• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Açıkça söyledi: 'İmamoğlu Ayasofya’nın açılmasından dolayı acı çekiyor!'

tv100'de Başak Şengül ile Doğru Yorum programına konuk olan gazeteci Nedim Şener'den İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'na yönelik çok sert sözler ve önemli iddialar geldi. Şener, İmamoğlu'nun Ayasofya Camii'yi ziyaret etmediğini belirtti ve "Çünkü Ayasofya’nın açılmasından dolayı acı çekiyor." ifadesini kullandı.

39 Yorum
Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

BAYBURT SEVDALISI

Ecdadına saygısı olmayana hic güven olur fatih sultan mehmedin türbesine gidrrken ellerini kıçının üzerine koyups aygı göstermiştir
 • 4 Ay Önce

HİZİPSAVAR

rahmetli kadir mısırlıoğlu ne dediyse çıktı süper öngörüsü vardı ben daha çok müslümanım bana oy ver diyecekler dedi. özgür efendi ortaçağ karanlığı dediği islam çemkirmesinden sonra geçen ayet okudu ama lavuk besmelesiz okudu gabi. ekoş madem cumya gideceksin hasbel kader abdest almışsın dır diye düşünüyorum :) git ayasofyada kıl görelemin de kaç okka kıç var. ama siizn işiniz keriz avlama borsada ki keris silkeleme gibi. size adam dedim karşıdaki dedik i ne adammı onlar insan bile değil. :)
 • 4 Ay Önce

okuyun lütfen;

belli olmaz. bakarsınız seçimlerin mana ve ehemmiyetine binaen,bir kaç dindarı kafeslemek için gider. gerçi kızdıracağı ehliküfür,ehlişirk sayısının hesabını da yapar bu cinlik zihniyeti.bay kemal de seçim öncesinde malatyada cuma kılmıştı.75 yıllık ömründe kaç cuma kılmıştır acaba. gerçi onlar yapınca din bezirganlığı,din istismarı olmaz,çünkü tanımlama yapma,yafta yapıştırma tekeli onların elindedir.istanbul şehreminliğini kazandıktan sonra o zaman yunanistan dışişleri bakanı olan bu günkü savunma bakanı nikos dendias ile patrikhanede yılbaşı ayinini beraber izlemiş,onun konstantinopolis büyük şehir belediye başkanı tanımına konstantinopolis değil istanbul itirazını getirmemiş,sükut ikrardan gelir kabili tebessüm eylemişti.akit;onaylar mısın, türk milleti uyanır mısın..
 • 4 Ay Önce

hasel

Tabii acı çeker.ülkeden olmayınca acı ÇEKER.31 Mart günü inşallah yenilgiden şınav ÇEKECEK.
 • 4 Ay Önce

ibb

Türk degiller ki. Soy kütügü lütfen
 • 4 Ay Önce

OMUT

Rabbim bu din düşmanı faşist Sosyalist münafığın, acıları sıkıntıları h3m dünyada hem ahirette de eksik olmaz. İngiliz ve İsrailere uşaklık yapam bu İmamoğlu selaniye temelli gitsin vr geri gelmesin ebeden orada kalsın .
 • 4 Ay Önce

dindar tabela partileri ekoya hizmette yarışıyor.

saadete ilaveten yeniden refah da oy tırtılayıp ona hizmet edecek. böyle müslümanlar sevilmez mi..

Fikret türk

Acın … dönsünde İstanbullu kurtulsun inşaAllah çapsız şahıs
 • 4 Ay Önce

Nur

Aysofyanın açılmasından kimler rahatsız olur
 • 4 Ay Önce

hesap

evet niçin ziyaret etsinki onu ilgilendiren bir mekan değilki
 • 4 Ay Önce

seçim sathı mailine girilince işler değişr ama...

2019 seçimlerinden önce hırkayışerif i ziyaret etmiş,hacı teyzelerin elleri öpmüş,hayır dualarını almıştı ay parçam nur parçam. sözcü rezili de bunu ballandıra ballandıra haberleştirmişti., hiç de o ağızlarından düşürmedikleri din istismarı,dinin siyasete alet edilmesi edepsizliğini demeden.

XXL

Nedim den inciler diyoruz biz.. belli ki yemi bitmiş ..
 • 4 Ay Önce

senin yeterli arpan var mı onu söyle hellenic...

yemlenenler asıl senin yandaşlar,fondaşlar... edepsiz...meseleye ne diyon sen dinsiz... onu söyle. bizans artıkları...zulüm 1453 te başladı diyenler...

