• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

İsyanı çıkartan, algıyı yapan onlar, cezayı yiyen biz!

54 Yorum
Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Sibel Sözüak

Sn.Ali Karahasanoğlu sağlıkta azıcık anlayan insanlara ihtiyacınız varmış ya, sizin gazetecilikten azıcık dahi anladığınızı düşünmüyorum.Siz bu insanlar gibi profosyonel olabilseydiniz doktor olurdunuz yada bu yazınız daha farklı olurdu.Siz halkın içinde virüs bizim buralara gelmez diyr yorum yapan cahil halktan farklı değilsiniz. Bu işi bırakın siz dışarıda halkla gezmeye devam edin.
 • 2 Yıl Önce

Ağlayan Adam

3 gün ilan kesilmiş zır zır ağlamalar, devlet her gazeteye ne kadar ilan ödemesi yapmış görmek istiyorum.
 • 2 Yıl Önce

Sadık karabacak

Bundan daha yalın nasıl anlatılır bilinmez,bahsettiğiniz kararı verenler ve bizim mahallenin ileri gelenleri,kendini muhalif olarak konumlandıranlara yaranarak daha fazla meşruiyet kazanacaklarını zannediyorlar,ama büyük saflık yapıyorlar,yaranmaya çalıştıkları kesim gücü ellerine geçirdiklerinde, ilk fırsatta 28 şubatı hortlatırlar.çunkü onlar ne hak bilir ne hukuk nede insaf.
 • 2 Yıl Önce

İbrahim ak

Tek adam diyen kesim kim cehape niye diyor çünkü kendilerinde adam yok tek adam reisi görüyorlar
 • 2 Yıl Önce

Polata

Polat isimli yorumcuya..paşam illere yapılan yatırımlara ve yatırımların yapıldığı arazilere bir bak hastahane kuruluyor yani başında o ilin il başkanı belediye başkanı vd vekilin büyük arazileri var .Aksaray vekilinin eşi bir kömürcü dükkanı iletirdi.sindi git bir baki hanımefendi ve etrafına. Hırsızlığı yolsuzluğu çok merak ediyorsan akp li belediyeler döneminde aynı bölgede yan yana biri 3 diğeri 5 bir diğeri 6 katlı spartmanlar var bu farkın sebebi ne biliyormusun bu farkın rantını kim nasıl yiyor biliyormusun bana isim işin verdirme..hangi mahkeme hangi adlı teşkilat bu hırsız serefsizler yargılayabilir.nasil yargılansın ki bu adalet teşkilatı görevlilerinin bir kısmı eski akp militanı bir kısmı da yerinden yurdundan korkuyor ama şunu unutma KUFUR DEVAM ETSEDE ZULUM DEVAM ETMEZ EMIN OL ETMEZ SIZLERIDE HESABS CEKECEK BIR MOLLA KASIM GELIR
 • 2 Yıl Önce

I.genc

Divanesi ikimiz kaldık ALLAH YOLUNUN ustat
 • 2 Yıl Önce

polat

Arkadaşlar herşey tabiki güllük gülistanlık degil.fakat yandık bittik aç.kaldık olayıda yok.mahallelerin.şu an en büyük sorunu araba park etmeye yer olmaması.Eleştiri iyidir fakat gerçekki olursa..Rüşvet yolsuzluk yapan varsa kim olursa olsun cezasını bulur.20 sene öncesinin gündemiyle bugünü konuşmayın.
 • 2 Yıl Önce

Mesut

Türkiye her yönden garabetlikle dolu maalesef.
 • 2 Yıl Önce

S. Goktepe

Ali Karahasanoğlu: Bayim... Vee Yeni Akıt ilgilileri... Yunanistan sınır boyunda ve gümrük kapılarında birkaç gün öncesine dek kıyamet kopuyordu. Sahi onbinlerce Suriyeli göçmen buharlasti mı?
 • 2 Yıl Önce

halim Selim

Sayın Polat. Sen bizi güldürdün, Allah da seni güldürsün.
 • 2 Yıl Önce

Haluk

Değerli hocam ve yorumcu arkadaşlar din kardeslerimiz bence bir çağrı yapalım akit TV den ülke adına birlik olma adına sala verilsin tüm ülkede bu hafife alınmayacak bir durum şeytanın tüm insanlığı duasiz yakaladığı bir çıkmaz aymaz durum neslimiz ademoğlu tüm insanlık tehlikede
 • 2 Yıl Önce

