçok örneğini verebilirim size şahit olduğum. O nedenle lütfen müslümanlar (eşim gibi, annem babam gibi saf müslümanların yüzde 10 u hariç )bana ahlaktan bahsetmesin.
 • 1 Yıl Önce

Mustafa

Öncelikle yaradanımız sapkın olan kullarına hidayet nasip etsin Ancak şunu yeneroğlu’ndan bağımsız olarak söyleyeyim Mevcut hali nasıl hiçbir şey yokmuş gibi hergün savunmanız bile olayı gösteriyor Özünde iyi bir mü’min olduğunuzu düşünüyorum..
 • 1 Yıl Önce

Muammer yıldırım

Her toplulukta idealleri uğruna yaşayanlar birde menfaatleri ön planda olanlar var.Bizde çok sayıda Hem çıkarcı hemde Hain var.
 • 1 Yıl Önce

Mehmet

Nerede kendini cennetlik gören , kendinin dışında herkesi cehenneme yollayan zavallı günahkar tipleri görsem hep onlar adına sevinirim. Allah zamanı gelince sizin gibilere kimin hakim olduğunu gösterecek. Lanet olsun bu dünyada menfaati için ahlaktan vazgeçenlere.
 • 1 Yıl Önce

aziz

bu topraklarda devlet operasyonlari bitmez. ama yerli-milli-ilkeli, ama yersiz-gayrimilli-ilkesiz:)
 • 1 Yıl Önce

Nusret

Eşcinsel sapkınlıkları da dayatan İstanbul sõzleşmesini de İmamoğlu mu yapmıştı ?
 • 1 Yıl Önce

AHMET duman

kardeş istanbul sözleşmesini chp getirmedi meclise. lgbtklmndıs'ler chp döneminde gösteri vs. ile palazlanmadı...
 • 1 Yıl Önce

Hasan

Vallahi pekte yalan söylememiş.Topbaş’ın damadı fetöşçü heryer masaj salonu,sende bize ahlaktan bahsediyorsun.Ayrılanları bir tarafa bırak halk nezdinde itibarları yerle bir Arınç YİK üyesi Faruk Çelik Ziraat bankası yönetiminde.Biz sadece REİS için oy veriyoruz ondan sonra ne olacak
 • 1 Yıl Önce

Mustafa MANKALOĞLU

İLGİNÇ.YAZI SAYFAYA GELİRGELMEZ HİÇBİR YORUM OLMADAN 270 BEĞENİ VAR...
 • 1 Yıl Önce

Kenan1461

..onlar kötü seni savundugun iyi niye sen savundun diye!!! Deki şeriat gelsin amenna laiklik kalksın ..escinselligide savunmanın Allah belasını versin zerre kadar da olsa haksızlık yapaninda...
 • 1 Yıl Önce

Ahmet

Burda i.nelik güzellemesi yapacak değiliz.İnancım elvermez..
 • 1 Yıl Önce

abdulmuttalib el Arabi

bir partiye bu kadar angaje olmaniz bana pek dogru gelmiyor sn. Yazar... O partiyi herkes biliyor.. milletimizin o kadar cok problemi derdi var ki, siz de eminim biliyorsunuz..
 • 1 Yıl Önce

Birebir

Halen CHP desin..
 • 1 Yıl Önce

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23