• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Şeytan azapta gerek...

10 Yorum
Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

k.kocak

Alimler (kamili mürsidler)peygamberlerin varisleridir .Nefislerini terbiye ettileri için ..Rabbim insanları terbiye etme görevini onlara vermistir..Kıymetlerini bilmeyi ve istifade etmeyi Rabbim bizlere nasib etsin.
 • 1 Yıl Önce

Rabia

Euzubillahimineşşeydanirracimbismillahirrahmanirrahim müminler ancak kardeştir.hucurat süresi 10.ayet.elhamdulillah.Sayin Erdoğan" Türkiye, uluslararası ölçekli kabullenilişte çok ciddi irtifa kaydediyor. Bu irtifanın yakın ve uzak vadede pek çok Tuba meyvesi vereceği kuşkusuzdur. Her türlü kompleksten arınarak, gelişen olayları kaderin bize sunduğu başarı fırsatları olarak okumalı ve bu şuur ile yolumuza devam etmeliyiz. 
 • 1 Yıl Önce

mevhibe inal

Herkesi, her düşünceyi bir kefeye koyup, topuna hain, fetöcü deyince ....Melek elbisesi giymiş Şeytanlar sanatlarını daha rahat icra edebiliyor!
 • 1 Yıl Önce

Haftanın bulmacası

Kim ki bu?
 • 1 Yıl Önce

mehmet soylu

sövmenin bu kadar artistiğini, kıvamlısını, akışkanını, cuk oturuşunu ne gördüm, ne duydum, ne ettim. usta. 
 • 1 Yıl Önce

mhmt

Fetö için söylediklerinize aynen katılıyorum. Gerçekten şeytanın tam kendisi. Yalnız neden "Apo" idam edilemiyor. Gerçekten fetö zibidisi yakalansa idam edilebilecek mi? Neden acaba? İyi atıp tutuyor ve çok güzel de gaz veriyorsunuz. Bir çok masum ve mağduru soruşturması 3 yıl olmuş soruşturması dahi yapılmamış, bazılarının KYOK, BERAT aldıkları halde ohalkomisyonuyla oyalanmalarına ne diyorsunuz? Neden süründürülüyorlar acaba? Deistler artsın diye mi, değerler artsın diye mi, yoksa güven pekişsin diye mi? Bunu neden size soruyorum. Çünkü gaybı görüyor gibi konuşuyorsunuz ya bilebilirsiniz diye. Ağaç kökü yiyin dedikleriniz içinde erkek varsa üstelik ağaç kökü yedirirken askere alıyor ve ölürse şehitlik mertebesine birdenbire çıkarabiliyoruz. Sanki ilah gibiyiz. Veballere gözü kapalı giriyoruz. Mahşeri görebiliyoruz. Eden bilir diye diye ediyor, alma mazlumun ahını diye diye ah almıyor muyuz acaba? Vatan haini terörist dediklerimiz şehit olmamış ise ölmezde askerliğini tamamlayınca da damgalamaya devam ediyorsunuz. Acaba fetöyü yok mu ediyorsunuz yoksa fetönün oyununa mı geliyorsunuz? Bu konuda da konuşmanız yapılan masum ve mağdura zulmü acaba fetö mü yaptırıyor, bilgi verebilir misiniz? Yoksa görünenler sizin gördüğünüz gibi görünmüyor yanlış anlıyoruz. İşsizliği fetö mü artırıyor? Faizi fuhşu artıran insanlık değerlerimizden kopmayı sağlayanlar fetö ve fetönün yardakcıları mı? Yoksa bahane bulduk karşı çıkanlara susturma yolu mu oldu fetö adı? Canımızı sıkana fetö deyince rahatlamış ve çağ mı atlamış oluyoruz? Milli kumarı o mu kaldırtmıyor? Fabrikaları kapatan sattıran fetö mü acaba? Çünkü siz her şeyi daha iyi biliyorsunuz ya yanlış anlamayın vatandaş olarak çok safım ya bilgi verirseniz aydınlanabilirim. Durmak yok yola devam. Acaba hangi yola ....?
 • 1 Yıl Önce

Tata Tonga

Amerika Türkiye ile hangi sıfatla masaya oturdu ve kimin vekilliğini yapıyor?
 • 1 Yıl Önce

Barış Pınar’ı maskeleri indirdi

Şeytanın şakirtleri! Amerikan bayrağı elinizde Haçlı ordusunun önünde milletinize saldırdınız. Battıkça batıyorsunuz.
 • 1 Yıl Önce

Meczup veya menfi vazifeyle tavzif

Bu şahsın peşine (FG) hizmet ahiret diye veya mehdi veya Hz İsa ya tabi olduğu zannıyla takılanlar bir rüyadan uyanın! Kendi milletine ihanet eden bir dava dava olur mu? Küffar ile bir olup milletinin mahvına çalışmak dava olur mu? Bediüzzaman a kulak ver. Kendine zulmedenlere beddua dahi etmemiş. Tarihçe-i Hayat isimli eseri oku. Peşinden gittiğiniz adam hizmet diyerek başaçtırdı içki içirdi. Hile, yalan kopya ve kumpası yol yaptı. Bu kadar kirli bir hareketin geldiği nokta elbette sukuttur.
 • 1 Yıl Önce

Bütün sonuç

Bu muy du yani
 • 1 Yıl Önce

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23