• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Türkiye'de ilk kez! Ne altın ne kömür, nadir toprak elementleriyle ilgili Türkiye'den kritik çalışma! Türkiye kararı

Türkiye'den dev adımlar peş peşe gelmeye devam ederken Türkiye Enerji, Nükleer ve Maden Araştırma Kurumu (TENMAK) Nadir Toprak Elementleri Araştırma Enstitüsü Başkanı Belma Soydaş Sözer, son zamanlarda kritik ham maddelerin tedarik zincirindeki öneminin iyice anlaşılmaya başlandığını söyledi.

4 Yorum
Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Osmanli Torunu

Mason. Lions. Rotaryen...Leo...dernekler ismiyle. Boy. Gosteriyorlar. Hepsi Dunya. SIYON. Orgutlerine. Calisiyor.( Bu Vatana kastedenler ) Ali elverdi pasa. Eserleri hainleri tanimak icin. Oku. Okut.. Yazar. Emine. Senlikoglu..Ceza. evi notlarim...ve. Gencligin. Imanini. Sorularla caldilar. Eserlerini. Oku. Okut. ....uyuma..Belcika. Brug dan. Saygilar
 • 1 Yıl Önce

Nuh Yusuf Nuhhan

Ülkemin geleceğini düşünen şehit torunları şehitlere ahde vefası olan evlatlarımız varken, Bu gelecegi sekteye ugratacak yurt ici yurt dışı kendini paraya satan karektersiz vatan hainlerinide unutmamak gerek. Bu karektersizligi yasal yolla ülkemde sürdüren rotary ve lions üyeleri vardır. Kısaca resmi dairelerde ve iş adamı sıfatlı bu karektersiz lere mason deniyor. Bunlardan rabbim ülkemin gelecegine yapacakları olumsuzluklardan korusun. Bu siyonist uşakları masonlara milletce ülkece bireyce dikkat edip bu karektersizleri ögrenip yeni nesilleri parayla kendilerini satmamaları için cok özenle evlatlarımızı yetiştirmeliyiz. TÜRK DEMEK DÜNYA MÜSLÜMANLARINI KORUYAN KOLLAYAN demektir. RABBİM ÜLKEMİ TÜRKİYEMİ ve dünyadaki tüm masonların ihanetinden korusun. AMİN.
 • 1 Yıl Önce

Karadenizli

Akit her gun bir sey cikariyorsunuz uc yildir petrol gaz maden ler daha neler sayayim ama ortada gorunen bir yok anlayamadim gitti
 • 1 Yıl Önce

Alp Özer

Üç yıldır çıkartılmıyor, araştırılıyor. Çıkartılmaya bu sene başlandı ve de tesisler bitirilmeye çalışılıyor. Artı çıkarılanlar da depremin yaralarının sarılması için harcanıyor yani finansmana gidiyor. YANİ: tesisler tamamen bitince ve depremin finansmanı da bitince ekonomiye yansıyacak. Bu da bir seneyi bulur elbette.
x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23