polat

önce şu fetö ve bay kemal agzıyla yorumda bulunan hırsızlık ve yolsukluk iftirasında bulunan zekilere sesleneyim.yanlış iş yapan heleki yolsuzluk ve hırsızlık yapan akpartinin önünden bile geçemez.cezasız kalmaz .Somut örnek verin akpartili şu..kişi yolsuzluk yapıyor deyin gerçekse görün ne.oluyor.örnek yalova belediyesinde yapılan hırsızlıgı görmeyip akpartiye iftira atmayın şu akpartili belediyede rüşvet var diyin gerçekse bakun anında nasıl işlem yapılıyor.
 • 2 Yıl Önce

Bugunki mavrur kustah yorumculari okuyunca

Mideme krap giriyor madem bunlar fetocu burda ne ariyor.
 • 2 Yıl Önce

Orhan İNAN

ANLATTIĞINIZ KONU YILLARDIR BENİM KAFAMI MEŞGUL EDER DURUR. İNANIN CUMHURBAŞKANINA VE AK PARTİYE SALDIRIYA UĞRADIKLARI ZAMAN DİLİMİNDE SAHİP ÇIKMAYA ÇALIŞIN, HEMEN HADDİNİZİ BİLDİRİRLER. BUNU DA ÇOK RAHAT YAPMAKTALAR. BAŞIMA GELEN BİR OLAY BANA BUNU YAŞATTI. BİR SARHOŞUN CUMHURBAŞKANLIĞI SEÇİMİ ÖNCESİ ŞİDDET KULLANARAK ERDOĞAN IN BROŞÜRÜNÜ ENGELLEME ÇABASINA MÜDAHALE ETTİĞİM İÇİN 1500 TL PARA CEZASI ALDIM . O ZAMAN BİR ŞEYLERİN YANLI VE YANLIŞ OLDUĞUNU ANLADIM. HALA DA DÜZELEN BİR ŞEY YOK GİBİ. SABIR ÖNEMLİ AMA ÇÖZÜM İÇİN TEDBİR DE GEREKLİ.
 • 2 Yıl Önce

takipçi

ali bey allah razı olsun düşüncelerimizin mikrofonusunuz severek okuyoruz saygılar..
 • 2 Yıl Önce

Ali

Korooooooona yuuuuuuuuuuu
 • 2 Yıl Önce

Kayra

Biz ayakla selam laşsak kıyamet kopar ama imamoğlu selamlaştı hiç bir şey olmadı
 • 2 Yıl Önce

Bülent Pehlivanoğlu

Sevgili Hasan bey size derin saygılarımı ve minnettarlığımı sunuyorum maalesef artık bu konu ve benzer yanlışlıklar çok fazla olmaya başladı Ak Parti ve cumhurbaşkanımızı AKPlilerden kurtarmak ve davamıza Her şeye rağmen sımsıkı sarılmaya devam etmemiz gerekiyor cumhurbaşkanımızın da tüm bu olumsuzluklara artık bir son vererek Çalıştığı kadrolarına danışmanlarını ve çevresinde menfaat sağlayanları görmesi gerekiyor umarım gazete ve dava adamı olarak bu çabalarınız ve çabalarımız karşılık bulur maalesef Ümmet adına yavaş yavaş cumhurbaşkanımızdan da gerekli refleksi göstermediği için şikayet varım Allah bizlerin birliğini dirliğini daim etsin Allaha emanet olun
 • 2 Yıl Önce

temel çeküç

Tuzun koktugu yer yarın allah göstermesin erdogan iktidardan gitse sanki 18 yıl geçmemiş gibi nerede kalmıştık deyip tekrar bütün azgınlıklarıyla işe başlarlar tek yandıgım şey 65 yıllık hayatımda hiç rahat nefes alamadım dün böyleydi bugünde böyle kendimizden sonra geleceklere bunca mücadelemize ragmen güvenilir kadrolar bırakamadık hala pertavsızla devlet kadrolarına almak için chp li arıyoruz belkide şart budur yanılgımızdan dolayı bu milletten özür diliyorum
 • 2 Yıl Önce

