• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Yeniden Refah Partisi’nden TV yayınlarına sert tepki: Sapkınlık dizilerle meşrulaştırılıyor

Yeniden Refah Partisi İstanbul İl Kadın Kolları Başkanı Kadriye Dayı Fırat, televizyonlarda yayınlanan bazı dizilerin sapkınlığa çanak tutarak ahlaksızlığın meşrulaştırılmasına neden olduğuna dikkat çekti. Yeniakit.com.tr’ye konuşan Kadriye Dayı Fırat, “Sapkınların sözde özgürlükleri güvence altına alınırken, başörtüsü hürriyeti bugüne kadar güvence altına alınamadı.” dedi.

9 Yorum
Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

maho

Oyumuz insaALLAH sana erbakan
 • 3 Yıl Önce

İsmail Çağlayan

Allah cc hu Ümmeti Muhammede kurana sünnete uygun yaşayan liderler nasip eylesin inşaAllah amin ecmain. Rabbim hak yoldan ayırmasın inşaAllah amin ecmain.
 • 3 Yıl Önce

abil durupınar

hakkınız olmayan binaya çökerek millete ahlak dersi vermeyin ahlaksızlar sizde bunu utanmadan haber yapıyorsunuz
 • 3 Yıl Önce

Aliii

Alkışlıyorum sizi kadriye dayı firat hanım sizi bu sozlerinizden dolayı sadece diziler değil gündüz yayınlanan ve hiç bir faydası olmayan sözde kadın programlarida kaldırılmalıdır
 • 3 Yıl Önce

Vatandaş

Çömez hemen orduyu göreve çağır
 • 3 Yıl Önce

A.SARI

Bu değerlendirmelerinizi doğru bulup da susan, dinleyip de 3 sağırı oynayanlar var ya, işte onlar ahireti unutup bu dünyaya meyletmişler. Kim oldukları malum, yine de kısaca yazayım (KADEM, AİLE BAKANI, ADALET BAKANI, RTE). Sanıyorlar mı ki yarına çıkacağımız garanti. Nemalandıkları kadar harcıyabilecekler mi acaba. Daha ne kadar vebal yüklenecekler. Zulüm payidar olmaz, zulümle âbâd olanın âkibeti berbâd olur. De ki: Rabbim adaleti emretti. Her secde ettiğinizde yüzlerinizi O'na çevirin ve dini yalnız Allah'a has kılarak O'na yalvarın. İlkin sizi yarattığı gibi (yine O'na) döneceksiniz (A'râf : 29). Allah cc özellikle idarecilere âdil olmayı buyurdu. Görüyoruz ki Hakkı üstün tutup Hz.Ömer'in adaletini düstur edinebilecek kişi olarak en çok görmek istediğimiz kişi, damat-gelin, oğul-kız demeden makam sahibi yapmakta, adaleti elinin tersiyle itmektedir. İstanbul sözleşmesini uygulatmaları ve zinayı serbest bırakmaları Allah'a en büyük isyandır. Ak Partili Başkanlık ve MHP desteği olduğu günümüzde millet adaletten yoksun haksız cezalar alabiliyorsa, aileler kadının bir beyanıyla (o beyanı niye verdiği de malum) darmadağın olabiliyorsa hangi yüzle siyaset yapıp halktan oy talep edebiliyorlar anlamak mümkün değil. Yeniden Refah Partisi islami prensip ve adaletten ahlak ve maneviyat söylemlerinden taviz vermeden gittiği sürece adım adım hızla yükselecektir.
 • 3 Yıl Önce

Karamanlı

Eskiden show kanal d hürriyet milliyet diye diye, aydın doğana söve söve medyanın milleti bozduğundan basediyordunuz. Sahipleri değişti, programlar aynı. Demekki millet bu programlar istiyormuş, zorla seyrettirmiyorlarmış.
 • 3 Yıl Önce

Kâmil

Sapıklık, 2012 yılında imzalanan İstanbul sözleşmesi ile çoktan meşrulaştırıldı. Hükümetin aile politikalarını, Kadem'i kınıyorum. İnşallah Ali Babacan gibi Fatih Erbakan gibi liderler tüm ümmete umut olur, çare olur.
 • 3 Yıl Önce

ceddim!izindeyiz...

Güzel bir değerlendirme. ''Haydi kadınlar sokağa,iş yerine...,evinde oturup çocuğunu yetiştiren kadın güçsüzdür,pısırıkdır,asalakdır, çocuğunu emanet mal gibi kreşe atıp işe giden kadın güçlüdür, kendi ayaklarının üzerinde durabilir'' mesajı vermeyi bırakmak gerekiyor. Eski aile formatımıza dönmeliyiz.
 • 3 Yıl Önce
x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23