• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Zor zamanlar, kolay yargılar

5 Yorum
Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Selahattin DURMAZ

Sayın yazar bey çok güzel cümlelerle çok güzel bir yazı yazmışsınız,Tebrik etmek az gelir.Yalnız önemli olan lafla değil hal ile olandır diye biliyorum ben.Her neyse bir de hastaneler bedava ücret diye bir cümleniz var. İnanın ALLAH eksikliğini vermesin ama muhtaç da etmesin. Ben ne zaman hastahaneneye gittiysem Muayene esnsaında ücret almadılar ama ilaç alırken muayene parası/hasta katılım payı gibi bir miktar ücret alıyorlar bunlar neyin nesi Allah bu günümüzü aratmasın ama başımızıdaki virüs belası da hiç kise kusura bakmasın elimizle yaptıklarımızın cezası neticesi olabilir mi diye düşünsün
 • 2 Yıl Önce

düşünce

sayın yazarım şimdiki insanlarda hayvani düşünceler ve yaşam tarzı sürdürdükleri için doyumsuz mumnuniyetsiz kula teşekkür Allah'a şükür yok Elin tavuğu ahmaklara kaz görünürmüş boşa dememişler insan oğlunun gözünü sadece toprak doyurur bazı insanlar fitratları gereği nankör aslaktır devletimizin hizmetleri güzel ama anlamak takdir etmek için insan olmak gerekiyor
 • 2 Yıl Önce

DRAKULA

ATEİST SİTELERDE HERGÜN ALLAHA PEYGAMBERE KÜFREDİLİYOR.MÜSLÜMANLARIN YAŞAMAMASI GEREKTİĞİNDEN BAHSEDİLİYOR. CİMERE ŞİKAYET EDİYORSUN NAFİLE .. DEVLET BUNA NEDEN SESSİZ. VATANDAŞIN BİRBİRİNİ PARÇALAMASINI MI BEKLİYOR.
 • 2 Yıl Önce

Ferit

Tavsiyeleriniz güzel. 500 yıl önce belki uygulanma şansı vardı ama günümüz dünyasında bunların uygulanma şansı yok. Sosyal bilimlerin, sosyoloji, psikoloji ve siyaset biliminin verileriyle hareket etmek lazım. İlim müminin yitik malıdır. İlim doğulu da değildir batılı da değildir. (Lâ şarqıyyetin velâ garbiyyetin.) Elin almanı, ingilizi halkını algı manipülatörlerinden korumak için neler yapıyor, bakmak lazım. İnsanlar fikirlerini söylemezse daha iyiye, daha doğruya nasıl ulaşılacak. Neyin iyi olduğu söylenek ve herkes bunu kabul edecekse, bu insan fıtratına uygun değildir. Uygulanma şansı yoktur. 5 bin yıllık yazılı tarih bunun binlerce deliliyle dolu. Bol miktarda, devlet teşvikli maske üretimi yapılıp ezcanelerde, marketlerde vb. 1-2 tl'ye satışa sunulsaydı devlet daha az masrafa girmiş olmaz mıydı?
 • 2 Yıl Önce

Sayın Ayhan Demir

Son zamanlarda çok eksikliğini hissettiğimiz bir konu anlayış. Bunu vurguladığınız için teşekkürler size. İlk kez sizi okuyorum. Bu gazete sizin gibilerin sayısı artmalı.
 • 2 Yıl Önce
x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23