Cazim

Hocam sizi elestirecegim burada herkez sert dil kullanıyor delirmiş gibi yahu aşi bulundu denilse bir sevinen okur yok birde daniskali olsun diye dini alet de ediliyor bizi yaradan onu değil yarattığı insanları sevmemizi emretmiş ...ve her durumu her haberi bir ayetle süsleyip sonucu laf sokmaya geliyor ...Allah bize yapmamız gerekenleri buyurmuş hatta bol bol zekat versek ne iyi lakin ülkemizde ibadeti yapan üç beş mezhep lafını öğrenen dalıyor siyasete
 • 2 Yıl Önce

Çetin

Ali Bey . Siz yazmaya , biz okumaya devam edeceğiz. Erdoğan ömrü varsa daha çok hizmetler verececek. Ama bu azgın azınlığın diktatör yakıştırması bitmeyecek. Şükürler olsun ki mahşer var hesap var ölüm var. Her şey ortaya çıkacak.
 • 2 Yıl Önce

Halil

Babana dua et sana gazete bırakmış yoksa bu akılla iş bulamazsın 2 koyun emanet edilmez sana
 • 2 Yıl Önce

YORUM

Ali bey selamlar.Siyaset bir bilimdir.Tıp da olduğu gibi.Bijoloji Tarih Coğrafya hepsi bilim mi dır?Evet.O halde o bilimde ihtisas sahibi olanların sözü geçer.Bir tarihçi Tıp hakkında söz sahibi olabilir mi?Bizler hem siyasetçiyiz hem Doktor hem mühendis.....Onun için siyasette ihtisas sahibi olanlar istişare etmeli.Bunu Demokrasi adı verilen ...... ile çözemeyiz.İşte HİLAFET in kaldırılmasının vahim sonuçları.
 • 2 Yıl Önce

Gazi

Ali Bey bizim derdimiz hakkı savunmak ne Erdoğan'ı savunalım ne eylemcileri savunalım. 
 • 2 Yıl Önce

cehepe

Chp kapatilmalidir yoneticilerine siyaset yasagi getirilmelidir,bu güç reisin elinde vardir ve yapmalidir.
 • 2 Yıl Önce

Ali

Ali bey MULAKAATLA düşük puanlilarin atanıp yüksek puanlilarin elenmesini ne zaman ele alacaksın.. Bu zulme haksızlığa Razimisin
 • 2 Yıl Önce

Veli Zaim

Sayın Ali Bey, anlattığınız olayda bir gariplik yok, siz diyorsunuz ki siz hükümet tarafındaydınız gezi olaylarına küfrettiniz ve küfürler nedeniyle ceza aldınız. Siz hükümet tarafında olup hükümetin yönettiği ülkenin yargısından ceza almayı anlamadığınızı ifade ediyorsunuz. Ama sizin hükümet yanlısı olmanız bir tercih ya da lütuf değil ki. 
 • 2 Yıl Önce

ALEXANDER SORLOTH

DEMOKRASILERDE 10 COBANIN OYU 9 PROFESORUN OYUNDAN DAHA DEGERLIDIR.
 • 2 Yıl Önce

SUÇLU ERDOĞANDIR!, ATADIĞI KALİTESİZ, KİFAYETSİZ BAKAN VE BÜROKRATLARDIR....

En başta adam zannedip KARDEŞİM DEDİĞİ Bakan, Başbakan hatta Cumhurbaşkanı yaptığı vefasız, NANKÖR,... A.GÜL, adam zannettiğimiz İslam, Müslüman düşmanı kamalist Chp ye yamanan Ekonomiden sorumlu Başbakan yardimcisi A.ŞENER, Sozune sahip cikmayan guya ERDOĞAN SADIK KALACAKTI Başbakan yapilan A.DAVUTOĞLU bunlarin atadiğı kefil oldugu Vekil ve burokrat yapilanlardan ulkrye ve millete hayr gelir mi? Hic zannetmiyorum. REİSE, ERDOĞAN A SESLENİYORUM SANA SADIK, DAVA ŞUURUNDAKİ KARDEŞLERİ GÖREVLERE GETİRMEZSEN HEM VEBALDEN, HEM DE KÖTÜ AKIBETTEN KURTULAMAZSIN. EMANETİ EHLİNE VERİNİZ. MUŞLUADAM
 • 2 Yıl Önce