Demekki

Demekki Yunan ekremin yasin okuyuşu din ve iman ile ilgisi yokmuş. Seçimlerde içimizdeki yunan, ermeni, sırbların ve yhudilerin yüzlerini açıkca görüyoruz.
 • 4 Ay Önce

ELENİ GÜZEL

Sen patrikhane nin bir piyonusun ,ve bir pu..usun
 • 4 Ay Önce

Abdulvahit

Yarabbi Sevdiklerin Hürmetine İstanbul’u bundan kurtar
 • 4 Ay Önce

resat

gezi hainliğinde duvarlara yazdıkları o 1453 te başlayan zulum kabul ettikleri,acıları müzeyken birderece hafiflemiş olsa gerekki ,şimdi yine ibadete açılışı acılarını ta fetih günlerine götürmüş olmalı,
 • 4 Ay Önce

Asa

Yahu Dam kriptolu Müslüman degil Ne dersiniz.. Seçimden seçime camiye gider
 • 4 Ay Önce

Deli İbo

İmamoğlu nasıl deli olmasın? Adamın ana dili Ruh'la, adam Pontus Rum artığı, Ayasofya'nın müslümanlar tarafından kullanılması adamın kanına dokunuyor. Onun içinden geçen heykelini diktiği Başpiskopos Makarios gibi birinin Ayasofya'da ayin yönetmesi idi. Bu o kadar açıkki. Adam Fatih Sultan Mehmet Han'ın türbesinde hıncını sandukayı tekmeleyerek gösterdi. Biz müslüman ve inananlarada yazıklar olsun ki, hiç bir şekilde tepkimizi de koymadık.
 • 4 Ay Önce

KÖKSAL

Rumların hiç sevmediği ve nefret ettiği eylemdir Ayasofyada ibadet... Allah (c. c) nurunu tamamlayacaktır...
 • 4 Ay Önce

hsn

yunan i kızdırmak istemez çünkü seçilmesine en çok yunan ve rumlar sevinmisti.
 • 4 Ay Önce

bu sefer 2 tane saadet var. hani eko gene iyisin.

evet...bizimkiler kazandı diye sevinç başlıkları atmıştı. bizim beyinsiz saadetli müslümanlar da onlara kazandırdıkları,ak partiye kaybettirdikleri için,büyük sevinçle o çürümüş yüreklerini soğutmuşlardı. şimdi bir de mini erbakanımız var.bir saadet yetmedi.düşmanlar bazı müslümanları çok seviyordur.

osmanli

su ulkedeki kadar vatan haini ve islam dusmani baska bir ulkede yok. hem devlet hem millet bu adamlara canak tutyor. Iamaoglunun postus oldugunu bilmeyen kaldi mi? tabiki Ayasofyaya gitmez. sen onun inadigi din ve mezhepdeki en buyuk mabedi acdin.
 • 4 Ay Önce

muşlu ve şeriatçı

normal şartlarda koşa koşa ayasofyaya gidip cüz okuyup namaz kılıp seçim çalışması yapması gerekiyordu. nasıl bir acısı varsa yalandan bile olsa gitmeye tahammül edemiyor demek ki!
 • 4 Ay Önce

zulüm 1453 te başladı diyen gezi küfrü kafası.

burası ile ilgili kuyruk acısı çok büyük,din bezirganlığı bile yapamayacağı ölçüde.

Mustafa

Niye acı çekiyor göbek bağı kimin elinde nereli oy vereni de var enteresan bir şey
 • 4 Ay Önce

muşlu ve şeriatçı

chp li olup ta namazadan, camiden, osmanlıdan, ezandan, cemaatten rahatsız olmayan var mı? rahatsızlığı onun kendi inancı! lakin görevini yaparken kendi şahsi husumetini nefretini işine yansıtamaz. yansıtırsa tarihine, inancına düşkün olan bu millet İstanbulun atina olmadığı gerçeğini yüzüne tokat gibi çarpar.
 • 4 Ay Önce

şeyh şamil bu

ekrem gibi rumlar kemal k gibi ermeniler özel gibi dönme yahudiler elbette çok ama çok derin acı çekerler.
 • 4 Ay Önce