Hak

Sana haklısın dersem kul hakkı yemiş olurum.Haksızsın paşam haksızsın. 
 • 2 Yıl Önce

Ustaz

Allah yardımcımız olsun Ali Bey. Yavuz Bahadıroglu nun dediği gibi, yürek insanı yetiştirmeye gayret etmeli, yerli ve milli insan yetiştiren, müfredata gecmeliyiz. Terörü övmek dünyanın her yerinde suçtur. Devletimize ne kadar hain yerleşmiş böyle. Taşlar bağlanmış, kelpler saliverilmis.
 • 2 Yıl Önce

28 şubat zorbaları 15 temmuz katilleri aynı kafa

Eski Türkiye de her köşe başında azgın azınlık laikçi yobazlar vardı..! Adeta heryer kilitliydi dgm ye giren 15-20 yıl ceza yemeden çıkamazdı sağcıların konuşmaya bile hakkı yoktu mezhepçi adalet bakanı Seyfi Oktay ve moğultay avanesi vardı eskiden..! Esad çıların büyükleriydi onlar... Muhafazakar sağcı isen sen yok hükmünde idin..! Gerçek Faşist kendileriydi ama hep sağı suçladılar..
 • 2 Yıl Önce

Ögeday

"bana arkadasinin kim oldugunu söyle senin ne oldugunu söyleyeyim" diyor Abdulmuddalib el Arabi bin Rükneddin ve de ebu Sefaleddin hz.
 • 2 Yıl Önce

Ömer Faruk

Kıyakcılığın sonu ayakcılıktır hacı dayı. Ha sizin şu yüzü makyajdan görülmeyen mehtaba ne oldu.
 • 2 Yıl Önce

Ömer

Şu yargı ne zaman adam olursa ülke de o zaman adam olur. İsyan çıkartan onlar cezayı yiyen isyan çıkartanlara itiraz edenler! Bu nasıl iştir !
 • 2 Yıl Önce

Misafir

Bir gün gündeme dair yazı yazmassın Ali.yolsuzluk,yoksulluk,işsizlik.varsa yoksa yalakalık,onyedi yıldır iktidardasınız sanki muhalefet gibi cıyaklıyorsun.her gün ucuz ucuz yazılar yazıyorsun.milleti ayrıştırıyorsun.günah işliyorsun.
 • 2 Yıl Önce

Emrkl

O dediklerini geziciler yapmadı gezicileri toplum gözünde kötüleyip vatan haini damgasını yapıştırıp halkın onlara samimi yaklaşımının önünü kesmek isteyen çok kötü bir zihniyetin devreye soktuğu plan kendi adamlarından oluşan gruplar yıktı yaktı taş attı bir sürü yalanlarla camide içki içtiler brşiktaşta yarı çıplak 100 kişi türbanlı çocuklu kadına saldırdı hala belgelenemedi yalanıyla gezici gençler düşman gösterildi hala din iman diyen bu zihniyet çok kötü
 • 2 Yıl Önce

Gazi

MİT içerisinde yargı sistemindeki bozuk zümrenin kimlerle bağlantılı olduğunu inceleyecek bir birim kurulsun. Bunlar temizlenmeden adalet beklemek zor. Bu işi mevcut Adalet Bakanı çözemez. Hukukçulara herhangi bir görev veriyorsunuz, Hz. ÖMER'in ölçüsüyle tanıyın, öyle verin.
 • 2 Yıl Önce

Vaki

Acaba bugünkü anayasa mahkemesinde kaç kişi Tayyip, kac kişi Gül tarafından atanmıştır, bilen varsa yazabilir mi? Birde müslümanların en büyük problemi solculara sirinlik göstermesi fakat gerçek kardeşine kötü davranması....
 • 2 Yıl Önce

Mehmet Öztürk

Ak parti ilçe teşkilatları zayıf. En azından Denizli ilçelerinde.
 • 2 Yıl Önce

TR 31

Yorumcu ne güzel özetlemiş durumu. "Mete1 saat önce eklendi. Demek ki hala birileri cumhurbaşkanına yanlış atamalar yaptırmaya devam ediyor. Yanlış yönlendirienler kimler, atanan Halk düşmanı isimleri kimler tavsiye etmiş, kim referans olmuşsa bunların alayı Tayyip düşmanıdır. Hükümet te kim olursa olsun iktidar olan yine sabetayistler. Fetönün yüz katı gizlilikle devleti kontrolünde tutan sabetayistler temizlenmedikçe böyle saçmalıkları ihanetleri görmeye devam ederiz. Kemalist terör örgütü sabetayistlerin görünen yüzü sadece."
 • 2 Yıl Önce

Halil

valla çok kayırıyorlar..
 • 2 Yıl Önce

Mustafa

Chp nin bir sloganı var, araçlarında hala yazıyor. "NAMUSLU İNSANLARDA NAMUSSUZLAR KADAR CESUR OLMDIKÇA O MEMLEKETTE KURTULUŞ YOKTUR" (araştırınca inönü sylemiş çıktı)Bizim sorunumuz cesur ve ne karar vermeyişimizden kaynaklanıyor. Ve en önemlisi "HAK EDENE HAK ETTİĞİ VERİLMEMEKTEDİR. (aracı ters çevirip üzerinde slogan atacaksın zafer işareti yapacak, nerede hak ettiği) Neyse mızmızlanmaya devam şimdilik.
 • 2 Yıl Önce

İhsan y

Vah vah memleketi ne güzel idare ediyorduda millete rahat battı sanırsın geç bunları ali geç bunları herkes herşeyi gördü cumhurun başı olacaksın seni oraya getiren sisteme saldıracaksın öylemi memleket coronoyls zamlarla işsizlikle boğuşuyo alinin derdi ben reisi savundum bana niye ceza veriliyo ohh ne ala memleket sen millete küfür etme yetkisini reisten mi aldın bu savunmak değil reis yalayıcılığını bırak ali azıcık vicdanın varsa bırak
 • 2 Yıl Önce

Mete

Demek ki hala birileri cumhurbaşkanına yanlış atamalar yaptırmaya devam ediyor. Yanlış yönlendirienler kimler, atanan Halk düşmanı isimleri kimler tavsiye etmiş, kim referans olmuşsa bunların alayı Tayyip düşmanıdır. Hükümet te kim olursa olsun iktidar olan yine sabetayistler. Fetönün yüz katı gizlilikle devleti kontrolünde tutan sabetayistler temizlenmedikçe böyle saçmalıkları ihanetleri görmeye devam ederiz. Kemalist terör örgütü sabetayistlerin görünen yüzü sadece.
 • 2 Yıl Önce

Kocayusuf

"Hakimlerin üçte biri Cennet'te, üçte ikisi Cehennem'dedir. Adaletle hüküm verenler Cennet'te; yeterli bilgisi olmadan hüküm verenler, ve kasten adaletsiz hüküm verenler Cehennem'dedir."/Hadis-i Şerif. Bugün insanların, yöneticilerin, ve hakimlerin çoğunda Allah korkusu ve iman kalmamış; "İbadullah/Allah'ın kulları" olmak yerine, "İbad-ı Nefs-i Emmare/Kötülüğü Emr'eden Nefs'in Kulları" ve "İbadü-ş-Şeyatıyn/Şeytanların Kulları" olmuşlar!.. O "Cehennem Yolcuları"ndan adalet mi beklenir!?.
 • 2 Yıl Önce

Şuayip oğuz

Allah adildır adil olanları sever.Hissi davranandan daha zavallı insan varmı, Toplumun islahı hakimler ve bilginlerin islahına bağlıdır.
 • 2 Yıl Önce

Suluman

Millet pirzola gotururken sizi ekmege razı etmişler kısaca
 • 2 Yıl Önce

Cumhur

Evet.Hainler bu işi iyi yapıyor.Asrin başinda beri böyle.Chp nin ingiliz etiketli şefi neden efeleniyor.Adamlar iki tane cumhurbaşkanı(Sülü-gül-bizim apo) devşirdi. Basbakanlar dan(davıd)devşirdiler.İkiden fazla yüzleri var alcakların.Tarihde davıd ve gül(bizim apo)gibi hain ve nankör varmıdır acaba? Lütfen Ali Sandıkcıoğlu beyin bugünkü makalesini okuyun lütfen.
 • 2 Yıl Önce