GENÇTÜRK

Ayasofya camiini ziyaret etmeyen biri TURK olamaz. Hele hele cami olmasindan rahatsız sa gitsin imamoglu olan soyadını Gavuroglu olarak değiştirsin.
 • 4 Ay Önce

volkan akçay

Ayasofya, cami statüsünde yer aldığı için girişi ücretsiz şekilde yapılıyordu. Fakat UNESCO'nun tavsiyesi üzerine 15 Ocak 2024 tarihinden sonra Ayasofya için yeni ziyaretçi yönetim planı uygulamasına geçildi. yani ayasofya gizli kapaklı yeniden müze statüsüne alındı ve giriş ücreti 25 euro oldu. bana inanmayan Ayasofyanın namaz kılınmayan kısımlarına ve ikinci kata çıkmayı deneyebilir :)))) 
 • 4 Ay Önce

paşam 80 küsur yıllık zulümden kurtulduk üzgünmüs

namaz kılınmayan kısımdan para kazanalım paşam.unesco mu dimiş.heberim yohtir. sana inanmayanmış,yahu devlet bunu açıkladı. namaz kılanlar daha rahat kılsın,turist fıstıkların arasında kalmasınlar. sahi sen samimiyetle mi olaya bakıyorsun,yoksa buradan da kıllık çıkarma derdindeki fitneden misin.

Mücahid/Fr

Türk siyaset sahnesinden bir şapşal daha geçti. Böylesi hiç.!!? görülmedi. 31 mart akşamı sahneden inecek inşeAllah. Evet. İstanbul'u bitirdi. Kendini de bitirdi. Seçimden sonra utanmadan tekrar bir tatil yapar mı? sizce?.. neden mi? 5 yıldır, tatilde idi zaten. Chp de yine tiyatro olacak desenize.
 • 4 Ay Önce

ak partinin tv reklamları nerede ?????????????????

sabahtan akşama ekonun ve chp nin tv reklamları yağmur gibi. bizimkiler gene dut yemiş bülbüle döndü. harhalde seçimler geçince reklam yapacaklar.

mehmet soylu

düşman armut toplayacak değil ya? milletin kazandığı mevzileri düşürmek onların boyunlarının borcu. er veya geç Türkler anadoludan sürülerek bizans pontus ermenistan teröristan ve rum devletleri kurmaya programlılar. bu mümkünde, hedeflerinin mümkün olmasında belirleyici olanlar ise onlar değil biz olacağız, eğer aklı inancı gayreti bırakıp hamaset slogan ve düşmanlıkla vakit geçirirsek yarın Türkiye bugün Gazze'nin yaşadığının fazlasını yaşayacak
 • 4 Ay Önce

TATAR RAMAZAN

BİZLERDE 2019 DA BU GÜZELİM İSTANBULA PATATESÇİLER SAYESİNDE SEÇİLDİĞİN İÇİN ÇOK ACI ÇEKİYORUZ,İNŞALLAH 365 GÜN X 5 SENE :1825 GÜN TATİL YAPMIŞTIN ,HERŞEY GÜZEL OLACAK DERKEN BİZ YANLIŞ ANLAMIŞTIK ; ŞİMDİ BİZ SENİ İSTANBUL TAM YOL İLERİ YAPIP TATİLE GÖNDERECEZ BAY KEMALİ GÖNDERDİĞİMİZ GİBİ,YANİ ÇÖPLÜĞE...
 • 4 Ay Önce

go chp go ekodosius.

8 ay önce onun boynuna sarılan şiddetli nene,döndü yinge de onun arada bir saraçhaneye uğradığını itiraf etti, 4.5 sene aklı nerede idi,onu da bir sürü ortağı da başımıza,cumhurbaşkanı yardımcısı olarak sarmaya çalıştılar yıllar yılı..

Hakan

Buna rağmen seçimi kazanabilir. Türkiye böyle bir yer.
 • 4 Ay Önce

islamdan,türklükten nefret eden milyonlar var burada

iç düşman az değil. kuyruk acılı dindardan mezhepçiye bölücüye kapiatalist dinsizden kızıl dinsize kripto yunanüermeni,yahudiye.....koca imparatorluk tasfiye oldu.dışarıda bizden çok kalan var(anadolu irfanı ona yunan,bulgar diyor,halt ediyor),içeride de başkalarından çok kalan var.bu memlekette ermenistan ın eurovision parçasına 2 milyonu aşkın rey çıktı zamanında,sahi parça güzel diye mi.eski ermeni patrik vekili aram ateşyan ın beyanları hala internette mevcuttur sanırım.

Eren

Çok doğru demiş
 • 4 Ay Önce
x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23