Bugun koronadan soz etmesekde

Bu korku dunyaya yeter neden hergun insanliga kotuluk dusunenler baskalarini unutup kendi olumsuz bilenller telasini gormek adaletsizler adaketsilik yapmadan insanlara saljdiklari korkuyu Allah onlara tattiriyor .marketleri bosaltanlar mutfagini dolduranlar ne kkadar yasayacak bilmiyyorlar ahireti amelini hatilamayanlar hur ozgur devletler kapilara kilit vurdular Allahin ne yapacagindan haberimiz yok kork Allahdan kormayanddan derler simdi virusten korkuyor fakirlerin ne alacak parasi var sadece Allaha tevekkul etmis kimseden bekllentisi yok adaletsiler.
 • 2 Yıl Önce

Sorun insan sorunu

Adalet demokrasi gec onlari bir insan serli ise ordan aliyor degeri bunca emniyet gucleri varken mafya ne is yapar bir baba evladina soz geciremezken bu kuralsiz insanlarin hizmmeti kime ulkede eronile mucadele ediliyor. Poli arabayii durduruyor ehliyet soruyor yok arrabayi ariyor eroin buluyor bir yabanci kadin.baskasiyla evli istanbul binggol diyarbakir uc sennenelin evli fakat olaylardan kocanin haberiyok yaninda bir de polis yelegi niye.polis olmayi cok istiyormus buna ceza suc verilmezken habersiz olan kocaya suc buluyorlar adaletsilik cogalta bilirsin biri temiz digerine pis deyil dennemez necis herzaman necistir bilselerdi evli bir kadin kacasinna ihanet topluma kotu ornek olmasi yeter gecen eroin patronice kadin tutuklaniyor sonra serbest birakiliyor niye para var garibin nesi var adalet bunun neresinde suc garibanin yetik mali haksizda olsa hakli gosterilen godoslara verilen bu serefsizlere verilen hakdir.
 • 2 Yıl Önce

kıyamet

işte erdoğanın atadığı adamların profili. nasıl nereden buluyor hep kendine ihanet edecekleri de atıyor. arasırada yanlış yapıp imalat hatası olarak dürüst sana mutiğ memlekete faydalı, dürüstleride ata hayırrr olmaz.... bu tamamen onun hatası. atadığı seçtiği adamım dediklerinden hep çifte yiyor, hep kıç atıyorlar ama yine atamalarda profil ve kıriter hala bu. atamalarda ona ihanet etmek baş kıriter. sonrada memlekette rüşvet yolsuzluk hırsızlık namussuzluk başını alsın gitsin sonrada bunu gören millet, burnunu tıkayıp midesi bulansın. 2007 de % 70 veren millet %44 le istanbul u terörisrlere teslim etsin.
 • 2 Yıl Önce

Said Nursi

Eskiden tehlikeler hariçten gelirdi; onun için mukavemet kolaydı. Şimdi tehlike içeriden geliyor. Kurt, gövdenin içine girdi. Şimdi mukavemet güçleşti. Korkarım ki cem'iyetin bünyesi buna dayanamaz, çünki düşmanı sezmez. Can damarını koparan, kanını içen en büyük hasmını dost zanneder. Cem'iyetin basiret gözü böyle körleşirse, iman kal'ası tehlikededir. Said Nursi
 • 2 Yıl Önce

Sümeyye BOZKURT

Reis'imizin rahmetli annesine söven pislikler Kuzey Kore'de aynısını Kim'e bi denesinler. Generalini hatasından dolayı köpeklere parçalattıran Kim bunlara napmaz! Kim, apaçık diktatör. 22 mart Kuzu Bayramı mahsülleri gitsin Kim'e sövsün. Önden beslemeleri ve yetiştirmelerini göndersinler isterlerse. Tabii bunlarda ana-baba mevhumu yok 22 Mart ürünü olduklarından. 22 Mart Kuzu Bayramını bilmeyenler İbrahim Alaeddin GÖVSA'nın Sabatay Sevi kitabından öğrenebilirler.
 • 2 Yıl Önce
x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23